Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Windows XP zniknie ze sklepów pod koniec stycznia

97 postów w tym temacie

Co do tych pomijanek na systemach domowych, to było sobie tak:
Windows 95 - pomijane
Windows 95 OSR/2
Windows 98 (FE) - pomijane
Windows 98 SE
Windows Me/2000 - pomijane
Windows XP - pomijane
Windows XP SP2
Windows Vista - pomijane
Windows (7)
Windows... Windows?

Jak z tego widać Microsoft powinien anulować co drugie wydanie kolejnego systemu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaaa... Zwiększanie sprzętożerności systemu (teraz pewnie z 0,5GB RAMu na 1GB?) i dodawanie masy beznadziejnych graficznych udziwnień. Poza tym dodanie obsługi większej ilości RAMu (128GB komuś nie wystarczy?), dalsze zmniejszenie kompatybilności z poprzednimi wersjami DX (emulacja pochłaniająca kupę mocy, no chyba, że ktoś ma aktualny sprzęt za 5tys. zł). Nie mówiąc o takich pierdołach jak ekrany obsługa ekranów dotykowych (No ba! Już od 5 lat mam taki monitor, a dopiero teraz robią do niego sytem.). A po wydaniu systemu oczywiście 3 miesiące czekania na sterowniki, 2 lata ściągania łatek a potem nowy system i od nowa. Jak za mało M$ kasy to wystarczy wprowadzić płatne uaktualnienia. Na dłuższą metę to byłoby nawet bardziej opłacalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś się kończy coś sie zaczyna . Szkoda , że juz go nie będzie na pułkach sklepowych . Mam sentyment do niego ( ach ile razy on sie zawieszał , i jakie numery robił =) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak Windows 7 wyjdzie - zaczną gadać o znacznie lepszym Windows 8. Jak 8 wyjdzie - zaczną gadać o znacznie lepszym Windows 9. I tak do usr... śmierci... XP jeszcze długo będzie królował. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

vista jest duzo lepsza niz XP chociazby dlatego ze ma ten swoj DX10 ale co chwile jakies zabezpieczenia wyskakuja komunikaty i gry trzeba uruchamiac czasami jako administrator a niektore w ogole nie dzialaja... wiem bo mam i viste i XP naraz :D vista lepsza do dobrych kompow i grania chyba ze chcecie pograc sobie w jakies starsze gry to wtedy XP jest lepsze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcówce stycznia przyszłego roku Microsoft popełni kolejny jakże ogromny błąd w swojej baaardzo długiej liście. Teraz pewnie zamiast na konkretach skupią się na promowaniu swojej syfiastej Visty oraz na zachwycaniu się nad swoimi kolejnymi Windowsami , które pewnie będą niewiele lepsze. A stary poczciwy XP , nie zależnie od tego co znowu palnie Microsoft i tak zostanie jeszcze na długo na pulpitach bardzo wielu ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2008 o 21:27, Sebat1 napisał:

A stary poczciwy XP , nie zależnie od tego co znowu palnie
Microsoft i tak zostanie jeszcze na długo na pulpitach bardzo wielu ludzi.


...i na aukcjach wieeeelu sprzedających na allegro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od ponad miesiąca męczę się z Vistą na moim laptopie i z rozrzewnieniem wspominam XP-ka... co najlepiej wyrazić mogę prośbą:

Pilnie poszukiwany poradnik przechodzenia na XP w przypadku Toshiby A300-15B! Dokładniej rzecz biorąc - info nt. wszystkich tych sterowników, z którymi są pono dość znaczne problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


_sahib_
Tak to już będzie , ludzie nakupują sobie zapas kopi XP-eka i po paru miesiącach będą sprzedawać na Allegro. Albo też ci co przerzucą się na Vistę też będą masowo sprzedawać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować