Zaloguj się, aby obserwować  
Blu

Saints Row 2

299 postów w tym temacie

Ostatnio na gramie głośno o tej grze a tematu jakoś nie widzę.
Samą serią SR zacząłem interesować się już dawno, jednak ostatecznie nie kupiłem pierwszej części.
Teraz gdy zbliża się premiera kontynuacji, nie tylko na Xboxa ale również na PC i PS3 chciałbym porozmawiać z innymi o tej grze.
Czy po szeregu newsów ktoś z gramu ma zamiar kupić tą gre? A może ja jestem ślepy i nie znalazłem topicu w ktorym wiele osob juz od dawna pisze o tej grze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba takiego tematu nie ma(ja też nie znalazłem) A gra zapowiada się Ciekawie. Jak dla mnie godny konkurent dla GTA. Bardzo mi się podoba to ,że robi się własną postać, samochody dowolnie tuninguje, domy stroji itp. ;) i oczywiście cena która będzie zapewne niższa niż gta i to istotny plus. :)

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc moje zdanie. Gra będzie bardziej rozbudowana od GTA IV, aczkolwiek seria GTA zawsze miała swój unikalny klimat, a nie wiem czy SR2 nie będzie pustą grą, że niby dużo tego, ale przynudza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pustą? Hmm... wiesz ona raczej będzie miała taki "jajcarski" klimat :) Myślę, że będzie to wszystko ukazae jako groteska gangsterskiego świata, niż konkurent GTA .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 12:05, mokra skarpeta napisał:

Pustą? Hmm... wiesz ona raczej będzie miała taki "jajcarski" klimat :) Myślę, że będzie
to wszystko ukazae jako groteska gangsterskiego świata, niż konkurent GTA .

Po przeczytaniu fragmentów z CDA o tej grze mam takie samo zdanie jak Ty :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDA naszą Biblią !!! Heheh :) a na poważnie. SR 2 w moim mniemaniu będzie hmm..., grafiką raczej nie ujmie, ale jeśli będziesz się chciał zrelaksować, to czemu by jej nie włączyć, nie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 12:20, mokra skarpeta napisał:

CDA naszą Biblią !!! Heheh :) a na poważnie. SR 2 w moim mniemaniu będzie hmm..., grafiką
raczej nie ujmie, ale jeśli będziesz się chciał zrelaksować, to czemu by jej nie włączyć,
nie? ;)

No a jak! :P Co do grafiki to jest jak to w GTA, taka jakby...rysunkowa? Nie wiem jak ją nazwać...taka inna xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc do SR 2 trzeba podejść w inny sposób ;) Trzeba ją traktować(tak myślę) jako satyrę(hahahah) gangsterskiego świata, zresztą, wszystko się okaże po premierze, ale Enki był zadowolony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 12:05, mokra skarpeta napisał:

Pustą? Hmm... wiesz ona raczej będzie miała taki "jajcarski" klimat :) Myślę, że będzie
to wszystko ukazae jako groteska gangsterskiego świata, niż konkurent GTA .


A grałeś ty w pierwszą część?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opieram się na relacjach mediów i tekście z CDA, wiesz poczekamy na premierę, zobaczymy. Sam grałem w GTA, a patrząc na to co prezentuje Saints Row 2, to raczej nie będzie kolejny klon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 12:42, mokra skarpeta napisał:

Opieram się na relacjach mediów i tekście z CDA, wiesz poczekamy na premierę, zobaczymy.
Sam grałem w GTA, a patrząc na to co prezentuje Saints Row 2, to raczej nie będzie kolejny
klon.

No widzisz. Bo jedynka była czysto gangsterską grą jak dla mnie, a GTA to nawet nie dorasta temu do pięt. Nie sądzę, żeby kolejna część miała sobie robić jaja z G, bo te filmiki tylko są śmiesznie zrobione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... możliwe, ale kto wie co twórcą przyszło do głowy? :) A jeśli ma być to typowa gangsterska gra, tak jak twierdzisz, to będzie miała twardego przeciwnika jakim jest GTA IV, bo jakby nie patrzeć, jest to jeden z najlepszych tytułów tego roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 12:59, mokra skarpeta napisał:

Hmmm... możliwe, ale kto wie co twórcą przyszło do głowy? :) A jeśli ma być to typowa
gangsterska gra, tak jak twierdzisz, to będzie miała twardego przeciwnika jakim jest
GTA IV, bo jakby nie patrzeć, jest to jeden z najlepszych tytułów tego roku :)

Dobrze napisałeś - "jeden z najlepszych". Saints Row 2 (nie licząc GoW2 ;P) będzie tym najlepszym ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, czy ktos zna dokładną datę premiery europejskiej? Nie chodzi mi o polską tylko europ.
Chodzac po stronach natykam sie na rozne daty. Np wg serwisu gamespy europ premiera ma msce dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 19:01, aghadnis napisał:

Hej, czy ktos zna dokładną datę premiery europejskiej? Nie chodzi mi o polską tylko europ.
Chodzac po stronach natykam sie na rozne daty. Np wg serwisu gamespy europ premiera ma
msce dzisiaj.


Premiera europejska miała miejsce 17 października. W Polsce gra ukaże się 6 listopada na X360, PS3 i PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No po necie chodzą plotki, jakoby wersja pecetowa w ogóle nie istniała. Nie pojawiła się jeszcze na świecie,a nawet THX, wydawca tej gry nie wie o co chodzi z portem na tą platformę. Oby wyszedł tego 6 listopada, bo saints row 2 to gra świetna i przed premierą gta iv spokojnie można sobie pograć i potraktować ją casualowo, bo GTA IV to do pięt nie dorasta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2008 o 19:19, trombocylek napisał:

No po necie chodzą plotki, jakoby wersja pecetowa w ogóle nie istniała. Nie pojawiła
się jeszcze na świecie,a nawet THX, wydawca tej gry nie wie o co chodzi z portem na tą
platformę. Oby wyszedł tego 6 listopada, bo saints row 2 to gra świetna i przed premierą
gta iv spokojnie można sobie pograć i potraktować ją casualowo, bo GTA IV to do pięt
nie dorasta :D

Mały błąd - wydawcą jest THQ, a nie THX.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować