Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Praca szkoła czy może emerytura :) Czym sie zajmujecie obecnie i jakie macie wizje na przyszłość?

228 postów w tym temacie

Ja ucze sie w gimnazjum z pol roku zmierzam isc do liceum im kopernika w czestochowie a potem na farmację (studiować) po studiach prowadzic dalej rodzinny interes (apteki) A jakie są wasze wizje ści ewentualnie co teraz robicie i czy jest to spelnieniem waszych marzeń???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2006 o 22:27, Ponury rzniwiaż napisał:

Ja ucze sie w gimnazjum z pol roku zmierzam isc do liceum im kopernika w czestochowie a potem
na farmację (studiować) po studiach prowadzic dalej rodzinny interes (apteki) A jakie są wasze
wizje ści ewentualnie co teraz robicie i czy jest to spelnieniem waszych marzeń???

Kopernika w Częstochowie? To moze się spotkamy! Jeszcze niewiem do jakiego chce iść liceum, po liceum chciałbym studiować prawo bądź filozofie, ale to się jeszcze zobaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mieszkam w Anagli wyjechalem w zeszlym roku z rodzina[mam 3 braci i siostre]jestem tu juz ok 4miesiace i chodze do szkoly [w polsce chodzil bym do 1gim.]najlepszej w moim miescie oczywiscie katolicka [tutaj w kazdej szkole sa mundurki]nie narzekam napewno bede tutaj studiowal jeszcze nie wiem co a potem to praca ale tylko wlasny interes i raczej nie w Polsce [z zalem to pisalem]i moze na stare lata chatka w Tatrach albo w Beskidach[w polsce mieszkalem w Bielsku -Bialej na podbeskidziu]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2006 o 22:31, Ponury rzniwiaż napisał:

Ty tez z czestochowy a na jakiej dzielnicy mieszkasz??
Ja na zawodziu

Ja tereny Łojek, Gnaszyn. Początek trasy 22.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2006 o 22:38, Ponury rzniwiaż napisał:

Tak samo zrobil mój wujek tylko nie wyjechal do angli ale do niemiec jescze za prl a teraz
na emeryture wraca kupil mieszkanie w kołobrzegu:)

taki to los polakow zeby zyc po ludzku trzeba uciekac za graice a polska to piekny kraj a zwlaszcze moje miasto wiec to nie jest latwe.Tutaj w Angli jest duzo polakow teraz przyjechal moj wujek i kilka osob z mojej dalszej rodziny prcuja na budowie przyjechali tylko na chwile a ja zeby mieszkac.Pozatym jest tu tez moja ciocia z wujkiem [z dalszej rodziny] i strasznie duzo znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam to szczęscie ze nie musze zwiewać :) bo mamy tu dosc dochodowy interes ale kto wie jak przy rządących bedzie to wygladalo za dajmy ba to 8 lat a ty bedziesz mial przynajmniej stabilnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja za 3 miechy zdaje mature i zaleznie od wynikow bedzie tak:

NIEZALICZENIE 3 KLASY => SePuKu
NIEZDANIE MATURY => SePuKu
NIEDOSTANIE SIE NA STUDIA => WoJsKo
WOJSKO => SePuKu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2006 o 22:46, Mistic napisał:

Ja za 3 miechy zdaje mature i zaleznie od wynikow bedzie tak:

NIEZALICZENIE 3 KLASY => SePuKu
NIEZDANIE MATURY => SePuKu
NIEDOSTANIE SIE NA STUDIA => WoJsKo
WOJSKO => SePuKu

Wiec droga jest jedna
studia >praca > małzenstwo.sepuku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja szkole skonczylem, mature zdalem, na studia sie nie zostalem (dziekuje ministrze edukacji ktory wprowadziles reforme) a teraz sie ucze w szkole policealnej. Ukochana osobe mam, pozostaje dorwanie prazy z ktora nie bedzie kolidowala z moimi wartosciami, wlasne mieszkanie i reszta (pewnie dzici, slub - albo na odwrot :P). Takie zywkle zycie szarego czlowieczka ktore i tak w dzisiejszych czasach nie jest taki latwe do osiagniecia. A tak z takich marzen ktore moze sie sprawdza to skonczenie studiow na kierunku filologii polskiej i praca z mlodzieza ot co :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2006 o 22:46, Mistic napisał:

Ja za 3 miechy zdaje mature i zaleznie od wynikow bedzie tak:

NIEZALICZENIE 3 KLASY => SePuKu
NIEZDANIE MATURY => SePuKu
NIEDOSTANIE SIE NA STUDIA => WoJsKo
WOJSKO => SePuKu


co to sepuku :P

ucze sie w gimnazjum, w maju mam nadzieje zdac testy do "zerowki" Dibois, liceum w Koszalinie, najlepszej szkole w moim rejonie... teraz juz wiem ze chce cos robic z chemia... ale nic z medycyna ani farmaceutyka ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja jestem w gimnazjum. Chce go skończyć potem iść do liceum (najlepiej klasa mat-fiz-inf), no i dostać sie na informatyke.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.01.2006 o 23:21, Piger napisał:

medycyna ani farmaceutyka ;/

Przecież farmacja to chemia a chemia to faramcja nawet jak nie będziesz nakierunku to nie unikniesz tego!!!
A chemia to dojsc przysłosciowo ale lepiej dla ciebie by bylo gdybys nie skonczyl jako nauczyciel na pensji oscylujacej w okolicach 1000zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2006 o 23:25, Ponury rzniwiaż napisał:


> medycyna ani farmaceutyka ;/
Przecież farmacja to chemia a chemia to faramcja nawet jak nie będziesz nakierunku to nie unikniesz
tego!!!
A chemia to dojsc przysłosciowo ale lepiej dla ciebie by bylo gdybys nie skonczyl jako nauczyciel
na pensji oscylujacej w okolicach 1000zl


chemia a farmaceutyka to niekoniecznie to samo... owszem, do farmaceutyki jest potrzebna chemia, ale nie kazdy rodzaj chemii to farmaceutyka... tak samo jak z prostokatem i kwadratem... dla przykladu: pirotechnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sory za post pod postem, ale zeby nie bylo niescislosci: to, ze nie unikne farmaceutyki to wiem, niestety ;/ ale w zyciu chce robic cos z czysta chemia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaniechałem właśnie pierwszy rok filologii angielskiej. W maju poprawiam maturę z matmy i będę chciał się dostać do Krakowa na telekomunikację lub informatykę, ewentualnie na AWF jak dwa poprzednie nie wypalą :) A teraz ciężka nauka przed maturką i praca :)

Uczcie się dzieciuchy, żebyście nie mieli potem kłopotów z waszym wymażonym kierunkiem na studiach. Bo iść tak jak ja tylko z przymusu na coś co się nie lubi choć umie bardzo dobrze to katorga poprostu :(
Ale łeby do góry i będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam studia i szukam pracy .....w domu np przy kompie albo nie fizycznej wiem ze tak by chcial kazdy ale ja mam powody....moze cos w cdp ????slyszal ktos cos na ten temat moze sie podzieli
pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować