Zaloguj się, aby obserwować  
Michal_mastah

Prison Break

2286 postów w tym temacie

Dnia 18.10.2007 o 18:06, Mc Verti napisał:

To i ja zadam pytanie.

Było to już kiedyś to mówione, chyba. A może nie? W każdym razie - skoro Michael i Lincoln
są braćmi, to dlaczego mają różne nazwiska? Lincoln Burrows i Michael Scofield?

Było to wytłumaczone w jednym z pierwszych odcinków pierwszego sezonu, ale już nie pamiętam dokładnie o co chodziło... Wydaje mi się, że mieli wspólną matkę, ale różnych ojców... Jednak głowy nie dam...

edit:

Uff... dobrze, że nie dałem tej głowy... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszeliście już o tym że od 17 grudnia do 14 kwietnia ma być przerwa w emisji serialu? :/ Jeżeli już o tym ktoś pisał to przepraszam. :)

Szkoda, że aż tyle przerwy ale jakiś nowy serial na FOX wchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 19:34, Marcinos07 napisał:

Słyszeliście już o tym że od 17 grudnia do 14 kwietnia ma być przerwa w emisji serialu? :/
Jeżeli już o tym ktoś pisał to przepraszam. :)

Niestety słyszeliśmy. Ale ja mam nadzieję,że to tylko plotki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 19:35, mati285 napisał:

> Słyszeliście już o tym że od 17 grudnia do 14 kwietnia ma być przerwa w emisji serialu?
:/
> Jeżeli już o tym ktoś pisał to przepraszam. :)
Niestety słyszeliśmy. Ale ja mam nadzieję,że to tylko plotki ;)

Niestety nie. Zostało to już potwierdzone. :P Tak więc czeka nas przerwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 19:34, Marcinos07 napisał:

Szkoda, że aż tyle przerwy ale jakiś nowy serial na FOX wchodzi.

Szczerzę mówiąc nie rozumiem takiego ruchu twórców... Co oni myślą, że im oglądalność wzrośnie jak przerwę zrobią? Wręcz przeciwnie... Pół roku to strasznie dużo i taka przerwa w emisji powinna być między sezonami, a nie w połowie serii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 19:44, Kukowsky napisał:

> Szkoda, że aż tyle przerwy ale jakiś nowy serial na FOX wchodzi.
Szczerzę mówiąc nie rozumiem takiego ruchu twórców... Co oni myślą, że im oglądalność wzrośnie
jak przerwę zrobią? Wręcz przeciwnie... Pół roku to strasznie dużo i taka przerwa w emisji
powinna być między sezonami, a nie w połowie serii...

Mi się wydaje,że po prostu chcą przyciągnąć widzów do owego nowego serialu i uważają,że PB jako uznana marka nadal swoich fanów będzie miał. Oby się na tym pomyśle nie przewieźli (choć ja oczywiście dalej będę oglądał z przerwą czy bez ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yyy... że jak? Między którymi odcinkami?

Nie no TV Fox ma u mnie kolejny minus, Co za idioci... Czy oni nie liczą się zupełnie z widzami? Szkoda słów... :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Pff, ale wy jesteście znowu zorientowani. Przerwa musi być i będzie. Każdy serial jesienno wiosenny ma przerwę. Tylko "klony" kręci się nonstop.
2. Oglądalność PB leży i kwiczy. Spadła już do 8 punktów (przypominam, że poniżej 9 punktów serial jest zwykle na celowniku dyrekcji każdej stacji ogólnokrajowej w USA, a poniżej 8 kończy się to cancelem)
3. Ten "jakiś nowy serial" to nie byle co bo "Sarah Connor chronicles", na który oczywiście wszyscy czekają :P. Wiadomo, że preair Kronik miał ogromną popularność w internecie, dlatego wygryzł słabnącego PB z jego czasu i wywalili go na trzy miesiące później (w zasadzie to wylądował prawie w sezonie ogórkowym, co mówi samo przez się).
4. Ale racja, że FOX potrafi wybitnie zarżnąć serial, bo po co komu w ogóle trzeci sezon PB? Po co komu 9 sezonów X files?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.10.2007 o 08:26, hans olo napisał:

3. Ten "jakiś nowy serial" to nie byle co bo "Sarah Connor chronicles", na który oczywiście
wszyscy czekają :P. Wiadomo, że preair Kronik miał ogromną popularność w internecie, dlatego
wygryzł słabnącego PB z jego czasu i wywalili go na trzy miesiące później (w zasadzie to wylądował
prawie w sezonie ogórkowym, co mówi samo przez się).
4. Ale racja, że FOX potrafi wybitnie zarżnąć serial, bo po co komu w ogóle trzeci sezon PB?
Po co komu 9 sezonów X files?



Ekhm ten cały Sarah Connor chronicles to jeden wielki shit,widziałem pilota i nie chcę widzieć więcej,i nie wiem jak tobie ale mi 3 sezon Prison Break''a sie podoba,owszem 9 sezon X-Files to krok wstecz ale 3 sezon PB jest jak narazie całkiem fajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja znów słyszałem,że wcale może nie być przerwy, bo to całe "Sarah Connor Chronicles" ma być emitowane od stycznia (czy już od grudnia nawet) w poniedziałki, a wtedy emisja PB przesunęła,by się na inny dzień,ale bardziej prawdopodobna jest jednak przerwa w emisji. I druga sprawa: ja też uważam,że sezon 3 powinien być ostatnim,bo wolę mieć niedosyt,że serial się skończył,niż mieć go już dość,a tak może się stać,gdy twórcy rozciągną serial na 5-6 sezonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 13:21, mati285 napisał:

ja też uważam,że sezon 3 powinien być ostatnim,bo wolę mieć niedosyt,że serial się skończył,niż
mieć go już dość,a tak może się stać,gdy twórcy rozciągną serial na 5-6 sezonów.


Sądząc po oglądalności 4 serii nie zobaczymy, bo nie będzie sensu jej robić. Tak więc wydaje mi się że puszczą 3 i będą mieć spokój z PB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 13:28, Marcinos07 napisał:

> ja też uważam,że sezon 3 powinien być ostatnim,bo wolę mieć niedosyt,że serial się skończył,niż

> mieć go już dość,a tak może się stać,gdy twórcy rozciągną serial na 5-6 sezonów.

Sądząc po oglądalności 4 serii nie zobaczymy, bo nie będzie sensu jej robić. Tak więc wydaje
mi się że puszczą 3 i będą mieć spokój z PB.

No, racja, ponieważ,gdyby stworzyli 4 serię, to normalnie nikt już tego nie oglądał, po prostu serial byłby już żmudny.

Ale taki Stargate ma już z 11 serii i powstają nowe, coraz lepsze, ponieważ to po prostu taki ogromny świat. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 20:20, Mc Verti napisał:

Czy oni nie liczą się zupełnie z widzami?

Z widzami, to znaczy - z Tobą? Gratuluję skromności. A skąd wiesz, że większość widzów chce oglądać PB, a nie woli jakiegoś innego serialu? Właśnie wydaje mi się, że FOX jak najbardziej liczy się z widzami i właśnie dlatego dają inny serial - bo większość tego chce. I oczywiście nie chcę powiedzieć, że jestem z tego powodu szczęśliwy (bo jak najbardziej jestem fanem PB ;)), ale nie wydaje mi się, żeby taka przerwa była dla mnie wyjątkowo szkodliwa. Zresztą hans olo wspomniał, że przerwa w emisji PB i tak by nastąpiła (swoją drogą, już przed pojawieniem się trzeciego sezonu gdzieś o tym czytałem), więc nie wiem, czy dyskusja na ten temat ma jakiś sens. :P Bo nie wydaje mi się, żeby takie marudzenie coś dało. ;)
A jeśli chodzi o ilość sezonów PB, to dla mnie jest ona dowolna. Ale pod jednym warunkiem - każdy kolejny ma mnie wciągnąć i odpowiednio zainteresować. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 15:04, matiz123 napisał:

Właśnie wydaje mi się, że FOX jak najbardziej
liczy się z widzami i właśnie dlatego dają inny serial - bo większość tego chce.


Nie no... Liczy się z fanami serialu i daje im inny serial, tak? Aha, to dziękuję bardzo...

Ps. Zastanów się zanim coś napiszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 15:43, Mc Verti napisał:

Nie no... Liczy się z fanami serialu i daje im inny serial, tak? Aha, to dziękuję bardzo...


Liczy się z widzami stacji - niekoniecznie musi to oznaczać akurat fanów PB... Nie wszyscy muszą i chcą oglądać serial - a jeżeli oglądalność im spada i zapowiadany serial może mieć lepszą - to wtedy normalne że wybierają lepszą oglądalność - prawa rynku - telewizje nie działają charytatywnie - chcą osiągać zysk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 12:55, Xsaw napisał:

Ekhm ten cały Sarah Connor chronicles to jeden wielki shit,widziałem pilota i nie chcę widzieć
więcej,i nie wiem jak tobie ale mi 3 sezon Prison Break''a sie podoba,owszem 9 sezon X-Files
to krok wstecz ale 3 sezon PB jest jak narazie całkiem fajny.

To co widziałeś to nie był pilot tylko preair i to na pół roku przed premierą. To tak jakbyś oceniał Trylogię Tolkiena na podstawie "Hobbita". Jeśli NBC w ciągu dwóch miesięcy od preaira mogło zmienić aktorkę w Bionic Woman, to wyobraź sobie, że nie jesteś w stanie stwierdzić nawet w 5% czy oglądając pilota będziesz oglądał to samo co poprzednio. Z resztą stwierdzenie, że to jest shit jak narazie nie podparte niczym konkretnym. Jak chcesz wiedzieć, co ja sądzę o PB3 to rhaus na mojego gramsajta, gdzie w skrócie opisałem moje zażenowanie. I co ciekawe jeden z najmniej wybrednych (obok Niemców) narodów Świata zgadza się z moją opinią i rezygnuje z tego shitu. Mogę to nawet rozwinąć, bo wyszło więcej odcinków. O ile w pierwszym sezonie każdy ruch Scofielda był tajemniczy i pociągający, zachęcał do praktycznie bezcelowego analizowania, które kończyłosie zazwyczaj wielkim zaskoczeniem teraz mamy jedynie niedorobionego MacGyvera w pierdlu. Już w pierwszym odcinku wiedziałem, że "posmarują" komu trzeba i wydostaną się przez kostnicę i nie mówię tego ot tak wysysając z palca, bo pisałem o tym na Orion Tokra po premierzepierwszego odcinka. Zatem serial z ciągu zwrotów akcji, które potrafiły zaskoczyć kilka razy w ciągu odcinka zamienił się w telenowelę przewidywalną na 4 odcinki w przód. Daruję sobie też ciąg coraz głupszych absurdów natury technicznej i fabularnej, które wprawdzie ciągną się w tym serialu od początku, ale teraz osiągają apogeum. Nawet niedouczony, amerykański grubas potrafi zwęszyć, że z tym zakręceniem wody to jest cos pokręcone (zawór znajduje się w więzieniu - rotfl).
Sorry ale wolę oglądać serial po raz milionowy walczący z paradoksami związanymi z podróżami w czasie niż "almost MacGyvera".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 19:02, hans olo napisał:

Nawet niedouczony, amerykański grubas potrafi zwęszyć, że z tym
zakręceniem wody to jest cos pokręcone (zawór znajduje się w więzieniu - rotfl).
Sorry ale wolę oglądać serial po raz milionowy walczący z paradoksami związanymi z podróżami
w czasie niż "almost MacGyvera".

No tak,ale to TYLKO serial i nie wszystko musi być przedstawione dosłownie. Oczywiście szanuję twoje zdanie o PB i nie mam zamiaru Cię do serialu przekonywać. Sam zaś nie chcę się wypowiadać,na temat SCCH (wiadomo o co chodzi ;),bo nic o tym serialu nie wiem. Natomiast wracając do PB mi jak na razie sezon 3 podoba się bardziej niż 2,ale chciałbym,żeby to był ostatni. Dlaczego? Bo chciałbym,żeby serial skończył się z klasą,a nie zrobił się z niego jakieś tasiemiec i mówię to jako fan PB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówcie co chcecie, ale ja bardzo lubię Prison Break. Trzecia seria w 03x04 zaczęła się na dobre rozwijać i jestem pewien, że będzie ona równie wyśmienita co poprzednie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować