Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Punkt regulaminu? Spam. Cytat z regulaminu? "Nie wysyłaj niepotrzebnych postów, jeśli nie masz nic do powiedzenia." Skoro opisałes już tego użytkownika i nic się nie zmieniło, to dodałes NIEPOTRZEBNEGO posta. Daj innym szanse na opisanie tej osoby, może ktos inny będzie miał w tym temacie coś do powiedzenia.
Twoje przeklejanie postów, tekstów z innych ston jest meczące dla uzytkowników, posta Twojego znalazłem ponieważ zgłoszono skargę, kolejną na Ciebie. Jeśli tak wiele osób dookoła ma jakies zastrzezenia co do Twojej osoby, to może czas zastanowic się nad swoim postepowaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.06.2007 o 15:21, boogie85 napisał:

Twojego znalazłem ponieważ zgłoszono skargę, kolejną na Ciebie. Jeśli tak wiele osób dookoła ma jakies zastrzezenia co do Twojej osoby, to może czas zastanowic się nad swoim postepowaniem?


Po prostu wiele osób minie nie cierpi i życzę im banów, bo chyba oni mi tego już od dawno, a i mam nadzieję, że zostanie ten degrad cofnięty, bo miałem co do powiedzenia, a pro po to dodałem do poprzedniego opisu trochę, więc napisałem. Reszta była taka sama więc nie było sensu niczego zmieniać więcej, prócz tego co dodałem, a więc degrad jest w pełni niesłuszny. A czy Mroczny Rev czasami bardziej nie naspamował, a teraz się tłumaczy, bo ja to nawet można powiedzieć nic nie zrobiłem, a miałem dużo do powiedzenia. Jak już to prędzej przyczepiłbym się do innych co nie spełniają limitu trzech linijek w okienku Dodaj nowy Post jak to przypiętym poście.

PS Dokładnie kopiowałem parę i zauważyłem, że niestety to naruszyło wielu.

Mrooczny Rev

Jest to Brygadzista, który często spamuje i teraz ukrywa się. Sam mnie oskarżył o coś czego nie zrobiłem, a teraz próbuje się wykręcić i w dodatku korzysta z okazji i przeprasza. W avatarku ma moim zdaniem krasnoluda w hełmie, albo jakąś inną postać fantastyczną. Jego nick nawet trochę do niego wcześniej nie pasował, teraz coś trochę bardziej. Życzę mu oczywiście tego samego co on mi pewnie sam. Generalnie bardzo niekoleżeński użytkownik gram.pl To na tyle.

ave!

Lucas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę trochę temat pada i dużo posypało się nie potrzebnych postów , wg powinno być takie coś jak masz jakiś niejasności za co dostałeś degrad powinno służyć do tego GG a nie forum .
Mroczny Rev Opisuję go chyba po raz piąty . Znam go niestety jedynie z tego tematu , widzę że dostał awansika na Brygadzistę Gratuluję ! Naprawdę długo na niego czekałeś według mnie , ale to niestety twierdzi o tym że na forum wypowiadasz się nie regularnie , nie obrażaj się stwierdziłem po prostu fakty . Lubi opisywać albo być opisywanym , stwierdziłem po jego dużej aktywności w tym temacie . Wypowiadał się troszkę w " Niechcianych tematach " albo dokładniej powiem w spamerskich topikach . każdemu się zdarzy :D Awatar ma związany trochę
z 4 RP :D Nick ma raczej nie wyróżnia się na forum dużo jest mrocznych użytkowników forum . No cóż to tyle pozdrawiam i życzę dość szybkiego Delegata szybszego niż Twojego Brygadzistę . pozdrawiam xwx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mroczny Rev
Co my tutaj mamy:)? Najpierw chciałbym mu pogratulować awansu na Brygadzistę(popatrzcie!) długo na niego czekał Oj! długo. Mam tylko nadzieję, że się nie zmieni na poprawno/wzorowego forumowicza:P. Kolejną rzeczą której trudno nie zauważyć jest awatar. Najprawdopodobniej przedstawia krasnoluda ewentualnie boga Thora.
Gramsajt nie zmieniony od mojej ostatniej wizyty(kiedy to było?) wciąż tło przedstawiający nieznane mi planety, niebieskie belki...jedynie zmiana to - nowe wpisy. Przybyło ich trochę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Word up

Człowiek, który został przodownikiem... przezemnie nazywny będzie teraz CkZP (to taki mały żarcik ;)). Na avatarze widzimy piękne oczko w kolorach czerwonych... ah przepraszam zapatrzyłem się :D Widzę go pierwszy raz na forum, ale jak wcześniej wspomniałem jest przodownikiem więc wie co i jak na forum, a zapewne też poznał już innych ciekawych gramowiczów. Z tego co widzę, pisze gramatycznie, nie robi błędów (a dużo ludzi robi, np. ja :P). Patrzę na gramsajt opisywanego użytkownika (CkZP). Słyszę, że lubi Linkin Parka (albo tylko tą jedną piosenkę) i ostatnio zakupił sobie Dark Messiha za 99.99 zł. Gramsaajt nie poraża pięknością, ale jest schludny. UWAGA! GS opisywanego CkZP jest nie dla idiotów :D Widzę, że gra w CS:S (ciekawe na jakich serwerach?) i w inne gry, które w większośći mi się nie podobają (Gothic3...!). Życzę awansu na brygadzistę, znając życie szybko to nadejdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PAPISHON

Człowiek z ogromnym doświadczeniem, który jest tu już dobre półtora roku. Jest fanem Hitmana, Far Cry i znakomitej, ale niedocenionej gry FlatOut. Kocha też stare gry platformowe - w końcu kto nie zagrywał się nocami w
Mario, czy też Contra? Jego GramSajt jest prosty (nie mylić z prostackim), ale zarazem przejrzysty i elegancki, co się chwali. Niestety jest na nim jedynie 5 wpisów, ale cóż - nie każdy ma ochotę prowadzić bloga... Nadrabiają to jednak naprawdę ciekawe wpisy. No to przejdźmy do spraw około gramowych :D Ma rzadko spotykane w dzisiejszym świecie preferencje muzyczne (choć utwory Kyd''a wymiatają (Hitman!)). Co do filmów i seriali ma podobny gust do mnie - dobra akcja, filmy wojenne i wspaniały Forrest Gump.

Pozdrawiam
Lesz3yk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lesz3yk

Jest brygadzistą. Widziałem go w paru wątkach. Jego avek przedstawia czerwone kropki na białym tle. taki artystyczny nieład :) Jego nick powstał od nazwiska- LESZ3YK=LESZCZYK.Gramsajt, całkiem ładny, taki czerwonawy, z łowcą orków po lewej. Ładnie. Ten brygadzista to od bardzo niedawna, zaledwie w niedzielę. Gratulacje! :) Ostatni jego wpis nosi tytuł ,,Powrót do przeszłości" a zawiera.. nic nie zawiera. Może jakbym częściej odwiedzał tego sajta to bym wiedział o co chodzi. Lesz3yk słucha rapu i hip hopu, K44 (też ich kiedyś słuchałem) i 2Paca. Jest wielkim fanem Gothica i TDU. Ostatnio mu się nudzi :)
Pozdro i delegata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lesz3yk

Skoro większość forumowiczów używa słowa "człowiek", to ja też go użyję. Ten forumowicz to człowiek ze statusem brygadzkista. Ksywka jest oryginalna i śmieszna. Avatar...W sumie te kropki pasują do ksywki. To, co teraz napiszę będzie śmieszne, ale cóż innego mam napisać? Pierwzszy raz widzę go na forum, pomimo, że jestem aktywna w forumowych dyskusjach i znam wielu ludzi, np.: Kamil.i.Maciek, olcia13, ko?nik, PREDATOR X, edeń, xwx, Wourd up itd. Pozdrawiam i życzę dalszych awansów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Madoc

Sorry, ale nie zauważyłam cię. Mam nadzieję, że teraz się jakoś zrehabilituję (jak ktoś mi teraz kogoś opisze przede mną, to dostanę wścieklizny:D). Kilka razy widziałam go już na forum. Na pierwszy rzut oka widać, że jest brygadzistą. Serdeczne gratulacje, naprawdę się cieszę i doceniam awans (dostać się na brygadzistę nie jest tak łatwo). Strasznie mroczny awatar, naprawdę...Och, powtarzam się, sorry, Madoc. Dobra, na tym kończę i idę na drzewo banany prostować, mam nadzieję, że chociaż w 1/2 się zrehabilitowałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lesz3yk
Osobnika w pierwszej chwili nie poznałem, a to za sprawą nowego statusu - brygadzisty. Najwyrażniej awansował w przeciwieństwie do mnie kilka dni temu. Jednak to jeszcze nie koniec nowych informacji. Nietrudno zauważyć nowego:) awatara - muszę przyzna że ładnie się prezentuje, a co ważniejsze jest oryginalny. Gramsajt również posiada nowe wpisy co się chwali;p
Bardzo rzadko spotykam go w innych wątkach...hmm pewnie jest to spowodowane dość sporą aktywnością w tematach typu historyjka do których zbytnio nie zaglądam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Word up

Na forum jest zaledwie 3 miesiące (jutro miesiącznica [miesiączka] :D), ale chyba powszechnie rozpoznawany. W między czasie dorobił się dosyć poważnego degrada, ale szybko się rehabilituje i pnie się po kolejnych szczeblach "kariery" w niesamowitym tempie.
Czas na GramSajt. Nie powiem, bardzo ładny, ale czy to nie pora już na zmianę wyglądu? Ten szczerze mówiąc już się troszeczkę przejadł...
Co do gier to chyba nie ma jakiś specjalnych preferencji - ot, wszystko co dobre - od Counter Strike przez Gothic''a po Bitwę o Śródziemię.
Muzyka - również w dobrym stylu - same klasyki/gwiazdy.
A filmy? Nie wiem czy dobre - widziałem tylko Zieloną Milę i Leona, ale były naprawdę fajne.


PS. Nie jestem spamerem - "Historyjka" itp. już dawno odeszły w niepamięć. To było na początku mojej kariery z forum - byłem jeszcze młody i głupi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lesz3yk

Tomek Leszczyński wyodzi się z rodu królewskiego a więc płynie w nim krew przywódcy a więc zapewne a War crafcie misje przechodzi za pierwszym razem. Gra we wszystkie gatunki gier. Urodził się 1 kwietnia 1992. W telewizji ogląda Losta i oglądał Skazanego na śmierć no i jeszcze na kompie bez dubbingu. Na gram.pl nie odniósł porażek. Kompa ma dość dobrego:). Oprócz interere o grach to jeszcze na sprzęcie się zna.Wielki fan Gothic''a bo ma skopiowane teksty na sajcie.Głównie słucha Hhip hopu. Uważa, że licznik odwiedzin szaleje! No w końcu ma 491 odwiedzin w ciągu 397 dni, aż 1,23 odwiedzin na dzień przecież!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dominik000
Pierwsza rzecz jaka rzuca sie w oczy jest to status Bumelanta. Widać że musiał podskoczyć kilka razy jakoś Moderatorom. Nie trzeba sie domyślać jak ma na imie bo nick nam to wszystko wyjaśnia. Avatara ma przciętnego ale najważniejsze zeby jemu sie podobał. Jakby nie rozrabiał na forum to może niedługo pod avatarem miałby już Brygadziste. Widze że prowadzi swój komiks! czyli że nie jest przeciętniakiem i potrafi coś tworzyć. Co do Sajta to musze przyznać że nie powala chcoiaż tapeta jest bardzo ładna!. Rubryka Ulubione jak widac jest prawie że pusta! widać że nie kręci go telewizja. Co do osoby to ma 17 lat, mieszka w poznaniu i jak pisałem wcześniej na imie ma Dominik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vuko Drakkeinen

Nie zdziwi nikogo fakt, że opisywanego usera widzę na forum... pierwszy raz. Ma dość nietypowy nick i avatar, na którym jest (chyba) pluszak o "kształtach" kłapouchego z Kubusia Puchatka (może lubi tą kreskówkę?). Prawdopodobnie słucha rocku (to dobrze ;)). Gra w Call of Duty po sieci (ciekawe czy kiedyś go spotkam?). Z tego co widzę lubi oglądać filmy, ale nie ma takiego gustu jak ja (podobają mu się taki filmy jak 300, Borat, Gladiator i inne które według mnie są bardzo słabe.. szczególnie 300). Czyta książki i to dość sporo, to dobrze bo w dzisiejszych czasach książki to dla wielu syf :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PAPISHON===>>> Widziałem go 2-3 razy na forum kojarzę go z tematu " pokaż swoją kolekcje gier " .
Nick nic mi nie mówi :( . Po Awatarze i po wyglądzie jego gramsajta nie trudno się domyśleć że jest zagorzałym fanem
Hitmana . Zna bardzo dobrze regulamin bo nie załapał żadnego degrada . Na forum jest już z nami bardzo dług grubo ponad 600 dni , lecz niestety napisał tylko 2500 postów . Widać bardzo zależało mu na awanśe bo trochę wypowiedział się w spamerskich tematach typu Historyjka . Lubi opisywać lub być opisywany , wywnioskowałem po jego dużej aktywności w tym temacie . No cóż to tyle mogę niestety o nim powiedzieć pozdrawiam i życzę bardzo szybkiego Sekretarza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

xwx

Ostatnio, gdy go opisywałem, miał jeszcze status przodownika i całkiem inny awatar. Teraz wygląda jak... niewiadomo kto, bo cała postać jest zaciemniona :) Ale bardzo ładny awatar.
Po głębszym zaznajomieniu się z jego statystykami wnioskuję, że jego ulubionym tematem jest właśnie ten :) Interesuje się także piłką nożną, CD-ACTION oraz "Pięknymi Kobietami" :)
Przejdźmy do jego GS''a: Na łamach bloga zamieszcza opowiadania (w tym o Wiedźminie), a ostatni jego wpis nosi tytuł "sen". Co do wyglądu całej strony prezentuje się bardzo ładnie, tylko zmień kolor pod stroną na czarny (teraz jest biały), będzie o wiele ładniej wyglądać.
To na tyle, więcej nie powiem, może za jakiś czas.

Pozdrawiam i życzę kolejnych awansów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

edeń
Znany mi forumowicz, w końcu mój znajomy:P. Ostatnio ma problem z wyglądem swojego gramsajta, heh troszeczkę eksperymentował. Na szczęście wrócił do poprzedniego wyglądu, gdyż niedawny wiedźminony nie prezentował się ładnie, a co gorsza sporo użytkowników już skorzystało z tego pomysłu... Eee?Co jest?! odświeżyłem jego stronę i pojawił się kolejny "nowy" wygląd. Wprawdzie nie jest zły, ale wow jest już strasznie oklepany;/. Zmienił również awatar - jak nietrudno zauważyć przedstawia oko(człowieka, potwora...? chyba nigdy się nie dowiemy).
Kończąc... nie ośmiesza się pisząc w tematach "typu historyjka"...i ranga nie ma tu nic dorzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Word up

Stara się podchodzić rozsądnie do życia co może oznaczać, że jednak mu to za bardzo nie wychodzi. Interesuje się drogą grą figurkową - Warchammer. Z muzyki słucha rocka. Oprucz kompa posiada już stare PS2 i XBoxa360. Gra w FPS i gotchico podobne. Aha ma na imię Oskar. Lubi czytać Dzieci Hurina no to może przeczytał Hobbita i Władcę pierścieni. Kupuje CDA i czytaw nim NL zresztą jak karzdy. Na drodze do sukcesu w gram.pl odniósł porażkę z brygadzisty do obywatela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dominik000

User jak dla mnie tajemniczy. Uważa, że komiksy Lenca są do bani, gdyż są zbyt krótkie - IMO taka ich rola, krótkie i zwięzłe, a dodatkowo często zabójczo zabawne. Sam też tworzy komiksy, jednak jak dla mnie zbyt dobre nie są - częste niepotrzebne wulgaryzmy (Bug City rulezz, sprawdź), kiepskie rysunki, dziwna fabuła, czy raczej coś na jej kształt. Ale dobra, bo zeszłem na komiksy, a o userze nic xD N GS fajny design, szkoda tylko, że nie na moją rozdzielkę :P Jaki jest sam user do końca nie wiem - słyszałem o nim różne opinie, jednak jeszcze nie wymieniałem się z nim poglądami - może kiedyś? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tykus==>>>Widziałem go parę razy na forum ale niestety niezbyt często . Będe go opisywał jak dobże sobie przypominam pierwszy lub drugi raz . Niedawno jak zauważyłem dorobił się rangi Przewodniczącego Gratuluję . Chyba niedawno zmienił awatar na jakiegoś stworka albo człowieka nie wiem jak to nazwać . Nick nic mi nie mówi .
Nietrudno się domyślić po wyglądzie jego gramsajta że jest zagorzałym final fantasy . Na forum nie jest od samego początku prawie 330 dni lecz to i tak jak dla mnie bardzo dużo . Zna bardzo dobrze regulamin bo nie dostał żadnego degregada w swojej długiej karierze na gram.pl :D Widać bardzo zależy mu na statusie ( jak dużej większości forumowiczów ) bo wypowidał się w spamerskich tematach typu : słowna zabawa , wszelakie quizy itp itd .
No cóż to tyle niestety mogę o nim powiedzieć pozdrawiam i życzę dalszych szybkich awansów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować