Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Ja swojego poprzednika czasem widuje.. tu i tam:) Wydaje się całkiem na luzie i spoko:) Ale czy on czasem kiedyś nie dostął degrada? Może się mylę:) W każdym razie tak trzymać:) I polepszać sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2006 o 16:28, Darkstar181 napisał:

Mojego poprzednika widywałem ,zwłaszcza w pierwszym miesiącu założenia forum.Nigdy nie spamił,jego
wypowiedzi są sensowne.I podoba mi sie jego ksywa:)

update:przed słowem "zwłaszcza" miało być "często".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moj poprzednik wydaje sie być miły.Czesto go widuje i jest ok.Pisze sensownie,raczej nie spamuje(chociaż moze sie myle)A jego ksywa cialge kojarzy mi sie z jednym z bohaterów Heroes III.Może z Darkstormem? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Matizek mimo, że troche młody, ale spoko gość jest, bo gra w moja ukochane gierkę. Ogólnie, to teksty ma na poziomie, więc Przodownik słusznie mu sie należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Abi Dalzim ma wiele ksywek, ale jedną z nich jest właśnie Abi Dalzim i tą najbardziej lubi, wziął ją z Baldurs Gate.
A dokładniej z czaru Plgawy Uwiąd Abi Dalzima czy jakoś tak. Jest jednym z najstarszych użytkowników na forum, ma żonę i dziecko w drodzę, z którego się cieszy. Na forum udziela się dość dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Mój poprzednik pisze spokojnie i do rzeczy. Ma dużą kolekcję zwałowych obrazków (które serwuje nam w kwasach) i wisi mi browara :D
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Budo ma status DELEGAT co oznacza, że juz troche na forum siedzi. Nie widziałem aby spamował. Ogólnie to go lubie i nic do niego nie mam. Spoko gość;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Budo to jest taki gość, który mało sypia. Ale i tak więcej odemnie ;). Często gramy razem w FM, czasem się sprzeczamy ale ogólnie żyjemy w zgodzie. Pozatym studiuje biologię, czy tam biochemię i jest w tym niezły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No więc mój poprzednik doświadczony forumowicz. Delagat, prawdopodobnie jeden z pierwszych własnotytułowców. Bardzo dokładnie pilnuje regulamin i nawraca innych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2006 o 17:02, Kukowsky napisał:

No więc mój poprzednik doświadczony forumowicz. Delagat, prawdopodobnie jeden z pierwszych
własnotytułowców. Bardzo dokładnie pilnuje regulamin i nawraca innych ;)


Kukowsky z pochodzenia jest Rosjaninem. Bardzo lubi grać w Pasjansa, a w Sapera wciąż króluje na listach z najlepszym rekordem czasowym. Jak wskazuje pseudonim ma zainteresowania ornitologiczne, szczególnie lubuje sie w kukułkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2006 o 17:04, Ciechan napisał:

Kukowsky z pochodzenia jest Rosjaninem. Bardzo lubi grać w Pasjansa, a w Sapera wciąż króluje
na listach z najlepszym rekordem czasowym. Jak wskazuje pseudonim ma zainteresowania ornitologiczne,
szczególnie lubuje sie w kukułkach.

Nie Rosjanin! Tak to reszta fajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm mój poprzednik jest aktywnym forumowiczem, raczej pomocnym, nie pamiętam Ciebie z konkretnych tematów bo jesteś w wielu :)

ps. sam kiedyś myślałem o założeniu takiej gry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2006 o 18:12, hunter22 napisał:

Mój poprzednik jest delegatem, jest dość aktywny. No i skoro jest delegatem, znaczy to, że
pisze "ładnie i na temat". Spoko gościu.


Mój poprzednik jest łowcą , jak widać:) (Kojarze z zespołem Hunter najbardziej) Niestety pierwszy raz widze ten nick ,ale sądzac po statusie udziela sie i jest aktywnym forumowiczem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój porzednik jest delegatem czyli już doświadczonym forumowiczem.Nie wiem o nim zbyt dużo,ostatnio sporo się udzielał ale brnie w słusznej sprawie...chociaż nie wiem jakiej x) ale to podobnie jak ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować