Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Dnia 29.01.2006 o 21:22, Rzezim napisał:

Keroth cierpi na bezsenność i nadmiar pomysłów, co przejawia się różnymi ideami, które są udokumentowane
na forum. Ogólnie powinnien się wyspać.

Rzezim... hmmm... z żadnych konkretnych akcji go nie kojarzę. Po nicku widać, że lubi dominować;) Stały bywalec forum, kto wie może przyszły delegat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój poprzednik to prawdopodobnie rosjanin czystej krwii:)

Pamiętam że był kiedys bumelantem, ale teraz sie poprawił i bardzo ładnie udziela sie na forum, brawo wiecej takich forumowiczów:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2006 o 21:36, Widek napisał:

Mój poprzednik to prawdopodobnie rosjanin czystej krwii:)

Pamiętam że był kiedys bumelantem, ale teraz sie poprawił i bardzo ładnie udziela sie na forum,
brawo wiecej takich forumowiczów:P


Mój poprzednik, nie spotkał jeszcze Chucka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2006 o 21:39, dyrdup napisał:

> Mój poprzednik to prawdopodobnie rosjanin czystej krwii:)
>
> Pamiętam że był kiedys bumelantem, ale teraz sie poprawił i bardzo ładnie udziela sie
na forum,
> brawo wiecej takich forumowiczów:P

Mój poprzednik, nie spotkał jeszcze Chucka :)


e co takiego ?! Stary spotkałem go i to nieraz, nauczył mnie wielu przydatnych rzeczy. (Kopniak z półobrotu:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2006 o 21:42, Podpułkownik napisał:

Mo poprzedik widac że jest nowy bo jest robotnikiem lecz powoli przyzwyczaja się na forum po
nicku widac że lubi tylnie części ciala :)

Coś ostatnio mało go widzę. Ale jest Brygadzistą a to o czymś świadczy. Dla innych: Nie jestem Rosjaninem! Jestem Polakiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż można napisać o dyrdup''ie? Jeśli dobrze się przypaczy jego nick''owi można dostrzec zlepek dwóch słów:

dyr- dyrektor
dup- dupeczek (inaczej mówiąć ładnych dziewczątek :) )

Każdy chciałby być na jego miejscu (nawet Chuck) bo będąc dyrektorem słuchają i wykonują jego rozkazy wszystkie lalunie na świecie :)

p.s.

Z kąd żeś taką zarąbistą fuche wytrzasnął? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2006 o 21:18, Vaxinar napisał:

Nie pamiętam go ze starego forum, ale już na tym zrobił baaardzo dużo i wydaje mi się, że dalej
próbuje.


Jak to mnie nie pamiętasz! Do Barona dobiłem ;-), a potem mi jakieś gram.pl wpadło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprzednika zjadła Rzecz o ile dobrze pamietam :P Sądząc z tego, że to Ninja osobnik wyjątkowo niebezpieczny i morderczy... prawdopodobnie uczeń Chucka :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2006 o 22:40, Ninja Seba napisał:

Poprzedni gość to delegat, a więc trochę na forum siedzi. Wnioskując z nicka taki jakiś nowoczesny?
Ogólnie spoko koleś :)

Ten gosć należy do brygady...:P Ogólnie to chyba brygada ninja jak można rozpoznac po jego nicku...widziałem go jakieś 2 razy na forum. ogolnie nic do nie go nie mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprzednika kojaże jako założyciela tematu o skojarzeniach. Wolę mu nie podskakiwać, bo ma swoją brygadę. Bo nicku można domyślić jego imienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój przedmówca ma bardzo fajową ksywkę - w tłumaczeniu diabelska ryba :P:P:P - bardzo oryginalna :) Jest brygadzistą, więc napewno trochę postów już nastukał :P w swojej karierze w tym portalu - i nawet kojaży mi się, że zawsze pisze z sensem =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak mój, jakże górujący nade mną majestatem swego statusu, przedmówca, tak i ja zwrócę uwagę na nick: Velociraptor - widać, że ma jakieś ciągoty do skamielin:P A jego postów nie pamiętam, bynajmniej nie dlatego , że ich nie ma, bo ze statusu wnioskuję, iż mój jest on stałym bywalcem forum, a dlatego, że ja jestem tu stosunkowo od niedawna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój przedmówca jest zapracowanym przodownikiem pracy, z forum go jakoś nie kojarze, ale za to doskonale kojarzę jego podpis. ;) Znaczy kojarzę gościa z podpisu a nie ksywy. Jego pseudo - bez obraz dla Ciebie, ale taki jestem - kojarzy mi się z napletkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vaxinar - cóż, marka sama w sobie, znana na tym forum a także i na poprzednim. Jeśli on coś napisze to tak jakby napisał to kNot, co najmniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2006 o 01:16, GeoT napisał:

Vaxinar - cóż, marka sama w sobie, znana na tym forum a także i na poprzednim. Jeśli on coś
napisze to tak jakby napisał to kNot, co najmniej :)


Długo już na forum jest, w FM gra i bardzo dobry pisarz z niego jest :D. Napisał też pare postów na czeskim forum CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować