Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

wPLNomania! super oferta (reklama)

3610 postów w tym temacie

Koszty przesyłki musisz oczywiście pokryć sam z własnej kieszeni i wynosi to niecałe 15zł, a kurier jakoś trochę ponad 17zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie jest sposób na pozbycie się wirtualnych pieniędzy. Szkoda, iż nie zdążyłem się załapać na EK Gears of War. Bo to była najciekawsza oferta... ;P
Ale mam nadzieję, że będą jeszcze dodane gry takiego formatu jak Gears of War.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś wysyłka tych gier z wplnomani niezbyt szybko przebiega, zamówiłem paczkę we wtorek, w środę miała być wysłana, a tu już czwartek, a ona ciągle pakowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś dlaczego nie można dodać gierki z promocji wPLNomanii (w moim przypadku dodatku do FEARA) do jednego zamówienia z pre-orderem Drakensang? Czy naprawdę trzeba zamówić to osobno i płacić 2 razy za przesyłkę? Figurkę Wiedźmina z dodatkiem do Gothica udało mi się kupić (jako jedno zamówienie) bez problemu, a teraz pojawiły się problemy :/ W regulaminie promocji nie widzę niczego, co poruszałoby tą kwestię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że problem właśnie leży w pre-orderze. Był już chyba taki przypadek kiedyś. Prawdopodobnie muszą być to 2 zamówienia. Niestety :/. Ale pewny nie jestem, zapytaj w temacie "sklep gram.pl" lub w konsulacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2008 o 09:46, darkwind21 napisał:

Coś wysyłka tych gier z wplnomani niezbyt szybko przebiega, zamówiłem paczkę we wtorek,
w środę miała być wysłana, a tu już czwartek, a ona ciągle pakowana.



Jak wziąłeś ze w ciągu 3 dni
to nie masz co się dziwić
ja swoja dostałem 3 dnia po zamówieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sytuacji takowej promocji także i ja dorzucę swoje 3 grosze...
Powiem jedno poniekąd zgadzam się z podejściem do tego tematu pana Llordusa, osobiście mam "moc" Wpln-ów i nie mam na co to wydać - dlaczego..? Ano dlatego, że większość propozycji to odgrzewane kotlety - a z tymi to w dwojaki sposób jest, po pierwsze niektóre z tych gier już mam kupiłem w edycji premierowej reszta mnie nie interesuje - brakuje w tej super promocji naprawdę tak jak zaznaczył Llordus prawdziwych premier nie tylko tego co zalega w magazynie - taka nieciekawa promocja i tych krzykaczy co zaraz mnie zjadą zastrzegam że to moje własne zdanie .... i jestem skory do dalszej dyskusji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tą promocją?
nazywa się "wPLNomania"...

we wtorek kupiłem Devil May Cry na ps2 za 40zł+20wPLN. Nie zdążyłem odebrać, a dziś widzę cenę 19.99+0wPLN (brak). Nie dość, że dwukrotnie przepłaciłem w zwykłych pieniądzach, to jeszcze niepotrzebnie wyrzuciłem 20wPLN w błoto. Co to za promocja wPLN, skoro sprzedaje się gry za 0wPLN?
Chyba nie będę odbierać tego zamówienia. Czy wPLN dostanę spowrotem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2008 o 14:57, he napisał:

Chyba nie będę odbierać tego zamówienia. Czy wPLN dostanę spowrotem?

A kasę przelewem słałeś czy przy odbiorze miałeś płacić? Jak przy odbiorze to możesz nie odbierać, ale wątpię czy Ci wPLNy zwrócą. Jeśli płaciłeś przelewem to jakoś głupio tak teraz nie odbierać :). Chociaż nie wiem jak tam jest w regulaminie sklepu czy można zrezygnować z odbioru towaru i oddadzą kasę. Pewnie do BOKu trzeba by dzwonić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.11.2008 o 14:57, he napisał:

we wtorek kupiłem Devil May Cry na ps2 za 40zł+20wPLN. Nie zdążyłem odebrać, a dziś widzę
cenę 19.99+0wPLN (brak). Nie dość, że dwukrotnie przepłaciłem w zwykłych pieniądzach,
to jeszcze niepotrzebnie wyrzuciłem 20wPLN w błoto. Co to za promocja wPLN, skoro sprzedaje
się gry za 0wPLN?


Moim zdaniem nie masz najmniejszych powodów do zmartwień , ponieważ z tego co zaobserwowałem cena Devil May Cry spadła do 19,90 zł + 0 wPLN dopiero jak gra stała się niedostępna , a co za tym idzie nikt nie mógł zamówić tej gry w tej cenie. Ta obecna cena to IMO jakiś dziwny błąd i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2008 o 15:00, wip_01 napisał:

A będzie dostawa bluz? Bo nakład jest wyczerpany a taki prezencik na święta by się przydał


Dostawa byla dzisiaj tj. przed chwila pan z poczty przyjechal z paczuszka i mi ja wreczyl. :) Musze przyznac, ze bardzo fajna ta bluza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 10:22, Wojman napisał:

Dostawa byla dzisiaj tj. przed chwila pan z poczty przyjechal z paczuszka i mi ja wreczyl.
:) Musze przyznac, ze bardzo fajna ta bluza.

Niby 007, strzelanie, zuo, śmierć, brutalność a tu nawet stara się pocieszać...jakie to...miłe? Szkoda ze tylko mnie pogrążasz a nie pocieszasz :F Masz jednego minusa, co za trzy to niespodzianka, na pewno nie druga bluza :)))
P.S Taki żałosny żart prowadzącego dla pewności :P

To wiadomo czy jeszcze będzie możliwość zakupienia jej? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idea fantastyczna, ale niestety rzeczy które chciałem mieć są już niedostępne :(
Mam nadzieję, że przynajmniej nieśmiertelnik Turoka (a fajnie by było jakby dali nieśmiertelnik CoD WaW) niedługo znowu będzie w ofercie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hurra. Chciałem kupić nieśmiertelnik Turoka, gdy był jeszcze dostępny - niestety, po dodaniu do koszyka (był tam też zwykły produkt) i kliknięciu "Zatwierdź" (czy co to tam jest) ujrzałem uroczy komunikat informujący mnie, iż "maksymalna liczba przedmiotu >>Nieśmiertelnik Turok<<, jaką możesz kupić: 0". A teraz, rzecz jasna, przedmiotu już nie ma.

Bug? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować