Zaloguj się, aby obserwować  
malpka

DArmowe porady prawne - gdzie?

4 posty w tym temacie

Desperacko potrzebuję pomocy prawnej z zakresu prawa gospodarczego/cywilnego (prawo spółek cywilnych i kpc) ale oczywiśie nie stać mnie na prawnika. Jest możliwość zasięgnięcia gdziekolwiek darmowej porady prawnej? Obojętnie czy telefonicznie, elektronicznie czy osobiście (mieszkam w Gdańsku). Szukałem w necie, książkach telefonicznych i gazetach i nic. Mam nadzieję że jeszcze żyją prawnicy altruiści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawnicy atruiści! Buahahaha, nie no błagam przestań! Jeszcze zyją? To kiedyś tacy byli!? Juz mnie szczęka ze śmiechu boli. ;-D hehehehe [podnosi się z podłogi i siada z powrotem na krzesło]
A tak poważnie nie ma czegoś takiego jak darmowa porada prawna. Możesz spotkać może tanie porady czy porady za symboliczną (?) opłatą, ale darmowych nie znajdziesz. Chyba, że w pomocy społecznej czy jakimś ośrodku pomocy chrześcijańskiej. Ja jeszcze nie jestem prawnikiem, więc nie mam prawa udzieleć porad prawnych. Tymbardziej, że nie przepadam za prawem spółek. Życzę więc powodzenia w poszukiwaniach. Jak znajdziesz darmowe porady to z chęcią zobaczę, daj linka. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja Ci powiem, ze cos slabo szukales chyba :/, bo ja wpisujac na google "forum prawne" jako pierwszy wynik otrzymalem cos takiego:

"Dyskusyjne Forum Prawne - bezpłatne porady prawne » Prawo, pomoc ...
Bezpłatne porady prawne, forum prawne, pomoc prawna z dziedzin: prawo prywatne,
publiczne i ponadkrajowe.
forumprawne.org/ - 46k - Kopia - Podobne strony"

Jak juz cos to tam Ci moze pomoga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A propo darmowych porad prawnych. Mam pytanie: Czy jeżeli posiadam oryginalnego Windowsa XP HE to mogę pobrać z neta instalator, który utworzy mi dyskietkę startową Win 98 SE? Czy to legalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować