Zaloguj się, aby obserwować  
ww3pl

Star Wars - Knights of the Old Republic I & II - temat ogólny

5615 postów w tym temacie

Jest to temat ogólny o serii KotOR, dobrze znana większości graczom . Zamieszczamy tutaj przemyślenia, porady , odczucia i wrażenia związane z KotOR''em . Dla mnie KotOR jest jedną z najlepszych gier jakie powstały, na początku nie spodobał mi się sposób walki ( taki jakby przypominający turowy ) , Ale potem gra wciągnęła mnie na maxa :P Można ją przechodzić ile się chce a się nie znudzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2006 o 14:25, Andrij napisał:

Ma ktoś lub wie skąd ściągnąć spolszczenie do "The Sith Lords"??

Z góry thx.


1. google nie gryzą
2. nie jestem pewien ale chyba nie jest jeszcze gotowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem co ludzie widzą w tym całym KotORze. Grałem w obie czesci, przeszedlem po dwa razy kazda z nich inna strona mocy ale nie wciagnela mnie do glebi. Owszem RPG w swiecie star wars, superancko, ale gralem juz w o wiele lepsze tytuly. A argument wielu osob, ze grafika jest boska wedlug mnie jest zalosny... Gry RPG kupuje sie dla samej przyjemnosci grania i odkrywania fabuly i sekretow gry a nie dla estetycznych wrazen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Owe spolszczenie jeszcze nie jest gotowe ;) odsyłam do www.kotor2.pl albo jakoś tak ;)
Ile razy ukończyliście kotora 1/2 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2006 o 14:34, WorldWar3PL napisał:

Ile razy ukończyliście kotora 1/2 ?


Pierwszą część na dwa sposoby po Ciemnej i Jasnej Stronie Mocy, a dwójkę dopiero zaczynam.

Mistic --> Pewnie to "coś" =P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spolszczenie owe miało być juz na poprzednie wakacje ale prace ciągle sie odwlekają kolesiom (spolszczenie fanowskie) bo tracą tłumaczy.

Andrij powiem ci szczerze gdyby ktos mi dał do wyboru zagrac w Gothica II albo KOTORa i do tej ostatniej dolozyl mi 5dych wybralbym Gothica. To jest dopiero gra. KOTOR tez mi sie podobal, ale mowie, nie widze w nim czegos co mozna ubostwiac, najwyzej to ze akcja dzieje sie w uniwersum Star Wars jest godna podziwu. Z wiesci o tworzeniu 3 czesci ciesze sie, bo ciesze sie gdy wychodza kolejne czesci rpgow w ktore gralem i mi sie spodobaly w jakims sensie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 12.02.2006 o 14:58, Mistic napisał:

Andrij powiem ci szczerze gdyby ktos mi dał do wyboru zagrac w Gothica II albo KOTORa i do
tej ostatniej dolozyl mi 5dych wybralbym Gothica. To jest dopiero gra. KOTOR tez mi sie podobal,
ale mowie, nie widze w nim czegos co mozna ubostwiac, najwyzej to ze akcja dzieje sie w uniwersum
Star Wars jest godna podziwu. Z wiesci o tworzeniu 3 czesci ciesze sie, bo ciesze sie gdy wychodza
kolejne czesci rpgow w ktore gralem i mi sie spodobaly w jakims sensie.


Wiem że Gothic II jest conajmniej dobrą grę bo mam edycję premierową =P. Ja bym nie chciał wybierać między tymi grami, niby obie RPG ale zupełnie inne klimaty, po prostu najlepiej zagrać w obie =D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiem :) Ja również grałem w obie i przy obu miałem nielada zabawe, chociaz mowie, wiecej rozrywki dostarczyl mi gothic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynka jest bodaj najlepszą grą w świecie Star Wars jaka powstała.Z II jest różnie, zależy od gustu.Ale trzeba przyznać, że zabawa jest przednia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kotor był fajny ale ja również muszę się dopisać do opinii, że gdyby miał wybierać między nią a Gothic to Gothic by wygrał (i tak nic z nią na razie nie jest w stanie wygrać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No przy KotORze spędziłem kilkanaście godzin i nie czuję aby były one stracone (szkoda tylko, że kumpel zaspoilerował mi zwrot akcji z Revanem :P), giere przelazłem na Light i Dark Side (to drugie z lekkim bólem serca, za miękki jestem ;)). A w 2 nie grałem jeszcze :( Muszę jakoś nadrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2006 o 15:55, ksenus napisał:

Kotor był fajny ale ja również muszę się dopisać do opinii, że gdyby miał wybierać między nią
a Gothic to Gothic by wygrał (i tak nic z nią na razie nie jest w stanie wygrać).


Jasne, ale się mylisz! Gothic to przy KotOR małe piwo(że się tak wyrażę)!Gothic to lipa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2006 o 16:35, Black Dog napisał:

> Kotor był fajny ale ja również muszę się dopisać do opinii, że gdyby miał wybierać między
nią
> a Gothic to Gothic by wygrał (i tak nic z nią na razie nie jest w stanie wygrać).

Jasne, ale się mylisz! Gothic to przy KotOR małe piwo(że się tak wyrażę)!Gothic to lipa!

no nie wiem.. .dla mnie gothic lepszy od obu kotorow tak samo jak morrowind

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wie ktoś kiedy KOTOR 2 stanieje tak jak jedynka do 69zł? Bo jedynka staniała po około 2 latach od polskiej premiery a dwójka wyszła właśnie 2 lata temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To kwestia gustu a o tych się nie rozmawia. Ty sądzisz tak o Gothic i masz do tego prawo ale ja uważam ją za najlepszą grę w jaką grałem od 14 lat.
Wiesz znam ludzi, którzy uważają, że ci, którzy lubią grać w cokolwiek marnują czas i nie robią nic sensownego, więc dla nich dyskusja dwóch ludzi, z których każdy sądzi, że to jego ulubiona gra jest najlepsza może co najwyżej wywołać śmiech.
Tak czy inaczej nie odniosę się do Twojej wypowiedzi osobiście, bo emocje potrafią napsuć krwi. Ja lubię Gothic i żadna opinia pochodząca od innych tego nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha a lipa to drzewo, bardzo ładne z resztą. Doceniają je nawet pszczoły. Słyszałeś o miodzie lipowym. Jeden z najlepszych i potocznie uważany za "najlepszy środek przy przeziębieniu, grypie, w chorobach przebiegających z wysoką temperaturą, schorzeniach dróg oddechowych". Także lipa to bardziej komplement niż obraza ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu:Może zamieścilibyście swoje "sposoby" na postać?Właśnie odkurzyłem i przeprosiłem się z KotOR-em,ale po ok.2 godz. gry zobaczyłem jaką lipną postać stworzyłem.Po dogłębnych obserwacjach stworzłem TO:P

Klasa podstawowa:Żołnierz

Cechy:
Siła-12
Zręczność-12(wtedy miałem 10 i ciągle mnie trafialiO_o)
Budowa-12
Inteligencja-10(bo i po co,i dlaczego:P)
Mądrość-15
Charyzma-15

Umiejętności:
Tylko Perswazja i Leczenie Ran

Atuty(tutaj dam wszystkie jakie mam zamiar rozwinąć[nie wiem czy starczy punktów]:
Implanty-->(Ulepszone)Implanty-->(Jeszcze lepsze)Implanty
Oburęczność-->Oburęczność-->Oburęczność
Empatia-->Empatia-->Empatia
Wtrzymałość-->Wytrzymałość--Wytrzymałość
Grad Ciosów-->Grad Ciosów-->Grad Ciosów

Klasa Jedi:Negocjator Jedi
Moce:
Leczenie-->Uzdrowienie
Zranienie-->Duszenie-->Śmierć
Dominiacja Umysłu-->Nagięcie Umysłu
Błyskawica Mocy-->Piorun Mocy-->Burza Mocy
Wyssanie Życia-->Nie pamiętam nazwy:P

PS.Czy mógłby ktoś napisać o ile punktów(przez całą gre)można podwyższyć atrybuty?Pobieżna analiza instrukcji nic nie dała.
PS2.Sorry za nazwy,ale pamięć już nie ta...co wczoraj:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z misją dla Hulasa na maanan.Mam zabić 3 gości.Dwóch już zabiłem ale mam problem z Trzecim.Jest on na kashyyk w krajinie cienia znalazlem go i z nim walczylem ale potem zmienil się w tacha(taką malpe)i uciekl Jak mam go teraz znalezc i zabić .Prosze o szybką odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem cojakis czas podczas wczytywania gre wywala do systemu plz pomocy (gra edycja premierowa jesli to ma jakioes znaczenie bo chyba nie bylo reedycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować