Zaloguj się, aby obserwować  
ww3pl

Star Wars - Knights of the Old Republic I & II - temat ogólny

5615 postów w tym temacie

No niestety, zdzierają z nas jak popadnie... A tak chciałbym zobaczyć KOTOR 2 za 50 zł a KOTOR 1 za 29,99 zł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2006 o 17:39, WorldWar3PL napisał:

No niestety, zdzierają z nas jak popadnie... A tak chciałbym zobaczyć KOTOR 2 za 50 zł a KOTOR
1 za 29,99 zł :(


Mi też się to marzy (mimo że "jedynkę" mam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jedynkę 4 razy (dla czystej przyjemności) natomiast Sith Lords 3x. W sequel''u po przejściu po Jasnej i Ciemnej Stronie mocy, przy trzecim podejściu miały się pojawiać dodatkowe wypowiedzi NPC. I rzeczywiście tak się dzieje, przy czym są one tak lakoniczne/nieprzydatne/nie śmieszne, że już więcej taka marchewka na kiju zaserwowana przez Obsidian Ent. na mnie nie podziała:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2006 o 20:38, shinian napisał:

W sequel''u po przejściu
po Jasnej i Ciemnej Stronie mocy, przy trzecim podejściu miały się pojawiać dodatkowe wypowiedzi
NPC. I rzeczywiście tak się dzieje, przy czym są one tak lakoniczne/nieprzydatne/nie śmieszne,
że już więcej taka marchewka na kiju zaserwowana przez Obsidian Ent. na mnie nie podziała:P


Łooo! Nie wiedzialem o tym! Chodzi tutaj o te takie rozmowy z druzyna, ktore zawsze sie prowadzilo na statku? :) Moze i nie warto, ale chyba jednak zagram ten tzreci raz, jak jzu bedzie spolszczenie. Czy w pierwszej czesci tez tak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówiąc o NPC chodziło mi o osoby które nie są w drużynie:P W sumie nic specjalnego. Osobiście liczyłem na odlokowanie możliwości wykonania quest''ów związanych z planetą droidów oraz zablokowanym NaviComputer (najprawdopodobniej możliwość spotkania się z Revanem). Niestety zawiodłem się:P Te urwane wątki są skutkiem braku czasu na finalizację projektu.

Dnia 07.04.2006 o 20:42, Wiadroman napisał:

Czy w pierwszej czesci tez tak jest?


O ile dobrze pamiętam to nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś ma to wyśle - nie musisz pisać tego po raz drugi. Jestem pewien, że wszyscy którzy go odwiedzają natknęli się na twoją wcześniejszą wypowiedź. Ja mam jedynie zapisy sprzed finałowej walki, wątpie by to jednak Ciebie satysfakcjonowało. Tak przy okazji to po co ci savy po Tarris? Jeżeli coś się w Twoich zapisach popsuło to możesz spróbować od początku, przecież pierwsza planeta to jakieś 2h grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2006 o 15:10, shinian napisał:

Tak przy okazji to po co ci savy po Tarris?


Już to wyjaśniał. Tak jak każdy d****, używając kodów wstawił sobie maksymalny poziom, jeszcze zanim został Jedi. Teraz niech się sam tym martwi ;). Żeby to jeszcze trudna gra była. Na Taris jedynym trudnym momentem było zabicie Bendaka Starkillera na 5 poziomie...

Dnia 08.04.2006 o 15:10, shinian napisał:

Jeżeli coś się w Twoich zapisach popsuło to możesz spróbować od początku, przecież pierwsza
planeta to jakieś 2h grania.


Mi się zawsze zdawało, że Taris była najdłuższą planetą...
A co do psujących się zapisów. Wbrew pozorom one się wcale nie psuły. One się tylko jakoś tak ''blokowały'' i po kilkunastu próbach w końcu się wczytywały do końca ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W KotOR-a grałem tylko pierwszą część. Dla mnie zdecydowanie dla krótka... i to ograniczenie do 20 lvl-a. Przeszedłem obydwoma sposobami (a raczej zapisałem sobie przed wyborem ścieżki mocy).
I jeszcze daje jedyny screen, który zrobiłem podczas gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2006 o 15:17, Furrbacca napisał:

A co do psujących się zapisów. Wbrew pozorom one się wcale nie psuły. One się tylko jakoś tak
''blokowały'' i po kilkunastu próbach w końcu się wczytywały do końca ;).


Ja w swoim poście rzuciłem tylko przypuszczenie. Osobiście, żadnych takich problemów nie miałem. O tym blokowaniu zapisanych gier też pierwszy raz słyszę. Adham dzięki za screen teraz właśnie zauważyłem, że panowie z Obsidian Ent. znacząco poprawili wygląd interfejsu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2006 o 16:36, shinian napisał:

O tym blokowaniu zapisanych gier też pierwszy raz słyszę.


Ciekawe... A mi co jakieś 2 godziny grania któryś save zawsze się ''zawieszał''. I jak pierwszy raz tego doświadczyłem, to zacząłem grać od nowa (gdy grałem pierwszy raz ;))... I od razu oświadczam - mam oryginalną grę ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2006 o 17:16, Furrbacca napisał:

Ciekawe... A mi co jakieś 2 godziny grania któryś save zawsze się ''zawieszał''. I jak pierwszy
raz tego doświadczyłem, to zacząłem grać od nowa (gdy grałem pierwszy raz ;))... I od razu
oświadczam - mam oryginalną grę ;).


Mi się też w ten sposób save`y "zawieszały", do momętu gdy dołożyłem RAMu do komputera. I od tej chwili problem znikną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2006 o 16:12, Adham napisał:

W KotOR-a grałem tylko pierwszą część. Dla mnie zdecydowanie dla krótka... i to ograniczenie
do 20 lvl-a.

Dlaeczego uważasz, że ograniczenie levela, to jakiś problem?
Wystarczy napisać, że gra jest w oryginale zbyt łatwa (zbyt, to mało powiedziane). Jest po prostu za dużo doświadczenia do zdobycia i ostatni poziom uzyskuje się o wiele za wcześnie. Dobrze zrobiona gra nie pozwoli dojść do ostatniego poziomu jeżeli nie ukończy się absolutnie wszystkich możliwych questów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2006 o 22:41, Olamagato napisał:

Dlaeczego uważasz, że ograniczenie levela, to jakiś problem?
Wystarczy napisać, że gra jest w oryginale zbyt łatwa (zbyt, to mało powiedziane). Jest po
prostu za dużo doświadczenia do zdobycia i ostatni poziom uzyskuje się o wiele za wcześnie.
Dobrze zrobiona gra nie pozwoli dojść do ostatniego poziomu jeżeli nie ukończy się absolutnie
wszystkich możliwych questów.


Nie napisałem, że jest to problem. Po prostu nie przepadam za ograniczeniem poziomu... Tak już mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2006 o 13:38, Adham napisał:

Nie napisałem, że jest to problem. Po prostu nie przepadam za ograniczeniem poziomu...

No tak, ale czy miałoby dla Ciebie znaczenie jakiekolwiek ograniczenie poziomu gdyby nie dało się w ogóle dojść do ostatniego poziomu? (bo gra nie ma nadmiaru możliwego do zdobycia doświadczenia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2006 o 15:28, Vidmol napisał:

Revan jest mrocznym lordem, czy jest dobry ?


Zależy jak odpowiesz podczas pierwszej rozmowy z Attonem. Wówczas określasz, o ile dobrze pamiętam, wszystkie poprzednie wydarzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W BG by awansować musiałem grać kilkadziesiąt godzin, a sam awans był dla mnie swoistą nagrodą. Niestety w KotOR tak nie jest. Awanse dosłownie tłucze się co 1.5-2 godziny. Pierwszy raz ukończyłem tę grę w 35 godzin, co przy limicie 20lv daje średnią 1.6 awansu/h. Toż to prawie action/rpg. I wracając do BG: na 6-8lv, czyli pod koniec gry, można było bardzo łatwo zginąć. W KotOR trzeba się postarać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować