Zaloguj się, aby obserwować  
SimFury

Fable - Zapomiane Opowieści - Temat Ogólny

7430 postów w tym temacie

LOL mam psyhigue na maxa a nie moge wyciagnac miecza z skaly to co mam miec full zeby max silnym mylsalem ze psyche zawsze w to inwestowalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2006 o 23:22, artur 666 napisał:

LOL mam psyhigue na maxa a nie moge wyciagnac miecza z skaly to co mam miec full zeby max silnym
mylsalem ze psyche zawsze w to inwestowalem


Zeby go wyciągnąć musisz mieć wszystko na MAX !!

ten miecz i tak nie jest najlepsy w grze ;p ale jest dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2006 o 09:34, artur 666 napisał:

no wiem, ale keidy mi lady grey da ten miecz bo wrocielm z wiezienia i cizia niechce mi go
dac

Niewiem kiedy bo ją wydałem i mogłem kupic tem miecz w sklepie za 80tys ale się opłacało bo to najlepszy w grze jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2006 o 12:21, Wesik napisał:

> no wiem, ale keidy mi lady grey da ten miecz bo wrocielm z wiezienia i cizia niechce mi
go
> dac
Niewiem kiedy bo ją wydałem i mogłem kupic tem miecz w sklepie za 80tys ale się opłacało bo
to najlepszy w grze jest.


Mówisz o mieczu który jest wbity w skałe koło Avo Temple ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.02.2006 o 19:44, SimFury napisał:


Mówisz o mieczu który jest wbity w skałe koło Avo Temple ??

Inny,lepszy.Damage-314bodajże ma tan co ja o nim mówie a ten co ty mówisz to ma coś w okolicach200 nie wiem dokładnie bo dawno grałem tyle że ten mój to jest dwuręczny a ten co ty mówisz to jedno.Ale ja i tak nim barszo szybko nawalałem jeszcz z połączeniem jednego czaru to już w ogóle(tylko nie pamiętam jakiego ale on robi że zadajesz kilka ataków jeden za drugim nie do zablokowania).Pozatym żeby wyciągnąc tego ze skały(on sie nazywa Tear of Avo bodajże) to trzeba miec na maxa staty(które to niepamiętam)ale używając tego sposoby co żem wcześniej mówił to nie ma z tym problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EJ sluchajcie, ta moja zona ma jak chce z nia rozmawiac kolor filoetowy jakies kolko na glowa kolko ma byc ale czy kolor filoetowy??:o ja juz koncze gre a ona mi nic nie dala no to fajnie... wie ktos co robic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2006 o 20:16, artur 666 napisał:

EJ sluchajcie, ta moja zona ma jak chce z nia rozmawiac kolor filoetowy jakies kolko na glowa
kolko ma byc ale czy kolor filoetowy??:o ja juz koncze gre a ona mi nic nie dala no to fajnie...
wie ktos co robic??


Zapewne o nią nie dbałeś nie przychodziłeś do domu nie dawałeś prezentów itp itd ;p chyba się z tobą rozwiedzie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2006 o 22:49, SimFury napisał:

> EJ sluchajcie, ta moja zona ma jak chce z nia rozmawiac kolor filoetowy jakies kolko na
glowa
> kolko ma byc ale czy kolor filoetowy??:o ja juz koncze gre a ona mi nic nie dala no to
fajnie...
> wie ktos co robic??

Zapewne o nią nie dbałeś nie przychodziłeś do domu nie dawałeś prezentów itp itd ;p chyba się
z tobą rozwiedzie ;P


wlasnie ze dawalem i wogule spox wsxzystko ale ona ma od poczatku kolo fioletowy!!! nie powinna miec zielonego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2006 o 12:10, artur 666 napisał:

> > EJ sluchajcie, ta moja zona ma jak chce z nia rozmawiac kolor filoetowy jakies kolko
na
> glowa
> > kolko ma byc ale czy kolor filoetowy??:o ja juz koncze gre a ona mi nic nie dala
no to
> fajnie...
> > wie ktos co robic??
>
> Zapewne o nią nie dbałeś nie przychodziłeś do domu nie dawałeś prezentów itp itd ;p chyba
się
> z tobą rozwiedzie ;P

wlasnie ze dawalem i wogule spox wsxzystko ale ona ma od poczatku kolo fioletowy!!! nie powinna
miec zielonego??


to coś nad głową jak się ożenisz ?? to powinno być złote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2006 o 12:38, SimFury napisał:

> > > EJ sluchajcie, ta moja zona ma jak chce z nia rozmawiac kolor filoetowy jakies
kolko
> na
> > glowa
> > > kolko ma byc ale czy kolor filoetowy??:o ja juz koncze gre a ona mi nic nie
dala
> no to
> > fajnie...
> > > wie ktos co robic??
> >
> > Zapewne o nią nie dbałeś nie przychodziłeś do domu nie dawałeś prezentów itp itd
;p chyba
> się
> > z tobą rozwiedzie ;P
>
> wlasnie ze dawalem i wogule spox wsxzystko ale ona ma od poczatku kolo fioletowy!!! nie
powinna
> miec zielonego??

to coś nad głową jak się ożenisz ?? to powinno być złote


no to jest kolko ale sie ozenilem, bo byla scenka ze tam hero wyszedl zazonke itd, ale zlote to nie jest chybna szare bardziej i z nia sie nie da rozmawaic dalwalem jej w pizdu prezentow i wogule a juz skonczylem gre iteraz se chodze po siwecie w tej masce a ona mi nie dala:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2006 o 14:20, artur 666 napisał:

znaczy ma kolo zloty to kolko ale nie da sie z nia rozmawic i nic wogule tak dziwnie


ona ma obwódke niebieską ?? jak tak to wciskaj tak dlugo "TAB" aż się zmieni ;p i będzie oK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2006 o 16:38, SimFury napisał:

> znaczy ma kolo zloty to kolko ale nie da sie z nia rozmawic i nic wogule tak dziwnie

ona ma obwódke niebieską ?? jak tak to wciskaj tak dlugo "TAB" aż się zmieni ;p i będzie oK


no to chyba nie podziala:( co to moze dac, pzoatmy skonczylm jzu gre wiec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2006 o 18:14, artur 666 napisał:

> > znaczy ma kolo zloty to kolko ale nie da sie z nia rozmawic i nic wogule tak dziwnie

>
> ona ma obwódke niebieską ?? jak tak to wciskaj tak dlugo "TAB" aż się zmieni ;p i będzie
oK

no to chyba nie podziala:( co to moze dac, pzoatmy skonczylm jzu gre wiec...


Po napisach można dalej grać ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Można gdzieś kupić hełm płytowy do kompletu ze zbroją? Niby mam lepszy ale ładniej by się przezntowało:)

Mam tylko jedno zastrzeżenie do tej gry:
Jak to jest, że najlepszą broń w grze można po prostu kupić sobie w sklepie za marne 70 tyś? A nie w jakimś mega powikłanym queście? Dziwne :/

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2006 o 20:50, maniekk napisał:

Witam.

Można gdzieś kupić hełm płytowy do kompletu ze zbroją? Niby mam lepszy ale ładniej by się przezntowało:)


Nie ma takiego Hełmu, ale świetnie pasuje Holy Warrior Helm do Plate Seta ;p

Dnia 12.02.2006 o 20:50, maniekk napisał:

Mam tylko jedno zastrzeżenie do tej gry:
Jak to jest, że najlepszą broń w grze można po prostu kupić sobie w sklepie za marne 70 tyś?
A nie w jakimś mega powikłanym queście? Dziwne :/

Pozdrawiam.


Czasem tak bywa ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2006 o 00:05, Minsc i Boo napisał:

I znowu przesuneli termin premiery... wszystko cichaczem oczywiście i nie raczyli w newsach
ponformować....szkoda słow...

O w mordkę :/ 15 marca :/ Żeby chociaz cos powiedzieli ehh widac maja tytuły równe i równiejsze błech :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować