Zaloguj się, aby obserwować  
crash807

Tom Clancy''s H.A.W.X.

122 postów w tym temacie

Gramuwarci Gramowicze : błagam o zlitowaniem sie nad biednym Ramonem ... Ramon nie moze spac po nocach bo mysli o multi w HAWX .

Oco z tym łazi : słyszałem ze nie da sie grac online: jak kupie to mam instalowac patcha 1.01 i nie instalowqac 1.02 ? A i czy serwy swieca pustkami ? I czy gra sie dobrze ? Czy sa jakies problemy za lonczeniem /wywalaniem bez przerwy i czy da sie to naprawic ???BŁAGAM O WSZYSTKIE SZCZEGOLY !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczo:
-Osobiście żadnych patchów nie instalowałem, gra się bardzo przyjemnie.
-nawet jak nie znajdziesz żadnego serwera dla siebie hostujesz własną sesję i zaraz złazi się parę osób chętnych do gry..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na allegro mozna jeszcze kupic te gra za 30zl plus przesylka. Gra jest w wersji OEM i po angielsku. Ja kupilem i sie ciesze i tę radością dzielę z wami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2009 o 17:58, NecroVisioneR napisał:

Kidy Hawx będzie mieć polską premierę?Pisze żę 26 czerwca to prawda?


Gra już dawno wyszła:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2009 o 18:11, NecroVisioneR napisał:

> > Kidy Hawx będzie mieć polską premierę?Pisze żę 26 czerwca to prawda?
>
> Gra już dawno wyszła:P

Jesteś pewien?: http://www.3kropki.pl/p/7/6/tom_clancy_s_h_a_w_x.php??


Sam widziałem HAWX na półkach w Media Markt, czy tam w Saturn. Na allegro też już można kupić wersje PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na 100% od jakiegoś miesiąca nawet dwóch (50%) jest do kupienia w empikach.. Trzeba czasem wyjść do sklepu.. xD

Swoją drogą.. Która misja sprawiała wam najwięcej kłopotu..?
U mnie masakryczna była pierwsza.. Przynajmniej do póki nie nauczyłem się latać.. ;].. A do tej pory na ekspercie nie przeszłem Operacji Javelin, choć to raczej wina ścinek.. xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy H.A.W.X ma jakieś statystyki na zwór tych z Battlefield 2 czy jednak za grę w sieci nie jesteśmy w żaden sposób nagradzani rangami, nowymi samolotami, statystykami itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W całym HAWXie jest od groma różnych achivmentów, których najwięcej jest właśnie w multi. Za każde zniszczenie wrogiego samolotu otrzymujesz PD które pozwalają Ci awansować a im wyższa ranga tym więcej samolotów i uzbrojenia które możesz do nich dobrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2009 o 15:27, namiary_znane napisał:

W całym HAWXie jest od groma różnych achivmentów, których najwięcej jest właśnie w multi.
Za każde zniszczenie wrogiego samolotu otrzymujesz PD które pozwalają Ci awansować a
im wyższa ranga tym więcej samolotów i uzbrojenia które możesz do nich dobrać.

Wiem o tym bo czytałem recenzje ale mi chodzi o coś takiego: http://www.bf2stats.net/player/163713967/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie odnośnie odblokowywania samolotów. Jestem aktualnie w misji 13-tej. Przy wyborze samolotów widziałem np. F-117, F-22, A-10 czy Eurofighter''a obok których pisze, że są do odblokowania w misjach, które przeszedłem. Przechodziłem te misje po kilka razy na poziomie "elita" i nic.
Natomiast samoloty do odblokowania na odpowiednich poziomach doświadczenia odblokowują się normalnie (tak samo jak zastawy rakiet itp.).
Co trzeba zrobić żeby polatać sobie samolotami wymienionymi powyżej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę.

Mógłby ktoś podąć mi linka do jakiegoś joy''a , na którym by mi się dobrze grało? Kompletnie się na tym nie znam , więc postanowiłem zapytać.

Cena nie może przekraczać 100 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować