Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Jest taka sprawa. Nie wiem jak bardzo jest kojarzony tu ten kot KND, ale możecie go sprawdzić i jak już się zajaracie, co jest raczej następstwem posiadania dobrego gustu, to możecie pomóc chłopakowi wydać jego pierwszy fizyczny materiał.

https://www.facebook.com/pages/KND/399653896713277

Gość jest związany z labelem Invsbl i żeby dostać możliwość wydania tej EPki musi zebrać trochę zamówień na formularz, do którego link macie podany na jego FB. Także nie ma opier***ania się, ogarniać 2 dychy i pomagać naszej scenie i ludziom na niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2014 o 22:07, kitek0101 napisał:

Hej, możecie się podzielić na forum informacją jakie są Wasze ulubione rapowe "klasyki"?
Może poznam przy okazji jakiś ciekawy album :)

W przypadkowej kolejności,
Brat Juzef (1996)
Chleb powszedni (2001)
Styl Reprezentacji Pierwszej Ligi (2000)
Game Over Compilation (2000)
Music for the Mature B-boy (2003)
Fest Noz De Paname (2000)
Cinquième As (2001)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema, czy jest jakaś stronka albo coś w tym stylu, gdzie na bieżąco są dodawane jakieś koncert zagranicznych raperów w Polsce oczywiście. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o najnowszych dissach na Miuosh''a?
Według mnie Patokalipsa (której mocno dopinguję od jej pierwszych numerów) nie pozostawiła na nim suchej nitki, wyłożyli na prawdę konkretne punche. Dziś do "gry" dołączył się Oxon, wiele osób bardzo pozytywnie przyjęło jego jak sam to nazwał "100 linijek prawdy na temat Miąsza" choć mi osobiście bardziej podchodzi diss Patusów.
Co bardzo mnie dziwi Pan z Katowic chyba nie ma zamiaru odpowiedzieć nikomu, a szkoda, chciałbym usłyszeć co mógłby zaoferować słuchaczom na swoją obronę. Czy aż tak boi się beef''u?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Diss Patokalipsy spodobał mi się tylko trochę. W sumie tylko zwrotka Eripe była tam fajna. A Oxon to poszedł po całości, jeden z lepszych dissów jakie słyszałem. Wszystko ładnie podsumował i spodobały mi się wersy dotyczące Bisza. Wątpię żeby Miuosh odpowiadał na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować