Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Dnia 06.03.2006 o 16:14, Arar napisał:

taaa a Verba i jego "love hip-hop"? Przecież on śpiewa tylko o miłości.


Nie wiem o czym śpiewa bo nie słucham, ale może masz rację. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2006 o 16:28, paweusz napisał:

A various manx śpiewał o "cieniu ptaka" - co w tym mądrzejszego od "śpiewania" o pękniętym
jeżu (bezele) ... :p

a czy to ważne o czym się śpiewa? Czasami texty buduja klimat, a czasami nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem dziś w radio pewnien utwór. Nie mam zielonego pojęcia co to jest. może ktoś kojarzy. Jest tam tekst "Mamy coś czego nie zabiorą nam". Coś o potłuczonym szkle jeszcze. To jest w refrenie. Jakby ktoś wiedział o co chodzi to prosiłbym o wykonawcę i tytuł. Dzięki z góry. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2006 o 16:22, HumanGhost napisał:

Słyszałem dziś w radio pewnien utwór. Nie mam zielonego pojęcia co to jest. może ktoś kojarzy.
Jest tam tekst "Mamy coś czego nie zabiorą nam". Coś o potłuczonym szkle jeszcze. To jest w
refrenie. Jakby ktoś wiedział o co chodzi to prosiłbym o wykonawcę i tytuł. Dzięki z góry.
:-)

Chyba chodzi o Liber i Doniu-Skarby .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2006 o 16:26, paweusz napisał:

Chyba chodzi o Liber i Doniu-Skarby .


No tak!! Faktycznie, wiedziałem, że gdzies już to kiedyś słyszałem. Nie mogłem skojarzyc tytułu. Dzięki wielkie. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2006 o 16:22, HumanGhost napisał:

Słyszałem dziś w radio pewnien utwór. Nie mam zielonego pojęcia co to jest. może ktoś kojarzy.
Jest tam tekst "Mamy coś czego nie zabiorą nam". Coś o potłuczonym szkle jeszcze. To jest w
refrenie. Jakby ktoś wiedział o co chodzi to prosiłbym o wykonawcę i tytuł. Dzięki z góry.
:-)



eee podoba ci sie to? :P bo jak ja to słysze to mnie skręca chała i tyle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2006 o 12:14, DonZ napisał:

eee podoba ci sie to? :P bo jak ja to słysze to mnie skręca chała i tyle :P


Cóż mogę powiedzieć? Są gusta i guściki. ;-)
Mnie się podoba. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czemu rap rozni sie tak bardzo, inaczej brzmi w ameryce a inaczej w europie. Powinno byc wszedzie tak samo nobo rap europejski wzorowal sie chyba na rapie amerykanskim, wiec czemu on tak bardzo sie rozni i czemu polscy raperzy mowia ze nasz rap jest prawdziwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2006 o 17:05, rada napisał:

czemu rap rozni sie tak bardzo, inaczej brzmi w ameryce a inaczej w europie. Powinno byc wszedzie
tak samo nobo rap europejski wzorowal sie chyba na rapie amerykanskim, wiec czemu on tak bardzo
sie rozni i czemu polscy raperzy mowia ze nasz rap jest prawdziwy.


Zastąp w swoim poście słowo "rap" na słowo "ziemniak", poczytaj w encyklopedii o ziemnikach i już będziesz wiedział :D
Czyba że chodzi ci o takie różnice jak między PFK a Mezem??Ew. Miedzy Nowatorem a Peją ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się na tym słabo znam, ale z tego co obserwuję i gadam z ludźmi co w tym siedzą, to Polski rap jaki jest w TV (NIEnie mówię o tzw. "podziemiu) to jakiś ......... Podobno teksty mają w ogóle być o czymś innym, Ci murzynie przecież rapują o swym życiu, o tym, że wśród nich jest szacunek między ludźmi, o tym, że ulica ich wychowała, ale przez to nauczyli się wiele, a nie o tym, że policja to ****, że laska jest fajna czy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.04.2006 o 20:03, Vaxinar napisał:

Ci murzynie przecież rapują o swym życiu, o tym, że wśród nich
jest szacunek między ludźmi, o tym, że ulica ich wychowała, ale przez to nauczyli się wiele,
a nie o tym, że policja to ****, że laska jest fajna czy coś.


Wszędzie tak rapują. Ale jest podziemie. O którym wszyscy wiedzą, ale nikt nic z tym nie zrobi.... Nie mówie że jest złe, wielu artystów zaczynało od nielegali, ale to kruchy temat na tym forum....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proof z D12 nie żyje !

Wczoraj rano został śmiertelnie postrzelony w głowę. Miało to miejsce przed klubem przy 8 Mile Road w Detroit. Jest to wielka strata dla rapu, był on jednym z najlepszych mc, a teraz niech spoczywa w pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2006 o 19:58, ShadowG napisał:

Według mnie hip-hop to najgłupszy gatunek muzyczny jaki kiedykolwiek powstał.


Muhahaha. Zawsze lubiłem słuchać takich stwierdzeń. Jakieś argumenty? Twierdząc tak IMO obrażazsz ludzi, którzy słuchają rapu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2006 o 20:00, Arar napisał:

Muhahaha. Zawsze lubiłem słuchać takich stwierdzeń. Jakieś argumenty? Twierdząc tak IMO obrażazsz
ludzi, którzy słuchają rapu.


Mam. Co drugie słowo to przekleństwo, propaguje alkohol papierosy i narkotyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować