Zaloguj się, aby obserwować  
TTBoS

WarCraft 3: Frozen Throne (temat ogólny)

4255 postów w tym temacie

Jak macie problem to piszcie postaram sie pomuc moze ktos nie wie jak zrobic Bota moge w tym pomuc pardzo łatwa sprawa zrobienia bota ;] moze nie wiecie co znaczy np: LoL albo T_T albo dh i wiele innych skrutów to moge i w tym pomuc, oczywiscie polecam strone z ripami www.Replays.pl rowniesz polecam strone www.Battlenet.pl tu znajdziecie duzo ciekawych informacji na temat wszyskich gier Blizzarda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to nie pytanie za bardzo techniczne i o problemach ale zastanawia mnie jedno....
W WarCrafcie jest dodatkowy epizod którego bohaterem jest Raxxar...miała sie pojawić kontynuacja tegoż epizodu...
Stąd wynika me pytanie...czy pojawiła sie ona? a jak tak to gdzie można ją pobrać?
Z góry dziękuje za zainteresowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2006 o 02:12, sir venom napisał:

Może to nie pytanie za bardzo techniczne i o problemach ale zastanawia mnie jedno....
W WarCrafcie jest dodatkowy epizod którego bohaterem jest Raxxar...miała sie pojawić kontynuacja
tegoż epizodu...
Stąd wynika me pytanie...czy pojawiła sie ona? a jak tak to gdzie można ją pobrać?
Z góry dziękuje za zainteresowanie :)


jak pamieta to chyba z łatka 1.14 był ten dodatek dołanczony wiec wystarczy ze pobiezesz najnowszą łatkie czyli 1.20 i bedziesz miec dalsze epizody lecz wpierw przejdz 1 epizod zeby odblokowac dalsze ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2006 o 02:12, sir venom napisał:

Może to nie pytanie za bardzo techniczne i o problemach ale zastanawia mnie jedno....


takie pytanie jest jak najbardziej do tego teamtu nazwa tematu "WarCraft 3: Frozen Throne (temat ogólny)"
temat ogólny wiec o wszystkim ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast sciągnąłem tą łatke ale gra muwi że ją mam więc pytam na jakim momęcie kończy sie 3 epizod albo pierwszy. Bo może przeszłem a nawet o tym niewiedziałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2006 o 17:42, Renchar napisał:

Ja natomiast sciągnąłem tą łatke ale gra muwi że ją mam więc pytam na jakim momęcie kończy
sie 3 epizod albo pierwszy. Bo może przeszłem a nawet o tym niewiedziałem


to tak napewno bys zauwarzył popatrz na zdjecie ktore dałem ja widzisz to sa jeszcze dodatkowe dwa akty

a konczy sie wtedu gdy rexxar i łowca cieni wsiadaja na statek goblinów i leca na inna wyspe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2006 o 19:05, Sovilles napisał:

Czy ktoś ma na sprzedarz samego frozen throna??


Radze zajzec do działu z uzywkami w sklepie gram.pl moze znajdziesz tego czego szukas ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proponuję, żeby założyć temat : "Moje boje z językiem polskim". Forumowicze(bracia, rodacy ;))- pisanie na forum to nie pisanie na murach. Jakieś niezbędne minimum formy trzeba chyba zachować(tak mi się wydaje).Można napisać sobie słowo w Microsoft Word i zobaczyć czy dobrze napisałem(lub sprawdzić w słowniku online).Lepsze to, niż wyjść na durnia popisując sie ortografią na poziomie szkoły podstawowej( chyba ,że niektórzy są akurat w podstawówce- tych serdecznie przepraszam ). To raz. Dwa- nikt nie potraktuje Cię poważnie jako rozmówcy jak zobaczy, że ma doczynienia z prawie analfabetą(obecna forma grzecznościowa to dyslektyk). Nie mówię tu o prawdziwych dyslektykach, żeby potem nie było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2006 o 18:57, palpatine napisał:

Proponuję, żeby założyć temat : "Moje boje z językiem polskim". Forumowicze(bracia, rodacy
;))- pisanie na forum to nie pisanie na murach. Jakieś niezbędne minimum formy trzeba chyba
zachować(tak mi się wydaje).Można napisać sobie słowo w Microsoft Word i zobaczyć czy dobrze


jak masz jake aluzje to nie czytaj tego nikt ci nie kaze i zreszta to co napisales nie jest do tematu wiec jak chcesz cos napisac to przynajmiej na temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2006 o 23:23, upiordliwy napisał:

A mam pytanko - gdzie dostępne są dwa dodatkowe akty do kampanii orków?


To tak sa w Frozen Throne w kampani Orkow i napewno je masz tylko musisz przejsc 1 akt albo wejdz ogldnij filmik z rexsarem i wyjdz i zobaczysz ze dojdzie akt 2 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2006 o 00:31, TTBoS napisał:

> A mam pytanko - gdzie dostępne są dwa dodatkowe akty do kampanii orków?

To tak sa w Frozen Throne w kampani Orkow i napewno je masz tylko musisz przejsc 1 akt albo
wejdz ogldnij filmik z rexsarem i wyjdz i zobaczysz ze dojdzie akt 2 ;)



Ale nie musi być przypadkiem zapatchowany? TFT mam kupowanego dawno i nie wiem czy moze w nowszych wydaniach jest ta dodawana. Poza tym jaki filmik z Rexxarem mam obejrzeć. Przeszedłem epizod pierwszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


zreszta to co napisales nie jest

Dnia 12.02.2006 o 20:43, TTBoS napisał:

do tematu wiec jak chcesz cos napisac to przynajmiej na temat



Dziękuję za przywołanie do porządku- co do tematu-Twoj o zrobieniu bota też sie nijak ma do niego(tematu)
Czytać owszem-nikt mi nie każe, ale jak przeczytam to moje prawo, żeby skomentować. A Twojej pisowni nie można zwyczajnie przemilczeć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2006 o 09:53, upiordliwy napisał:

Ale nie musi być przypadkiem zapatchowany? TFT mam kupowanego dawno i nie wiem czy moze w
nowszych wydaniach jest ta dodawana. Poza tym jaki filmik z Rexxarem mam obejrzeć. Przeszedłem
epizod pierwszy.


SCIAGNIJ NAJNOWSZA LATKIE 1.20 I BEDZIE PO SPRAWIE ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2006 o 10:05, palpatine napisał:


zreszta to co napisales nie jest
> do tematu wiec jak chcesz cos napisac to przynajmiej na temat


Dziękuję za przywołanie do porządku- co do tematu-Twoj o zrobieniu bota też sie nijak ma do
niego(tematu)


jesli chodzi o tema to mozna pisac o wszystkim na temat W3:FT a reszta bedzie sorki ze to powiem ale bedzie olewana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować