Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Ja mam Siemensa (wlasciwie BenQ) S55. Nie narzekam. Bateria trzyma 8 dni, jest funkjonalny lecz jest "ale". Byl 3 razy w serwisie i sie zawiesza. Pozatym to jestem zadowolony. Planuje sobie kupic NOKIE 6230i.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2005 o 17:55, Shandoo napisał:

Sorry ze tu i tak, ale nie łapie sie w tym nowym forum. Jest to cos na wzór wizytówek czy cos? Chcialbym twoj numergg zeby
pogadac o k700i jesli mozna :P


Welcome!
Nie, jeszcze nie ma wizytówek. Mają je wprowadzić przed świętami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2005 o 17:55, Shandoo napisał:

pogadac o k700i jesli mozna :P

Ja nie mam tego telefonu, więc wiele nie pomogę, opinie użytkowników tego telefonu są pozytywne(wszystko można znaleźć szukając w googlach) ja go cenię za aparat, około 40mb pamięci na którą można wrzucić mp3 i ich słuchać, a to jest jak już wczesniej wspominałem dla mnie bardzo ważne :) Telefon ten, także nie odstrasza swoim wyglądem- prosty ale miły dla oka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o tel kom to polecam starszy model nokii 6310i a pod zadnym warunkiem nie kopojcie nowych siemensow bo sie zawieszaja i sa wolne dobre sa samsungi i nokie choc szkoda ze samsung ma tylko rok gwarancji na telefony ja w tej chwili mam panasonica gd 93 na ktorego nie nazekam bateria trzyma 3 dni a laduje sie ok 50 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1) Mam Simensa SX1 McLaren i jestem z niego bardzo zadowolony poza jedna wada... szybko, ale naprawde szybko siada mu bateria, ale z takim monitorkiem niema co sie dziwic. Ogolnie polecam Siemensy kazdemu...
2) Jak gdzies wyjezdzam biore ze soba Siemensa SL45i naprawde udana seria telefonow bateria trzyba naprawde długo [to jeszcze czarno bialy telefon]. Moge sobie MMC przenosic z SX1 do SL45i z MP3 wiec oba telefony słuza jako otwarzacze MP3, a karty MMC nie sa takie drogie teraz, lecz na SX1 sobie poslucham 1 dzien muzyki, zeby nie powiedziec pare godzin, a na SL45i moge tydzien i wiecej...
3) Szukam programu ir remote do siemensa SX1 McLaren. Moze byc nawet do nokii sprawdze, czy dziala czy cos... byle mozna bylo zassac za free, bo na necie w stronach platnych znalazlem tylko do Nokii, a ponoc moze dzialac i na moim, lecz nie bede kasy wydawal, by sie przejechac na tym.

Wiec szykam ir remote control programu, ktory zamienia telefon w pilota do telewizora\DVD\Video itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oprogramowania do telefonów szukacje na forum Matrax(wpisz w googlach).
Podpułkownik - mógłbyś krótko opisać ten telefon, dlaczego nie narzekasz, za co go cenisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam sorkize zrobie mały offtopic ale nie bede specjalnie twozył nowego tematu
A wiec przechodze do rzeczy
Czy ktoś wie jak aktywowac roaming w sieci "Orange" w ofercie "Twój Plan"

z gory dziekuje za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2005 o 21:41, Phantom Lord napisał:

A wiec przechodze do rzeczy Czy ktoś wie jak aktywowac roaming w sieci "Orange" w ofercie "Twój Plan"

Jeśli zaznaczyłeś na umowie w kwadraciku dotyczącym Roamingu, że jesteś nim zainteresowany, musisz zadzwonić do Biura Obsługi Klienta(*100 z telefonu w Orange) i aktywować usługę(ja to tak zrozumiałem). Jeśli natomiast na umowie zaznaczyłeś że roaming nie interesuje Ciebie, musisz zwrócić się do Biura Obsługi Klienta z prośba o aktywację w poźniejszym okresie. O tym wszystkim możesz przeczytać na stronie Orange w dolnej części jest zakładka "Zasięg i Roaming" a następnie Orange Dla Ciebie/Twój Plan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2005 o 21:41, Phantom Lord napisał:

... Czy ktoś wie jak aktywowac roaming w sieci "Orange" w ofercie "Twój Plan" ...

Jak Cheed już pisał najlepiej sprawdzić na stronie orange.pl
Aby swobodnie z niej korzystać trzeba założyć sobie konto i zatwierdzić certyfikaty strony.
Po założeniu konta możesz w orange on-line sprawdzić stan opłat na twoim rachunku, ewentualne punkty profit, włączyć lub wyłączyc pocztę głosową, włączyć lub wyłączyć roaming, ustawić odpowiednie usługi itd.
Wg mnie warto poświęcić pół godzinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale kiedys wystarczyło wysłac SMSa i było po problemie

tetwila zarejstrowałem sie na Orange i z stronki aktywowałem ta obcje ... Wiesz (lub ktos inny) jak długo czeba czekac na aktywacje roamingu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam Nokię 5510 i pomimo olbrzmymich rozmiarów i tylko 64 MB na muzyczkę nie narzekam. Ale marzy mi się Nokia 7650 lub 3120 lub 3220. Miałem Siemensa C60 ale tej marki nie trawię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Siemensa CX 65
Bardzo mi sie podoba :P
Jedyny minus to twaaarde przyciski :P

Plusy:
Wyglad
Aparat
Wieeelki ekran ;)
I wogle jest fajny ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2005 o 19:01, Phantom Lord napisał:

Ale kiedys wystarczyło wysłac SMSa i było po problemie

Technika poszła do przodu ;)

Dnia 02.11.2005 o 19:01, Phantom Lord napisał:

tetwila zarejstrowałem sie na Orange i z stronki aktywowałem ta
obcje ... Wiesz (lub ktos inny) jak długo czeba czekac na aktywacje roamingu

Nie mam pojęcia, moja siostra(ma telefon w erze), wysyłając smsa czekała kilka godzin na aktywację. Najlepiej będzie jeśli zadzwonicie do Biura Obsługi Klienta(*100).

fanfilmu.pl - cieszłbym się, jeśli w przyszłości oprócz cech, wymienisz także model opisywanego telefonu, ułatwi to porównanie i poszukiwanie, wymarzonego telefonu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się