Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Witam.
Hehe czy wiecie, że Manta wypuściła swój telefon? Reklamują go jako: "Pierwszy Polski Telefon Komórkowy" , posiada melodyjki MIDI i brakuje mu WAP''a jak również MMS''ów. To ustrojstwo kosztuje 400zł z gwarancją na dwa lata. Z zewnątrz wygląda jak ewidentna podróbka Motoroli lub LG.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2005 o 22:41, maniekk napisał:

Witam.
Hehe czy wiecie, że Manta wypuściła swój telefon? Reklamują go jako: "Pierwszy Polski Telefon Komórkowy" , posiada
melodyjki MIDI i brakuje mu WAP''a jak również MMS''ów. To ustrojstwo kosztuje 400zł z gwarancją na dwa lata. Z zewnątrz
wygląda jak ewidentna podróbka Motoroli lub LG.
Pozdrawiam.


to juz stara historia. samsung ma identyczny model tyle ze o klikadziesiat procent drozszy. a po co placic wiecej za naklejke producenta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2005 o 20:24, colin mcrae napisał:

Ja mam nokie 6030 cenie w niej to że ma polifonie, jave, kolorowy wyświetlacz, radio i niewielkie rozmiary.


Też się nad nią zastanawiałem, ale nie posiada bluetooth''a ani nazet Irdy, przez co ostatecznie przegrała z Nokią 6021.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Noszę się z zamiarem podpisania umowy o abonament z Orange (do tej pory miałem na karatę telefon). Abonament za 25zł czyli tyle ile mniej wiecej wykorzystywałem na miesiac mając telefon na kartę. No ale Orange jakoś tak nie przekonuje mnie ofertą telefonów za 1zł przy tej wysokości abonamentu (mam Siemensa M65 a zmieniłbym na coś lepszego). Czy np. ERA albo PLUS mają lepsze oferty ????? Możecie pomóc bo ja się nie orientuje...oczywiście aby abonament był w cenie 25 zł nie większej. Aha, no i oczywiście w Orange mam te 25 zł do wykorzystania na rozmowy, a więc na miesiąc place 25zł i tyle....
A ofertę telefonów ORANGE możecie przejrzeć na stronie ORANGE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2005 o 17:43, S4jm0n napisał:

Noszę się z zamiarem podpisania umowy o abonament z Orange (do tej pory miałem na karatę telefon).

Jeśli chodzi o najatrakcyjniejszą ofertę abonamentową, to na pewno wygrywa Era z promocją urodzinową(tylko że trwa do 15 listopada), za 20zł masz 40 minut na rozmowy i smsy, telefony niczym specjalnym się nie wyróżniają, ale i tak polecam kupienie czegoś na allegro, lepiej sie opłaca(W Erze można wybrać promocję bez telefonu wtedy dostaje się jeszcze więcej minut). Plus olewa swoich stałych klientów, przy wymianie telefonów(bardziej opłaca się rozwiązać umowe i podpisać jeszcze raz). Tyle póki co z rad, bo z abonamentem mam małe doświadczenie, jednak taniej wychodzi telefon na kartę, nie ma 2 letniego zoobowiązania umową ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ELO !
Mam takie pytanie Bo zostałem w ostatnim czasie posiadaczem nowiutkiego telefonu o nazwie LG C3310
Ale mam problem ponieważ nie chce mi działać kabel (podłaczam niby coś tam windows wrzeszczy że wykryto nowy sprzęt ale) jak sterowniki instaluje to za Chiny ludowe nie chce nic z telefonu i na telefon sie przegrać)


Z góry za wszelkie propozycje rozwiązania problemu dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nawiązuje połączenie przez moją komórke to wyskakuje mi komunikat "Uwaga:przekazywanie połączeń aktywne".O co w tym chodzi?Do czego to jest?
Ostatnio qmplea mipowiedziała,że jak do niej puszczałem dzynka to słychać było jak z kimś rozmawaiłem przez telefon.Co to ma być?Czy jest ot związane z tym komunikatem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najlepszą firma komórkową jest NOKIA. Jest bezprzecznie najlepsza bo sam nie raz się o tym przekonałem. Kiedyś mając NOKIE 3310, przez zupełny przypadek wrzuciłem ją razem ze spodniami do prania. I co się okazało... zupełnie nic fakt, że przez dwa dni nie działała, ale gdy wyschła wszystko działało bez najmniejszych problemów - wspaniały model. Następnie zmieniłem ją na NOKIE 6610, która również zaliczyła 3 nurkowania w basenie, jedno w wannie, dwa razy spacer w straszną ulewę. I co się okazało... zupełnie nic, wszystko działało tak jak przed tymi kąpielami. Teraz tą samą komórkę ma moja mama i z tego co wiem to jest z niej bardzo zadowolona. Natomiast dzisiaj w szkole byłem świadkiem jak jakiś gościu swoją NOKIE 3310 zrzucił z 2 piętra na beton. Fakt, że przy uderzeniu rozleciała się, ale po złożeniu działała jak nowa. Tylko jej wygląd już nie był jak nowy, ponieważ podczas uderzenia odłamał się kawałek obudowy. Ale patrząc na całość wyglądała super. Natomiast inne firmy takie jak Motorola są strasznie dziadoskie. Kiedyś porzyczyłem Motorole C550 od kolegi na wycieczke rowerową. Oczywiście wyleciała mi z kieszeni podczas zjazdu z takiej fajnej górki i oczywiście rozleciała się w drobny pył. Nawet nie było co zbierać. I niestety musiałm mu ją odkupić, od tamtej pory, a było to jakieś 1,5 roku temu każdą komórke traktuje jak skarb. Od tego czasu nie miałem żadnej przygody ze swoimi i cudzymi komórkami. Teraz mam NOKIE 6681 i jestem z niej bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2005 o 20:35, Cheed napisał:

> Noszę się z zamiarem podpisania umowy o abonament z Orange (do tej pory miałem na karatę telefon).
Jeśli chodzi o
najatrakcyjniejszą ofertę abonamentową, to na pewno wygrywa Era z promocją urodzinową(tylko że trwa do 15 listopada), za
20zł masz 40 minut na rozmowy i smsy, telefony niczym specjalnym się nie wyróżniają, ale i tak polecam kupienie czegoś na
allegro, lepiej sie opłaca


No ale ja telefon mam (Siemensa M65) więc podpisujac umowę chciałbym jakiś telefon za 1zł tylko do shandlowania ;) Bo lepszego od mojego nie dostanie za abonament w granicach 25zł. No ale jednak poczekam chyba jeszcze do świąt, może będą jakieś promocje świateczne bo nie za bardzo mi się uśmiecha zmiana numeru :/ (mam obecnie w Orange).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2005 o 19:59, S4jm0n napisał:

No ale ja telefon mam (Siemensa M65) więc podpisujac umowę chciałbym
jakiś telefon za 1zł tylko do shandlowania ;) Bo lepszego od mojego nie dostanie za abonament w granicach >25zł. No ale jednak poczekam chyba jeszcze do świąt, może będą jakieś promocje świateczne bo nie za bardzo >mi się uśmiecha zmiana numeru :/ (mam obecnie w Orange).

Z pewnością Orange i Plus przygotują jakieś promocje na święta, bo po Erze raczej nic się nie spodziewam w końcu dużo kasy musieli wpompować w promocję urodzinową ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Era może nas wszystkich jeszcze pozytywnie zaskoczyć... Będą chceli teraz jeszcze bardziej liczbe abonentów... Więc wg mnie zapowiadają się ciekawe święta...

A co do NOKII... No wg mnie to stara 3310 to telefon prawie niezniszczalny i brawa dla nokii... ale przez pewien czas nokia była w tyle w porównaniu do innych producentów telefonów... Płacąc prawie 2 mniej dostawałem 2x lepszy telefon... Dopiero teraz zaczęla wychodzić na prostą co do technologii... ale i tak pozostali producenci oferują telefony podobne funkcjonalnie, a nawet i lepsze... bo za SE W800i płace bez aktywacji ok 1500zł... a za nokie z serii N ponad 2k... no dosc spora róznica... a SE i ładniejszy i z "Walkmanem" jest... czyli ma dość dobrą jakosc muzyki... a jesli nawet W800i jest za drogi to zawsze mozna pokusic sie o D750i... bez "walkmana" i mniejsza kartą w zestawie za 300 lub nawet wiecej zł mniej...W Nokiach płaci sie tylko za marke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Era podała informację, że liczba jej klientów przekroczyła w Polsce 10 milionów i jest jednym z 8 operatorów w Europie, którym to się udało, całkiem całkiem prawda? :) Kolejną informacją od Ery jest uruchomienie technologii UMTS w Łodzi(drugie miasto po Warszawie), zobaczymy jak odpowiedzą na to Plus i Orange ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ERA king. Miałem już chyba 10numerów telefonów i wszystkie z ERY i jestem bardzo zadowolony.Pamiętam początki ALCATEL z wysówaną ręcznie antenką wielkości cegłówki .Najlepsze to było że jak się wchodziło do budynku to zanikał sygnał.Stare dobre czasy. Dziś mam nienajnowszą Motorolę 722i i jestem bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2005 o 20:56, Deki napisał:

/.../W Nokiach płaci sie tylko za marke...

Telefony komórkowe dzielą się na Nokie i śmieci. Nokia nigdy nie była w tyle za innymi producentami, telefon komórkowy mam od 8 lat i co nieco się tym interesuję. Starą Nokię wymieniłem na nowszą 6230i. No ale de gustibus...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Telefony komórkowe dzielą się na Nokie i śmieci.
Zbyt uogólniasz, jak to mówiła moja Pani Profesor swego czasu, każde ugólnienie jest złe ;) Nokia została troszkę w tyle(co teraz stara się nadrobić), nadal są to bardzo dobre telefony, jednak myślę że niektóre SE i Motorole im nie ustępują(Siemensów nie lubie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecono mi abym tutaj zadał to pytnie:

Witam,

Zna ktoś może jakieś profesjonalne forum o telefonach komórkowych? Bo mam mały problem i szukałem na google, ale jakoś nic nie znalazłem....

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2005 o 16:32, Tomi_323 napisał:

Polecono mi abym tutaj zadał to pytnie:

Jeśli już szukasz odpowiedzi, staraj się przynajmniej przeczytać dwie ostatnie strony w danym temacie, możliwe że znajdziesz odpowiedź(w tym temacie akurat tak) - w googlach wpisz Matrax, możliwe że uzyskasz odpowiedź na wiele pytań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2005 o 16:41, Cheed napisał:

Jeśli już szukasz odpowiedzi, staraj się przynajmniej przeczytać dwie ostatnie
strony w danym temacie, możliwe że znajdziesz odpowiedź(w tym temacie akurat tak)


Dwie strony? Czyli cały temat :P Przejrzałem w trybie ekspresowym i nie ma żadnych linków. :))

>- w googlach wpisz Matrax, możliwe że

Dnia 18.11.2005 o 16:41, Cheed napisał:

uzyskasz odpowiedź na wiele pytań.


To jest forum poświęcone motoroli. Ja mam Siemensa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się