Zaloguj się, aby obserwować  
InspektorGadzet

Filmy......

5 postów w tym temacie

Witam.

Jak się nagra jakiś film który został nagrany podczas gry,i chce się go pokazać np na you tube to zawsze jak się zaczyna to najczęściej ludzie dają do nich własna muzykę i na początku jest "pokaże wam film" .Dodają do nich jakieś swoje tła i na na końcu dodają "filmik by xxxx".A ja nie wiem jak dodaję własną muzykę,dodaje się tło do tych filmików,i piszę się własne teksty.Powiedział by mi ktoś jak to się robi?Z góry thx z odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2009 o 10:27, InspektorGadzet napisał:

Witam.

Jak się nagra jakiś film który został nagrany podczas gry,i chce się go pokazać np na
you tube to zawsze jak się zaczyna to najczęściej ludzie dają do nich własna muzykę i
na początku jest "pokaże wam film" .Dodają do nich jakieś swoje tła i na na końcu dodają
"filmik by xxxx".A ja nie wiem jak dodaję własną muzykę,dodaje się tło do tych filmików,i
piszę się własne teksty.Powiedział by mi ktoś jak to się robi?Z góry thx z odpowiedź.

Movie Maker. Program BARDZO prosty w obsłudze...można nim robić tzw. Gameplay''e. Nic nie muszę tłumaczyć, tam jest wszystko wyjaśnione ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2009 o 10:35, InspektorGadzet napisał:

Dzięki,wiem moze że to głupie pytanie ale jak się nazywa program do nagrywania filmów
podczas gry,bo zapomniałem?:D

Fraps, gamecam, AVISCREEN CLASSIC ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2009 o 10:38, MacoRIP napisał:

> Dzięki,wiem moze że to głupie pytanie ale jak się nazywa program do nagrywania filmów

> podczas gry,bo zapomniałem?:D
Fraps, gamecam, AVISCREEN CLASSIC ;)


Ja mam frapsa tylko nie wiem co zrobić żeby nagrane filmiki nie zajmowały po kilkaset Mega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować