Zaloguj się, aby obserwować  
Kamis16

Gothic 2

13657 postów w tym temacie

Dnia 18.02.2006 o 18:04, Kamis16 napisał:

Kto zna Zalecane wymagania gry Gothic 2 ???

Dobra przepisze z mojego pudełka

Zalecane:

Procesor intel pentium 3 1200mhz lub wyższy. 512 RAM karta grafiki 64MB zgodna z DirectX 8.1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupilem Gothica 2 zlota edycje i mam do Was pytanko odnosnie dodatku: kiedy go zainstalowac ? zaraz po zainstalowaniu podstawy czy po tym jak przejde podstawke ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2006 o 17:38, Flagun napisał:

Kupilem Gothica 2 zlota edycje i mam do Was pytanko odnosnie dodatku: kiedy go zainstalowac
? zaraz po zainstalowaniu podstawy czy po tym jak przejde podstawke ?

Dodatek jest wpleciony w fabułę podstawki więc nie ma sensu instalować go poźniej. A następnym razem dopisuj sie do wątku Noc Kruka a nie do tematu ktory miesiac temu został stworzony i nkt w nim nie pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2006 o 17:41, Darkstar181 napisał:

> Kupilem Gothica 2 zlota edycje i mam do Was pytanko odnosnie dodatku: kiedy go zainstalowac

> ? zaraz po zainstalowaniu podstawy czy po tym jak przejde podstawke ?
Dodatek jest wpleciony w fabułę podstawki więc nie ma sensu instalować go poźniej. A następnym
razem dopisuj sie do wątku Noc Kruka a nie do tematu ktory miesiac temu został stworzony i
nkt w nim nie pisze.


dzieki za odpowiedz juz instaluje, a co do wpisywania sie do tematu to nie mam zamiaru przegladac calego forum w poszukiwaniu najswiezszego watku o G 2 wpisalem w wyszukiwarce gothic 2 ukazal sie ten watek wiec tu sie wpisalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2006 o 20:25, bakojad napisał:

Mam problem nie wiem jak zostać czeladnikiem w mieśie Korinish. A tak pozatym to gdzie najlepiej
pojść??


Problem? Posłuchaj co mają do powiedzenia czeladnicy. Musisz wykonać dla nich pare zadań aby moc zostać jednym z nich. A najlepiej to chybga iść do myśliwego(ten od skór)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2006 o 20:27, Darkstar181 napisał:

> Mam problem nie wiem jak zostać czeladnikiem w mieśie Korinish. A tak pozatym to gdzie
najlepiej
> pojść??

Problem? Posłuchaj co mają do powiedzenia czeladnicy. Musisz wykonać dla nich pare zadań aby
moc zostać jednym z nich. A najlepiej to chybga iść do myśliwego(ten od skór)

Dzięki tylko zkąd ja mu wezme 6 wilczych skór?? Wilki chodzą stadami przeważnie w dwuosobowych grupach a ja mam lage i nie moge ich pokonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.03.2006 o 20:29, bakojad napisał:

Dzięki tylko zkąd ja mu wezme 6 wilczych skór?? Wilki chodzą stadami przeważnie w dwuosobowych
grupach a ja mam lage i nie moge ich pokonać.

Jak już smugller napisał dopisz się do podanego tematu.

A na wilki możesz zapolować razem z innym myśilwym ktory jest w mieście.Jest niedaleko karczmy przy placu gdzie wygłasza kazania ten mag,Vatras.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2006 o 20:35, Darkstar181 napisał:


> Dzięki tylko zkąd ja mu wezme 6 wilczych skór?? Wilki chodzą stadami przeważnie w dwuosobowych

> grupach a ja mam lage i nie moge ich pokonać.
Jak już smugller napisał dopisz się do podanego tematu.

A na wilki możesz zapolować razem z innym myśilwym ktory jest w mieście.Jest niedaleko karczmy
przy placu gdzie wygłasza kazania ten mag,Vatras.

Dzięki nie wiedziałem że jest taki ktoś. A tak pozatym jaką gildie byś polecał ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.03.2006 o 20:39, bakojad napisał:

Kto ma się tam dopisać ja ??

Przecież nie ja:)

Odpowiedż już uzyskałeś,nawet dwie. A prośba dopisania się do tamtego wątku wynika z tego że ten został niepotrzebnie założony i zaśmieca forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze. Czemu w sklepie na stronie gram.pl nie ma Gothica II na CD. Chodzi mi o Gothica II bez Nocy Kruka. Jesli by ktos wiedziałgdzie załatwić tą grę na CD do 30 PLN to napiszcie do mnie.

PS. Mój e-mail [...]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować