Zaloguj się, aby obserwować  
Isildur

Divine Divinity - temat ogólny

163 postów w tym temacie

Dnia 20.02.2006 o 21:29, wdowiakm napisał:

Nie znalazłem tematu o tej grze dlatego założyłem!

To może wypowiesz się trochę na temat, który założyłeś ? Skoro jest potrzebny, to na pewno masz coś do powiedzenia. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar kupić tą gre czy sterowanie jest takie jak w diablo czy bardziej zblizone do Baldura?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2006 o 21:31, paweusz napisał:

> Nie znalazłem tematu o tej grze dlatego założyłem!
>
To może wypowiesz się trochę na temat, który założyłeś ? Skoro jest potrzebny, to na pewno
masz coś do powiedzenia. ;)

słyszałem, że gra jest bardzo długa interesuje mnie system walki czy zosatał zastosowany taki jak w diablo 1 i 2 cz jest taki jak w baldur''s Gate. Moze mi ktos poradzić czy gra jest naprawdę warta zagrania czy nudzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2006 o 21:50, paweusz napisał:

Nie grałem w nią, ale mój kolega tak i polecał mi ją. Mówił, że warto pograć...Tyle wiem.

Mam nadzieję że warto jutro idę do sklepu ją kupić więc jak okaże sie nudną to się wścieknę:))
Dzięki i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2006 o 23:22, Zebius napisał:

Kupiłem ją w Media Markcie za 5zł, dlatego nawet nie zastanawiaj się tylko kupuj. To jest około
tydzień grania. Rozgrywka i sposób walki przypomina ten z Diablo, mnóstwo misji pobocznych,
fajna muza. Mi się ta gierka bardzo podobała. Tu masz opis, solucję i ogólne porady:
http://republika.pl/konrad_sz/divine/div.htm

Dzięki za radę już kupuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest niesamowicie zabugowana. Szczególnie kwestie związane z przedmiotami składającymi się z komponentów. Radze przejrzeć listę bugów, bo będziesz później przeklinał jak nie uda Ci się wypasionego miecza poskładać, bo pogadałeś z kimś, z kim nie powinieneś był tego robić :|
Ale gra naprawdę jest niezła i szczerze ją polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2006 o 23:22, Zebius napisał:

Kupiłem ją w Media Markcie za 5zł, dlatego nawet nie zastanawiaj się tylko kupuj. To jest około
tydzień grania. Rozgrywka i sposób walki przypomina ten z Diablo, mnóstwo misji pobocznych,
fajna muza. Mi się ta gierka bardzo podobała. Tu masz opis, solucję i ogólne porady:
http://republika.pl/konrad_sz/divine/div.htm



Z tą muzyką troche przesadziłeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

naprawde niezla, jezeli lubisz machac mieczem jak w diablo a miec duuzo questów, dopracowana grafike 2d i nienajgorsza muzyke to bierz i sie nie zastanawiaj :)

w najnowszym play jest beyond divinity - taka część 1.5 miedzy pierwsza a bedaca w produkcji druga, jak ktos chce miec cala serie to polecam chociaz imho divine byla lepsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.04.2006 o 12:35, saluczka napisał:

Z tą muzyką troche przesadziłeś


Co jak co, ale muzyka z DD należy do jednej z lepszych występujących w grach komputerowych - bardzo ciekawie dopełnia całości w tworzeniu klimatu rozgrywki.
A i gra niczego sobie - poza końcówką, tam jak na mój gust przesadzili z H&S.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh , zapomniałem że mam Divine i nigdy jej nie skończyłem . Dzięki za przypomnienie :) Pora się przeprosić z nią :D . Ale rzeczywiście jest fajna (tylko zabugowana) o wiele bardziej mi się podobała niż Beyond Divinity . Chyba dzisiaj ją zainstaluję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno temu przeszzedłem tą gierkę:) Jak dla mnie po prostu byla super, ogromny swiat i miala bardzo oryginalny klimacik czekam na 2 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować