Zaloguj się, aby obserwować  
Isildur

Divine Divinity - temat ogólny

163 postów w tym temacie

Dnia 20.02.2006 o 21:29, wdowiakm napisał:

Nie znalazłem tematu o tej grze dlatego założyłem!

To może wypowiesz się trochę na temat, który założyłeś ? Skoro jest potrzebny, to na pewno masz coś do powiedzenia. ;)

Mam zamiar kupić tą gre czy sterowanie jest takie jak w diablo czy bardziej zblizone do Baldura?

Dnia 20.02.2006 o 21:31, paweusz napisał:

> Nie znalazłem tematu o tej grze dlatego założyłem!
>
To może wypowiesz się trochę na temat, który założyłeś ? Skoro jest potrzebny, to na pewno
masz coś do powiedzenia. ;)

słyszałem, że gra jest bardzo długa interesuje mnie system walki czy zosatał zastosowany taki jak w diablo 1 i 2 cz jest taki jak w baldur''s Gate. Moze mi ktos poradzić czy gra jest naprawdę warta zagrania czy nudzi?

Dnia 20.02.2006 o 21:50, paweusz napisał:

Nie grałem w nią, ale mój kolega tak i polecał mi ją. Mówił, że warto pograć...Tyle wiem.

Mam nadzieję że warto jutro idę do sklepu ją kupić więc jak okaże sie nudną to się wścieknę:))
Dzięki i pozdrawiam

Dnia 20.02.2006 o 23:22, Zebius napisał:

Kupiłem ją w Media Markcie za 5zł, dlatego nawet nie zastanawiaj się tylko kupuj. To jest około
tydzień grania. Rozgrywka i sposób walki przypomina ten z Diablo, mnóstwo misji pobocznych,
fajna muza. Mi się ta gierka bardzo podobała. Tu masz opis, solucję i ogólne porady:
http://republika.pl/konrad_sz/divine/div.htm

Dzięki za radę już kupuję

Gra jest niesamowicie zabugowana. Szczególnie kwestie związane z przedmiotami składającymi się z komponentów. Radze przejrzeć listę bugów, bo będziesz później przeklinał jak nie uda Ci się wypasionego miecza poskładać, bo pogadałeś z kimś, z kim nie powinieneś był tego robić :|
Ale gra naprawdę jest niezła i szczerze ją polecam.

Dnia 20.02.2006 o 23:22, Zebius napisał:

Kupiłem ją w Media Markcie za 5zł, dlatego nawet nie zastanawiaj się tylko kupuj. To jest około
tydzień grania. Rozgrywka i sposób walki przypomina ten z Diablo, mnóstwo misji pobocznych,
fajna muza. Mi się ta gierka bardzo podobała. Tu masz opis, solucję i ogólne porady:
http://republika.pl/konrad_sz/divine/div.htm

Z tą muzyką troche przesadziłeś

naprawde niezla, jezeli lubisz machac mieczem jak w diablo a miec duuzo questów, dopracowana grafike 2d i nienajgorsza muzyke to bierz i sie nie zastanawiaj :)

w najnowszym play jest beyond divinity - taka część 1.5 miedzy pierwsza a bedaca w produkcji druga, jak ktos chce miec cala serie to polecam chociaz imho divine byla lepsza :)

Dnia 04.04.2006 o 12:35, saluczka napisał:

Z tą muzyką troche przesadziłeś

Co jak co, ale muzyka z DD należy do jednej z lepszych występujących w grach komputerowych - bardzo ciekawie dopełnia całości w tworzeniu klimatu rozgrywki.
A i gra niczego sobie - poza końcówką, tam jak na mój gust przesadzili z H&S.

Heh , zapomniałem że mam Divine i nigdy jej nie skończyłem . Dzięki za przypomnienie :) Pora się przeprosić z nią :D . Ale rzeczywiście jest fajna (tylko zabugowana) o wiele bardziej mi się podobała niż Beyond Divinity . Chyba dzisiaj ją zainstaluję

Dawno temu przeszzedłem tą gierkę:) Jak dla mnie po prostu byla super, ogromny swiat i miala bardzo oryginalny klimacik czekam na 2 :D

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować