Zaloguj się, aby obserwować  
wsaadman

Twitter

39 postów w tym temacie

Wiecie może jak umieścić Twittera na Wordpress? Z blipem, co by o nim nie psioczyć, robiłem to w 3 minuty, wszystko było przejrzyste. Tutaj nie ogarniam tego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie, gdzie na nowym Twitterze jest link, żeby dodać do RSS-ów wybranego usera? Na razie muszę przełączać się na starego, żeby dodać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chociaż pustawo w tym temacie, może się cosik ożywi.
Ktoś wie, jak wyłączyć (jeśli w ogóle to możliwe) oglądanie retweetów na głównej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow czytam sobie dziś wiadomości i tu nagle news o włamaniu na twitter...
Podobno wyciekły dane 55 tysięcy kont, elegancko sobie ostatnio "hakierzy" poczynają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2013 o 14:26, Pietro87 napisał:

Kolejny atak na Twitter.
Gram.pl coś zaspało z newsem albo nie specjalnie ich temat interesuje, ale może ktoś
ma konto na tym portalu [paradoksalnie - sam nie mam] i chciał by wiedzieć wiec zarzucam
linkiem.

Meh. 250 tysięcy to ledwo pół procenta użytkowników. Dodatkowo hasła były zaszyfrowane, więc bez klucza to można się co najwyżej pochwalić, jaki to ktoś jest haker, bo i tak nic z tym nie zrobią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle jest wlaman co chwile, ze ciezko nad tym nadazac, ale nie bagatelizowalbym tego, wsrod 250K emaili spokojnie kilka procent nabierze sie na jakis phishing.
Tutaj
http://blog.twitter.com/2013/02/keeping-our-users-secure.html
twitter niewiele ujawnia, ale raczej nie chodzi o szyfrowanie tylko hashowanie (+ solenie), prawdopodobnie uzytkownicy ze slabszymi haslami (do 8-10 znakow), a tych nie jest malo przegladajac dumpy passow z innych wlaman do ''''duzych'''' stron, beda dodatkowo narazeni bo tych hashy nie trzeba juz nawet lamac. Nie mowiac juz o tym ze nazwy uzytkownikow sa tez zostaly zdobyte, a uzywanie tego samego loginu i/lub hasla i/lub emaila nadal nie jest czyms rzadkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2014 o 21:36, LubieWafle napisał:

Czekam od wczoraj na link aktywacyjny... próbowałem następujące maile: onet.pl , gmail.com
, wp.pl (kolejność zachowana)... jakieś pomysły? :((


Ja czekam od 3 dni na gmail''u :/
Nie wiem o co chodzi i pomysłów brak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2014 o 13:19, Pepe_Pan_Dziobak napisał:

> Czekam od wczoraj na link aktywacyjny... próbowałem następujące maile: onet.pl ,
gmail.com
> , wp.pl (kolejność zachowana)... jakieś pomysły? :((

Ja czekam od 3 dni na gmail''u :/
Nie wiem o co chodzi i pomysłów brak...

Przyszło po 2 dniach. E-mail był na Wirtualnej Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam dość dziwny problem. Otóż jakiś czas temu zniknęła mi w ustawieniach w zakładce "Design" opcja "Wybierz predefiniowany temat" i mogę ustawić jako tło tylko kolor. Co zrobić, aby przywrócić tę opcję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2015 o 19:26, Prince_Miki napisał:

Witam.

Mam dość dziwny problem. Otóż jakiś czas temu zniknęła mi w ustawieniach w zakładce "Design"
opcja "Wybierz predefiniowany temat" i mogę ustawić jako tło tylko kolor. Co zrobić,
aby przywrócić tę opcję?


O to Ci chodzi? U mnie działa normalnie, przez kliknięcie na avatar i wejście w ustawienia.

20150608013901

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2015 o 08:54, Prince_Miki napisał:

Owszem, o to. Załączam poniżej screen, jak to wygląda u mnie. Próbowałem na różnych przeglądarkach
i cały czas to samo. :/


Dziwne. Pierwszy raz się z czymś takim spotykam. Nie bardzo wiem jak pomóc, chociaż bardzo bym chciał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2015 o 17:00, Tuchaczevsky napisał:

Nie bardzo wiem jak pomóc, chociaż bardzo bym chciał

Spoko. :) Już napisałem do pomocy technicznej TT w tej sprawie. Jeżeli dostanę odpowiedź, dam tutaj znać co to było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować