Zaloguj się, aby obserwować  
Bezi32

Diablo II vs Titan Quest

9 postów w tym temacie

Szukałem takiego tematu i nic nie znalazłem. Jak się okaże, że jednak nie umiem z szukajki korzystać, to proszę o przebaczenie:).

A co do tematu. Jak myślicie czy TQ przerósł Diablo 2, czy raczej Blizzard nie ma sobie mocnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Diablo grałem i uważam że jest to najlepszy RPG w jaki w ogóle grałem :) TQ też jest dobry, wszystko fajnie ale ten 2 akt :| jego koniec podobny trochę do szukania grobowca Tal Rasha :| co mi się nie podobało, natomiast to co jest dobre to możliwość wyboru mistrzostw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po przejściu DII chciałem zagrać w TQ. Poszedłem więc do EMPiK''a i pograłem na kompie w niego. Po paru sekundach koleś do mnie podchodzi i powiedział żebym zaczął od Diablo II dlatego, że sobie nie radzę z takimi grami.

Bląd: Nie radzę sobie z TQ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.07.2009 o 17:51, Bezi32 napisał:

A co do tematu. Jak myślicie czy TQ przerósł Diablo 2, czy raczej Blizzard nie ma sobie
mocnych?


Co to za pomysł porównywać te gry ? TQ- to Fiat 126p, a Diablo to Ferrari wśród RPG. Jak już porównywać, to do innych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Diablo 2. Titan Quest to taki średniak, nie wspominając już o IMO beznadziejnym Lokim.
Do tej pory żadna gra H''n"S nie pobiła Diablo. Mam nadzieje że zrobi to 3 i oby tak było!. Nad Diablo 2 w przeszłości spędziłem zyliony świetnych godzin. TQ mam z Extra Klasyki i jakoś za bardzo nie przypadł mi do gustu. Ale jeszcze całkowicie go nie skreśliłem bo mam zamier znów zainstalować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oczywiście że D2 .. ten klimacik :) i inne sprawy w TQ tego nie znajdziesz ... kupiłem sobie lokiego myślałem ze zastąpi mi D2 na jakieś kilka miesięcy :D myliłem się totalna klapa .. wywalone pieniądze w błoto ... a co do tych kilku miesięcy ... tydzień z hakiem no może 2 tygodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh Diablo to NIE RPG jeno Hack ''n Slash z elementami RPG. Gra sama w sobie jest wybitna, a multi tymbardziej. Titan Quest zaś baaardzo szybko mi się znudził i jakoś specjalnie nie jest ciekawy. Tyle ode mnie ;P. Może jak dałbym mu szansę to by mi się spodobał, ale początek odrzuca.

____
Swoją drogą ciekawe kiedy blizz wyda nowego patcha...zapowiadanego około rok temu ;(.

BTW2 W Titan Queście jest multi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować