Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Statystyki B 1943 po pierwszym dniu

17 postów w tym temacie

Szkoda że Sony nie wprowadziło jeszcze zdrapek, co Microsoft wprowadził w postaci MS points. Chętnie kupiłbym BF 1943 ale nie mam jak... Karty kredytowej jeszcze nie mam i nie zamierzam raczej wyrabiać. No Sony! Dajcie zdrapki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena kusząca 47zł tylko razi 24 osoby na jednej mapie... naprawdę dziwny pomysł.
Grając w Triala grę chyba kupię ale rewelacji nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

żeby ta gra miała grafikę taką jak na tym zdjęciu, a co dopiero jej do filmików... równie dobrze mogła by wyjść jako dlc do Bad Company, wszystko to samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2009 o 16:37, kiczka116 napisał:

no to czekam do września ...

Nie ty jeden. Oby tylko w dniu premiery na PC nie było żadnych problemów z serwerami i lagami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2009 o 16:15, SKIL napisał:

Szkoda że Sony nie wprowadziło jeszcze zdrapek, co Microsoft wprowadził w postaci MS
points. Chętnie kupiłbym BF 1943 ale nie mam jak... Karty kredytowej jeszcze nie mam
i nie zamierzam raczej wyrabiać. No Sony! Dajcie zdrapki!

Aby wpłacić kaskę na PSStore nie musisz mieć karty kredytowej - wystarczy że przejdziesz się do najbliższego oddziału ING, poprosisz o kartę przedpłaconą (do transakcji internetowych) i oni Ci ją wyrobią w 15 minut. :) http://www.ingbank.pl/u235/navi/34520

W BF-a gra się miło i przyjemnie. :) Szkoda że niektórzy konsolowcy jadą na myszkach i wtedy gra samolotem mija się z celem - pad z mychą nie ma żadnych szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy ktos sie orientuje, czy trzeba wykupic golda, aby grac w ta gre na multi na x360? bo czasami sa darmowe uslugi sieciowe dla niektorych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2009 o 18:27, cubbek napisał:

> Szkoda że Sony nie wprowadziło jeszcze zdrapek, co Microsoft wprowadził w postaci
MS
> points. Chętnie kupiłbym BF 1943 ale nie mam jak... Karty kredytowej jeszcze nie
mam
> i nie zamierzam raczej wyrabiać. No Sony! Dajcie zdrapki!
Aby wpłacić kaskę na PSStore nie musisz mieć karty kredytowej - wystarczy że przejdziesz
się do najbliższego oddziału ING, poprosisz o kartę przedpłaconą (do transakcji internetowych)
i oni Ci ją wyrobią w 15 minut. :) http://www.ingbank.pl/u235/navi/34520

W BF-a gra się miło i przyjemnie. :) Szkoda że niektórzy konsolowcy jadą na myszkach
i wtedy gra samolotem mija się z celem - pad z mychą nie ma żadnych szans.



Można do PS3 podłączyć myche?O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2009 o 19:39, Vernio napisał:

> > Szkoda że Sony nie wprowadziło jeszcze zdrapek, co Microsoft wprowadził w postaci

> MS
> > points. Chętnie kupiłbym BF 1943 ale nie mam jak... Karty kredytowej jeszcze
nie
> mam
> > i nie zamierzam raczej wyrabiać. No Sony! Dajcie zdrapki!
> Aby wpłacić kaskę na PSStore nie musisz mieć karty kredytowej - wystarczy że przejdziesz

> się do najbliższego oddziału ING, poprosisz o kartę przedpłaconą (do transakcji
internetowych)
> i oni Ci ją wyrobią w 15 minut. :) http://www.ingbank.pl/u235/navi/34520
>
> W BF-a gra się miło i przyjemnie. :) Szkoda że niektórzy konsolowcy jadą na myszkach

> i wtedy gra samolotem mija się z celem - pad z mychą nie ma żadnych szans.


Można do PS3 podłączyć myche?O_o

No cos Ty? Nie wiedziales? :P Jasne, ze da sie grac na myszce + Klawi :)... i moim zdaniem jest to najgłupsza rzecz na konsolach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nadal jest opcja podłączenia myszy? Po tym jak w UT3 ludzie obsługujący pady byli zmiatani przez graczy z myszkami? To, delikatnie mówiąc, dziwna decyzja aby nadal to kontynuować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba zostalo to juz powiedziane, nie raz, nie tylko tutaj.
Co z tego, ze "podobno" tylko w UT3 to dziala, nie zmienia to faktu, ze wciaz mozna podlaczyc sobie mysz i klawie do ps3. I tak jak wyzej napisalem... Jest to durne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować