Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Hubertowi Habasowi z CD Projektu!

997 postów w tym temacie

Dnia 10.11.2011 o 20:07, zaqwes napisał:

Czy istniała by szansa by CD Projekt wydał reedycję gier Silent Hill 2,3,4?


Hej :) Nie mam już praw wydawniczych do serii Silent Hill. Z ostatnio publikowanych informacji wynika, że gry Konami w Polsce będzie wydawać firma Galapagos, spróbuj podpytać u nich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2011 o 18:26, karvaialka napisał:

Witaj :)
Czy mogę liczyć na to, że Crusader Kings II znajdzie się w planie wydawniczym CD Projektu?
Ogólnie, czy w przyszłym roku gry Paradoxu znajdą się w ofercie CDP?
Pozdrawiam.


Odpowiedzi na Twoje pytania powinny pojawić się na początku nowego roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2011 o 14:45, lukasy188 napisał:

jestescie wydawca afterfall insanity
chcialem zapytac dlaczegonie oferujecie tej gierki na gog.com
dzieki za odp


Hej, jak zapewne doskonale wiesz firma GOG.com jest w pełni niezależna od CD Projekt i nie mamy wpływu na tytuły, które oferują na swojej platformie dystrybucji cyfrowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2011 o 08:57, lukasy188 napisał:

no szukalem w sklepach i tez jej nie moge odnalesc,jak skomentujecie ten fakt?


Możesz podać o jaki tytuł chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2011 o 12:16, lukasy188 napisał:

chodzilo mi o afterfall insanity
dzieki za odpowiedz
pozdrawiam


Czy możesz podać proszę w jakim sklepie i w jakim mieście nie udało Ci się znaleźć gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2011 o 19:39, Nalfein napisał:

Czy macie w planach wydanie pudełkowej wersji dodatku do Two Worlds 2?


Witaj :) Nie planujemy wydawać pudełkowej wersji dodatku do Two Worlds 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Przeczytałem przełomowego dla mnie newsa przed chwilą - ISA przestaje (wreszcie) być dystrybutorem produktów WotC na Polskę, a jej miejsce zajmuje CD Projekt. Moim zdaniem o jakieś 5 lat za późno ale i tak cieszę się że coś się w tym temacie poruszyło. Czy dowiem się tutaj od Pana czegoś więcej? Jakich zmian można się spodziewać w kontekście wartości polskich scen czy to karcianki Magic czy Dungeons & Dragons? Są już jakieś szczegóły? Wsparcie dla polskich wersji (np. podręczników), którego u poprzedników nie było wcale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2011 o 15:56, Siriondel napisał:

Witam,
Przeczytałem przełomowego dla mnie newsa przed chwilą - ISA przestaje (wreszcie) być
dystrybutorem produktów WotC na Polskę, a jej miejsce zajmuje CD Projekt. Moim zdaniem
o jakieś 5 lat za późno ale i tak cieszę się że coś się w tym temacie poruszyło. Czy
dowiem się tutaj od Pana czegoś więcej? Jakich zmian można się spodziewać w kontekście
wartości polskich scen czy to karcianki Magic czy Dungeons & Dragons? Są już jakieś szczegóły?
Wsparcie dla polskich wersji (np. podręczników), którego u poprzedników nie było wcale?


Witaj :) Przekazałem Twoje pytania osobie, która zajmuje się w naszej firmie grami "bez prądu" :) Powinienem mieć dla Ciebie odpowiedzi w najbliższym czasie. Zapraszam Cię na nasz profil na FB, gdzie trwa gorąca dyskusja na na temat, który Cię interesuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

=> Siriondel
Tak, jak Ci obiecałem , tyle udało mi się wydusić od szefa działu gier "bez prądu" :

"Tak naprawdę jeszcze jest za wcześnie na podawanie szczegółów. CD Projekt przejmuje dystrybucję produktów Wizards of the Coast dopiero od 1 stycznia 2012. O wszystkich działaniach będziemy informować w konkretnych komunikatach prasowych. Ogólnie jednak już teraz możemy potwierdzić, że nasz podstawowy cel to „sprzedaż gier, a nie pudełek z grami”. Oznacza to tyle, że będziemy wspierać mocno społeczność graczy, ligi turniejowe i wszelkie działania marketingowe mające na celu rozwój marek w Polsce. Chcemy by gry WotC żyły i rozwijały się w naszym kraju. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2011 o 15:18, Endarajmiok napisał:

Ile jeszcze potrwa produkcja elementów do EK Afterfalla?


EK powinna na początku przyszłego tygodnia być już w sklepach. Produkcja wszystkich elementów zakończyła się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2011 o 19:30, Endarajmiok napisał:

Jak szybko jesteście więc w stanie wysłać elementy EK zamówione w pre-orderze i czy klienci
mogą liczyć, z racji opóźnienia, na jakiś bonus?


O tym informacja była tu:
http://www.cdprojekt.pl/news/5871/Apokalipsa_stala_sie_rzeczywistoscia
Z powodu problemów przy produkcji artbooka, jednego z elementów Edycji Kolekcjonerskiej Afterfall: InSanity, premiera tego wydania opóźni się. Osoby, które złożyły zamówienia przedpremierowe na Edycję Kolekcjonerską otrzymają swoje egzemplarze w najbliższym czasie razem ze specjalnym upominkiem (o szczegóły należy pytać sprzedawcę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

=> G_S_PattoN - Dzięki za pomoc :)
=> Endarajmiok - wysyłka powinna rozpocząć się na początku przyszłego tygodnia, o szczegóły związane z upominkiem dla osób, które zamówiły EK w preorderze pytaj sprzedawcę. Oczywiście potwierdzam, że taki upominek będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować