Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Hubertowi Habasowi z CD Projektu!

997 postów w tym temacie

Dnia 01.12.2009 o 20:22, Abi_Dalzim napisał:

Ok, tłumaczenia przyjęte :)
Strasznie szybko piszesz widocznie (mało czasu na odpowiadanie na forum?), bo błędów
moc ;)


To prawda, sorry za błędy i obiecuje poprawę, ale mam nadzieję, że przekaz merytoryczny był ważniejszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2009 o 20:48, rpeg napisał:

Witam.
1. Kiedy możemy się spodziewać "odświeżenia" planu wydawniczego CDP?(mam na myśli aktualność
na stronie)


Myślę, że w okolicy połowy grudnia podamy więcej informacji o line-upie na przyszły rok.

Dnia 01.12.2009 o 20:48, rpeg napisał:

2. Planujecie powiększenie planu wydawniczego o gry jakichś dużych wydawców?


Narazie nie znam takich planów, co nie oznacza że jak nadarzy się okazja nie powalczymy o nowych wydawców.

Dnia 01.12.2009 o 20:48, rpeg napisał:

3. Czy to prawda, że CDP stracił prawa do wydawania wszystkich gier Atari na rzecz Cenegi(włączając
w to starsze tytuły typu Test Drive Unlimited)?


Nie to nie prawda. Gry pozostające w tzw. back-catalogu pozostaja bez zmian, a więc TDU też. Oczywiście zawsze może się może zdarzyc jakaś tragedia i Atari powędruje do Ceni;) ale mam nadzieję, że się nic tak groźnego nie stanie.

Dnia 01.12.2009 o 20:48, rpeg napisał:


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Chciałbym się dowiedzieć, czy jest szansa na to, żeby poniższe tytuły ukazały się w serii eXtra Klasyka:

- F.E.A.R. Antologia
- Supremer Commander Złota Edycja

2. Jestem też ciekaw, czy nie dałoby rady wydać wszystkich części "Guild Wars" w jednym pakiecie? Chodzi mi o zestaw na wzór "Neverwinter Nights - Kolekcja Wszech Czasów" (ewentualnie mógłby też być wydany w "Złotej Kolekcji").

3. Czy gra "The Settlers: Dziedzictwo Królów - Złota Edycja" nie ukaże się wcale w eXtra Klasyce, czy też jej premiera została tylko przesunięta?

4. Czy istniałaby możliwość uruchomienia jakiejś taniej serii na wzór dawnej "Fajnej Ceny"? Chodzi mi tutaj o serię w której znalazły by się wydania premierowe, lub też z premierowymi okładkami? Tak jak zrobiła to ostatnio konkurencja z "Premierową okazją". Pomiędzy eXtra Klasyką, a Topsellerem jest spora różnica, więc może coś pomiędzy te dwie serie dałoby radę zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejne pytanie. Planujecie może wydać w Polsce Diciples III? Jak na razie żaden wydawca się chyba po nią nie "zgłosił" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Chciałabym sie dowiedzieć kiedy ukaże sie w sprzedaży poprawiona { bez błędów} wersja gry Mount & Blade Ogniem i Mieczem?

Mam bardzo złe doświadczenia z patchami i łatkami {nie wchodzą lub niczego nie modyfikują} więc z bólem serca przyjełam fakt że gra na którą tak czekałam jest tak niedopracowana pełna bugów i w takim stanie została wypuszczona na rynek
Jestem zdumiona i przerażona ilością negatywnych postów związanych z grą .
Nie kupie gry dopóty dopóki błędy z niej nie znikną {jak najszybciej}i będzie można po prostu pograć bez stresu że gra znowu sie zawiesi albo w zamku nie będzie załogi lub nie ukończymy zadania bo zniknie.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2009 o 14:01, Vantor_Zorin napisał:

Czy wydacie reedycje gier : Age of Empires 3,Worms 4 i Faraon?


Dolaczam sie do prosby o Faraona (moze byc razem z Kleopatra, a co! :P)

A czy AoE2 wydawala Cenega? Bo chetnie bym tez kupil ale z Cenega to szkoda gadac... Pewnie nie da sie przejac wydawania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.12.2009 o 15:37, bobobo napisał:

-Sam & Max:Season 2


Niestety nie. Chociaż to bardzo fajna gra, niestety gry przygodowe w tradcyjnym pojęciu są bardzo cieżkie w sprzedaży i bardzo drogie w lokalizacji, stąd po pierwszym sezonie Sam&Max''a nie zdecydowalismy się na dalsze wydawanie tych tytułów. Zaintersowanie przygodówkami jest mimimalne i jako gatunek są już bardzo niszowe.

Dnia 09.12.2009 o 15:37, bobobo napisał:

-Tales of Monkey Island


To gra należąca do koncernu Lucasarts i Activision, którego gier nie jestesmy wydawcą/dystrybutorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2009 o 22:04, rpeg napisał:

Kolejne pytanie. Planujecie może wydać w Polsce Diciples III? Jak na razie żaden wydawca
się chyba po nią nie "zgłosił" :)


Tak jaknajbardziej planujemy. Nie znam jeszcze żadnych dokładniejszych dat ani szczegółów tego wydania, ale bardzo liczę, ze ta gra ukaże się w przyszłym roku w naszym portfolio, narazie wszytsko jest na dobrej drodze, żeby sie tak stało jeszcze w pierwszym pół roczu 2010.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2009 o 14:45, 1_Gniewko napisał:

Witam
Chciałabym sie dowiedzieć kiedy ukaże sie w sprzedaży poprawiona { bez błędów} wersja
gry Mount & Blade Ogniem i Mieczem?


W tej chwili trawaja prace nad paczem poprawiającym zdecydowana wiekszośc błędów w OiM, ukaże się on na przełomie grudnia''09 i stycznia''10 i będzie dostepny przez autopaczer zainstalowany w grze lub poprzez pobranie go ze stron internetowych.

Dnia 14.12.2009 o 14:45, 1_Gniewko napisał:

Mam bardzo złe doświadczenia z patchami i łatkami {nie wchodzą lub niczego nie modyfikują}


Ten pacz poprawi większosc zaraportowanych do tej pory błędów więc nie pomijałbym go z góry.

Dnia 14.12.2009 o 14:45, 1_Gniewko napisał:

więc z bólem serca przyjełam fakt że gra na którą tak czekałam jest tak niedopracowana
pełna bugów i w takim stanie została wypuszczona na rynek
Jestem zdumiona i przerażona ilością negatywnych postów związanych z grą .


Niestety gry komputerowe sa obarczone ryzkiem wystepowania błędów i jest to mało zależne od decyzji dystrybutora gry, którym jesteśmy, a bardziej zależne od developera i wydawcy. Po to właśnie produkowane sa pacze, aby usunąć błędy wykryte juz po premierze tytułu. Oczywiście ilość negatywnych komentarzy jest wysoka bo nikt nie lubi błedów w grze, nie mniej dokłądamy wszelkich starań, aby z kolejnym paczem liczba tych błedów i negatywnych komentarzy została zredukowana do minimum.

Dnia 14.12.2009 o 14:45, 1_Gniewko napisał:

Nie kupie gry dopóty dopóki błędy z niej nie znikną {jak najszybciej}i będzie można po
prostu pograć bez stresu że gra znowu sie zawiesi albo w zamku nie będzie załogi lub
nie ukończymy zadania bo zniknie.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2009 o 17:34, ts04 napisał:

Do czego będzie można użyć CD punkty?

(Battlefist jak chcesz je to napisz na maila w podpisie).


Do pobierania za nie gier z oferty seriwsu GOG.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy istnieje jakakolwiek szansa na ponowne wydanie gier :
- Cesarz Narodziny Państwa Środka
- Zeus Pan Olimpu
- Faraon
Wiem, że dwie pierwsze gry były kiedyś w waszej ofercie. Można liczyć na jakąś antologię albo coś podobnego, czy też jestem skazany na allegro (swoją drogą ciężko tam znaleźć któryś z tych tytułów)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krótka piłka -
Czy można się spodziewać jakichś nowych tytułów w konsolidacji, bądź innej akcji/przeceny gier konsolowych? Bo pisze, że można kupować już od 49zł, a ja tam widzę najtańsze gry za bodajże 60 zł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy można spodziewać się wkrótce uruchomienia na nowo wpln czy tego co je zastąpi? Przyznać muszę, że możliwość obniżenia ceny w sklepie gram.pl byłaby mi na rękę, szczególnie jak by była uruchomiona na początku stycznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować