Zaloguj się, aby obserwować  
Danio_X

Koszykówka

1846 postów w tym temacie

Dnia 21.09.2009 o 21:19, mariowsad napisał:

ps. moim marzeniem byłoby podłączyć do tego ekrany xboxa lub ps3 i pociupać w GTA lub
cod :)

Widać, że organizacyjnie Polacy nie nawalili na Eurobaskecie, takie małe przetarcie
przed Euro 2012, a co do grania na Xboxie, to mogłoby być ciężko biorąc pod uwagę
zasięg radiowego pada, oczy mogłyby nie dać rady z tak małej odległości:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2009 o 09:45, Dark_elves napisał:

Widać, że organizacyjnie Polacy nie nawalili na Eurobaskecie, takie małe przetarcie przed Euro 2012


Khm, nie bardzo. Prawdopodobnie najgorzej zorganizowany Eurobasket jak do tej pory według zawodników. Od głupot w stylu ogólnego syfu na halach (choć to zależy - Łódź bardzo na plus, Katowice według relacji na minus) czy skacowanej maskotki w Wawie, do spraw poważniejszych typu kompletny brak ochrony (tam same młode i niedoświadczone dziewoje były, gdy tylko zaczynało się coś dziać, wymiękały - i tak szczęście, że kibice koszykówki to nie bydło) czy za krótkie łóżka w hotelach dla koszykarzy. Poza tym potencjał imprezy został kompletnie zmarnowany - gdyby nie Gortat, to kibic by o nich nawet nie usłyszał. Fajnie że były funzony, tylko czemu przy halach a nie w centrach miast? No i transmisje tylko z meczów Polaków i finałowego... Bez sensu.
Ale fakt - zakończyła się największa i najważniejsza impreza sportowa w Polsce za mojego życia. Mam tylko nadzieję, że zarówno Euro 2012 jak i MŚ w siatkówce w 2014 będą zorganizowane lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2009 o 10:14, siepu napisał:

Khm, nie bardzo. Prawdopodobnie najgorzej zorganizowany Eurobasket jak do tej pory według
zawodników. Od głupot w stylu ogólnego syfu na halach (choć to zależy - Łódź bardzo na
plus, Katowice według relacji na minus) czy skacowanej maskotki w Wawie, do spraw poważniejszych
typu kompletny brak ochrony (tam same młode i niedoświadczone dziewoje były, gdy tylko
zaczynało się coś dziać, wymiękały - i tak szczęście, że kibice koszykówki to nie bydło)
czy za krótkie łóżka w hotelach dla koszykarzy. Poza tym potencjał imprezy został kompletnie
zmarnowany - gdyby nie Gortat, to kibic by o nich nawet nie usłyszał. Fajnie że były
funzony, tylko czemu przy halach a nie w centrach miast? No i transmisje tylko z meczów
Polaków i finałowego... Bez sensu.
Ale fakt - zakończyła się największa i najważniejsza impreza sportowa w Polsce za mojego
życia. Mam tylko nadzieję, że zarówno Euro 2012 jak i MŚ w siatkówce w 2014 będą zorganizowane
lepiej.

Fakt o tych łóżkach to słyszałem jak narzekali bodajże koszykarze Turcji, w ogóle dobrych hoteli to my mamy jak na lekarstwo. Mistrzostwa Świata w siatkówce? Fiu-fiu, nie wiedziałem. Mam rozumieć, że mężczyzn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2009 o 11:31, Dark_elves napisał:

Fakt o tych łóżkach to słyszałem jak narzekali bodajże koszykarze Turcji, w ogóle dobrych
hoteli to my mamy jak na lekarstwo. Mistrzostwa Świata w siatkówce? Fiu-fiu, nie wiedziałem.
Mam rozumieć, że mężczyzn?


Jako skrajny sportowy szowinista uważam, że kobiece nie były by warte wzmianki (czy przypadkiem nie teraz trwają siatkarskie mistrzostwa Europy, też w Polsce?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2009 o 10:14, siepu napisał:

/.../

Wszystko przez to, że Polacy mało interesują się koszykówką. Do czasu Gortata statystycznemu Polakowi trudno było by wymyślić nazwisko polskiego koszykarza ;) To tak jakby organizować w Polsce mistrzostwa świata w futbolu amerykańskim, pomimo tego, że mamy w nim gwiazdę takiego samego formatu jak Gortat, a nawet większą (paradoksalnie też o przydomku Polish Hammer")
http://pl.wikipedia.org/wiki/Sebastian_Janikowski
Dlatego trudno liczyć na takie zainteresowanie jak meczami siatkówki(bo tu mamy drużynę światowej klasy) czy piłki nożnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde! Absurd w naszym kraju...
Jak się gra w klubie i ma się aktywną kartę to nie można grać na olimpiadach młodzieży w szkole średniej bo jest karencja na rok od ostatniego wpisania do protokołu... Ostatni oficjalny mecz grałem rok temu, ale to i tak lipa straszna, bo jeśli chciałbym wrócić po WoMie (Warszawka Olimpiada Młodzieży) do grania w klubie i powiedzmy, że będę grał gdzieś to znów mnie czeka karencja;/. WTF? Od kiedy normalnie nie można reprezentować i szkoły i klubu? ; d? Przecież w tych samych rozgrywkach grać nie będziemy ; O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2009 o 13:37, HunterO7 napisał:

> /.../
Wszystko przez to, że Polacy mało interesują się koszykówką. Do czasu Gortata statystycznemu
Polakowi trudno było by wymyślić nazwisko polskiego koszykarza ;) To tak jakby organizować
w Polsce mistrzostwa świata w futbolu amerykańskim, pomimo tego, że mamy w nim gwiazdę
takiego samego formatu jak Gortat, a nawet większą (paradoksalnie też o przydomku Polish
Hammer")
http://pl.wikipedia.org/wiki/Sebastian_Janikowski
Dlatego trudno liczyć na takie zainteresowanie jak meczami siatkówki(bo tu mamy drużynę
światowej klasy) czy piłki nożnej.


Z tego co pamiętam, akurat Amerykanie są wybitnie mało kreatywni i wszyscy polscy sportowcy mają przezwisko ''polish hammer'' (na szybko jeszcze Tomasz Bonin i Ivan Putski - wrestlerzy ;P).
A football amerykański jest akurat od koszykówki mniej popularny, ba, ma zasięg tylko krajowy (w przeciwieństwie do takiego baseballu czy hokeja - pozostałych sportów z wielkiej czwórki) i akurat tutaj na zawody w jakimkolwiek innym kraju nie ma co liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2009 o 21:57, Zaskron napisał:

Streetball jest fajny a klasyczna koszykówka to dno, nic ciekawego

Klasyczna koszykówka jest fajna, a streetball to dno, nic ciekawego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No chłopaki muszę wam się pochwalić, że zamówiłem sobie 2k10... ;]. Nie mogę się doczekać, bo z tego co widzę po gameplayach i trailerach to gra jest warta świeczki. Dodatkowo dochodzi tryb multiplayer. Jak ktoś już zakupi, bądź już ma niech pisze na gadu (podpis)... Może warto jakąś ligę fantazy zrobić ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2009 o 21:38, Jakli napisał:

No chłopaki muszę wam się pochwalić, że zamówiłem sobie 2k10... ;]. Nie mogę się doczekać,
bo z tego co widzę po gameplayach i trailerach to gra jest warta świeczki. Dodatkowo
dochodzi tryb multiplayer. Jak ktoś już zakupi, bądź już ma niech pisze na gadu (podpis)...
Może warto jakąś ligę fantazy zrobić ;].

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=51030&u=139

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2009 o 21:43, kobe47 napisał:

> No chłopaki muszę wam się pochwalić, że zamówiłem sobie 2k10... ;]. Nie mogę się
doczekać,
> bo z tego co widzę po gameplayach i trailerach to gra jest warta świeczki. Dodatkowo

> dochodzi tryb multiplayer. Jak ktoś już zakupi, bądź już ma niech pisze na gadu
(podpis)...
> Może warto jakąś ligę fantazy zrobić ;].
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=51030&u=139


O... ;] Dzięki stary zupełnie zapomniałem o tym temacie ;]. Już patrzę ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę to dziś rozpoczyna się sezon 09/10 NBA. L.A. Clippers vs L.A. Lakers10:00 PM ET, która to godzina w przeliczeniu na Nasz czas? Pewno coś w nocy? :< Ma ktoś linki do stream''a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja już czekam od rana na Celtics - Cavs, pff, co to za mecz będzie. a że mam możliwość zarwania nocy, to ją skwapliwie wykorzystam ]:->

na mecz Lakers nie ma co czekać, bo Griffin nie gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sięgrubo zastanawiam nad oglądnięciem pierwszej transmisji w C+ (0.30 Celtics-Cavs)... damn, akurat matematyca nie miała kiedy sprawdzianu zrobić :/ Ale i tak wygrają gospodarze jako, że własna hala, zdrowy KG itp. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to ten nowy z draftu tak? ;) No ale i tak jestem ciekaw jak Kobe zagra w pierwszym meczu sezonu. Apfff, wstawać czy nie wstawać o to pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2009 o 22:47, Adidas66 napisał:

Tak sięgrubo zastanawiam nad oglądnięciem pierwszej transmisji w C+ (0.30 Celtics-Cavs)...
damn, akurat matematyca nie miała kiedy sprawdzianu zrobić :/ Ale i tak wygrają gospodarze
jako, że własna hala, zdrowy KG itp. ;)


mecz jest w Cleveland, napisałem najpierw Celtics, bo już takie zboczenie mam, Amerykanie zawsze piszą AWAY - HOME :).

ooo, skoro powtórka jutro jest tak wcześnie, to w sumie nie muszę oglądać na żywo dziś całości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować