Zaloguj się, aby obserwować  
Danio_X

Koszykówka

1846 postów w tym temacie

Noooo, wczoraj Prokom wygrał u siebie z Dynamo Moskwa...;] Cóż, mecz był mało ciekawy...wiele błędów gości, jak i gospodarzy. Trudno uwierzyć, ale skuteczność po dwóch kwartach prokomu w rzutach za trzy wynosiła 21%, a w rzutach wolnych...powyżej 30%...Wstyd! Prokom zawdzięcza swoje zycięstwo...nieporadnością gości, jak i dobrą grą Atkinsa! Mecz zakończył się wynikiem 60 : 49 dla Prokomu Trefla Sopot! Znakomitą atmosferę w hali Olivi robił znany raper Massey, ze swoimi koszykarsimi kawałkami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 11:41, Winmenia napisał:

A oglądał ktoś SBX ??

Chodzi ci o bitwe o europe co leci na extreame sport ?? Ja to oglondałem a czemu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem wielkim fanem koszykówki i streetballu! Gram w kosza od 6lat. Czyli coś wiem:] Jestem nawet w drużynie szkolnej... Ale interesują mnie stronki o koszykówce (NBA) lub streetballu... Takie żeby mozna było wejśc na jakieś FORUM, zarejestrowac się itp. Może ktos mi podrzucic kilka linków?? Będę wdzięczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 11:41, Winmenia napisał:

A oglądał ktoś SBX ??

Znam na pamięc wszystkie odcinki i mecze :) Właziłeś już na www.extreme.com ?? fajne streetballowe filmiki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kibicuję Phoenix Suns. Ostatnio Suns wygrali z Portland Bleazers 106:101, a dzisiaj gra z Minnesota Wolves. Zajmuje pierwsze miejsce w swojej dywizji i zdaje się że jak narazie ma najwięcej zwycięstw w tym sezonie NBA. Pozdramiam wszystkich fanów Phoenix Suns ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2007 o 16:56, PredAtor360 napisał:

Jestem wielkim fanem koszykówki i streetballu! Gram w kosza od 6lat. Czyli coś wiem:] Jestem
nawet w drużynie szkolnej... Ale interesują mnie stronki o koszykówce (NBA) lub streetballu...
Takie żeby mozna było wejśc na jakieś FORUM, zarejestrowac się itp. Może ktos mi podrzucic
kilka linków?? Będę wdzięczny :)

To widzę, że nie jestem sam na foro jeśli chodzi o streetball ;) Tu masz bdb forum o tej tematyce, jak i o normalnej koszykówce. Link:
http://forum.e-basket.pl/viewforum.php?f=6&topicdays=0&start=0&sid=3a0993408d0a9f254fffde18ec3259ed
Na tym forum znajdziesz adresy innych stron, które trzeba odwiedzić ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niom spoxik :D zaraz przejze stronki :) a wiadomo wam coś o zawoadach tesco ?? we wrocku sa :) chciałbym w tym roku jechać ale nie za bardzo wiem jak tam kaman...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przepadam za koszykówką, a ostanio cały czas ją męczymy na w-f''ie ... Znaczy już skończyliśmy i teraz zaczeliśmy siatkówkę :P Heh ... Ale czasami jak patrze na tych z NBA jak robią paki i w ogóle to czasami chciałbym miec z 2 metry wzrostu i potrafić zrobić salto i wsadzić piłe w obręcz ;) =D

Ostanio widziałem filmik jak typ dostał piłę i biegł z kontrą, wyskoczył z kilka metrów przed koszem zrobił obrót w locie 2x 360 i zdobył punkt ... Ludzie na trybunach mieli kisiel w gaciach ;) ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sie sklada ze teraz czekam na meczyk Na ESPN leci Miami Heat-Cleveland Cavs UUU to bedzie dopiero meczyk ludzie..Ktos kibicuje Detroit lub Phili76ers??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 23:37, Rosveld napisał:

Tak sie sklada ze teraz czekam na meczyk Na ESPN leci Miami Heat-Cleveland Cavs UUU to bedzie
dopiero meczyk ludzie..Ktos kibicuje Detroit lub Phili76ers??


Ja 76, a jak Iverson znalazł się w Nuggetsach zacząłem im też kibicować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem dziś Mecz Gwiazd 1 ligi. Szczerze powiedziawszy spodziewałem się czegoś więcej. Nie wiem jak to wyglądało w Meczu Gwiazd Dominet Basket Ligi, ale do NBA nam daleko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2007 o 16:50, igorinho napisał:

Oglądałem dziś Mecz Gwiazd 1 ligi. Szczerze powiedziawszy spodziewałem się czegoś więcej. Nie
wiem jak to wyglądało w Meczu Gwiazd Dominet Basket Ligi, ale do NBA nam daleko...

Nie można jeszcze porównywać polskiej ligi z NBA. My nie mamy tak silnych zawodników. Niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej! No racja, do USA nam daleko... bardzo daleko... można powiedzieć, że to przepaść! Oni po prostu inaczej szkolą młodzież, mają inną mentalność i w ogóle są inni ;) ale może kiedyś chociaż sie do nich zbliżymy, bo wątpie, że ich dogonimy w koszykarskiej sztuce, a co dopiero przegonimy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować