Zaloguj się, aby obserwować  
Citkowsky

Jakie to auto? - gra (ver. LIGHT)

1752 postów w tym temacie

Dnia 27.09.2009 o 22:52, Citkowsky napisał:

Fiat 500


No proszę proszę, pierwszy do zmian zasad, ale i tych nie raczy przestrzegać. Od kiedy to można tutaj wrzucać auta mające ponad pół wieku ? ;> I z jakiej racji chciałeś zadać skoro nie możesz ? ;> Polecam posiedzieć nieco przy wozach jak na "pasjonata" przystało, i wtedy dopiero brać udział w różnego rodzaju quizach i zabawach, a żadnych kompleksów byś nie miał, i przekonał się, że robienie "lajtowych" wersji jest co najmniej bez dna. Tak to się buntujesz i sam robisz sobie na złość, i nie będę ukrywał że innym.

A żeby nie robić spamu, odważę się zadać debilnie wręcz łatwy samochód jako zagadkę.

Czekam na odpowiedź

20091001130644

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2009 o 13:27, Gumpert napisał:

> >>..............


Po pierwsze to przypatrz się uważnie i zobacz, że to nie ja zadałem tą zagadkę.
Zamiast gadać głupoty wróć do swojego wątku skoro tak bardzo się to irytuje.
Poza tym zagadke ktoś szybko odgadł więc problemu nie było.

A zadałem bo Ulvraith wyraźnie napisał, że zadanie zagadki ODDAJE. Proszę, nie kompromituj się.
Jeżeli dla ciebie to debilny temat to po prostu omijaj go szerokim łukiem bo wychodzi na to, że to ty masz jakieś kompleksy.

No ale co ja moge wymagać od 15 letniego dziecka;/


Skoda Fabia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gumpert i Citkowsky

Uspokójcie się oboje, zanim to się przerodzi w pyskówkę, bo skończą się uprzejmości, a polecą nagrody. A naprawdę nie lubię ich wręczać.

Rozmówki indywidualne:
Gumpert
Prosiłem, żebyś nie zaogniał konfliktów w związku z regulaminem, nie po to zezwoliłem na rozłam, żebyś ganiał za innymi po tematach i wytykał ich znajomość lub brak znajomości poszczególnych samochodów. Proszę nie odkopuj sprawy, którą wszyscy zainteresowani uznali za zamkniętą.
Citkowsky

Dnia 01.10.2009 o 13:42, Citkowsky napisał:

Po pierwsze to przypatrz się uważnie i zobacz, że to nie ja zadałem tą zagadkę.
Zamiast gadać głupoty wróć do swojego wątku skoro tak bardzo się to irytuje.
Poza tym zagadke ktoś szybko odgadł więc problemu nie było.

Nieciekawie, że temat na dobre się nie rozwinął, a już podchodzisz luźno do sprawy przestrzegania włąsnoręcznie ustanowionego regulaminu. Jest on jasny, ale jeżeli chcący się zabawić gracze zobaczą, że tak naprawdę nie on, a autor decyduje jaka zagadka przechodzi a jaka nie, zrażą się i tyle z niego będzie. Nie zgodziłem się na tworzenie tematu, w którym to Ty decydujesz, jaka zagadka przechodzi, a jaka nie, wg Twojej kategorii prostoty. Jeżeli ograniczenia, które sam sobie narzuciłeś, uznajesz za zbyt restrykcyjne, wystarczy słówko do mnie, abym poprawił regulamin.

Dnia 01.10.2009 o 13:42, Citkowsky napisał:

A zadałem bo Ulvraith wyraźnie napisał, że zadanie zagadki ODDAJE. Proszę, nie kompromituj
się.

Gumpert miał na myśli to, że po Vel Satisie chciałeś zadać kolejną zagadkę. I istotnie, stoi to w sprzeczności z Twoim własnym regulaminem.

Dnia 01.10.2009 o 13:42, Citkowsky napisał:

Jeżeli dla ciebie to debilny temat to po prostu omijaj go szerokim łukiem /.../

W tym zdaniu akurat masz całkowitą rację (poza wyciętą częścią, nie musiałeś tego dodawać).

Dnia 01.10.2009 o 13:42, Citkowsky napisał:

No ale co ja moge wymagać od 15 letniego dziecka;/

Wiek nie ma absolutnie nic do rzeczy.

Powtarzam, ta kłótnia ma się skończyć, zanim zacznie poważnie naruszać regulamin forum. Jedyne, co Gumpert powinien teraz odpowiedzieć, to przyznanie punktu Citkowskiemu (bo z pewnością odpowiedział dobrze). Żadnych osobistych wycieczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2009 o 13:42, Citkowsky napisał:

Po pierwsze to przypatrz się uważnie i zobacz, że to nie ja zadałem tą zagadkę.
Zamiast gadać głupoty wróć do swojego wątku skoro tak bardzo się to irytuje.
Poza tym zagadke ktoś szybko odgadł więc problemu nie było.


A jakie to ma znaczenie ? Ty, nie ty, czemu sprzeciwu nie zgłosiłeś ? A co do zagadek - mam rozumieć że można zadawać wszystkie wozy niezgodne z regulaminem pod warunkiem że ty je znasz lub próbujesz się wysilić by odgadnąć ? I to bez odniesienia sukcesu na dodatek ? ;> Dobry jesteś.

Dnia 01.10.2009 o 13:42, Citkowsky napisał:

A zadałem bo Ulvraith wyraźnie napisał, że zadanie zagadki ODDAJE. Proszę, nie kompromituj
się.


Myślałem, że łatwo się domyśleć że chodzi o sytuację 3 posty wyżej ...

Dnia 01.10.2009 o 13:42, Citkowsky napisał:

Jeżeli dla ciebie to debilny temat to po prostu omijaj go szerokim łukiem bo wychodzi
na to, że to ty masz jakieś kompleksy.


Więc dobrze, będę omijał ten wątek bardzo szerokim łukiem, bo widzę że nic nie wniosę, bo TY tutaj rządzisz ... Żałosne po prostu :/

Dnia 01.10.2009 o 13:42, Citkowsky napisał:

No ale co ja moge wymagać od 15 letniego dziecka;/


A czego ja od wielce dojrzałego, 21 letniego studenta ? ;p Nie próbuj schodzić z tematu, przy mnie ci się nie uda ;)

Dnia 01.10.2009 o 13:42, Citkowsky napisał:

Skoda Fabia


I tu widać twoja wiedzę na temat bardzo znanych samochodów ;) Skoda Fabia, owszem, ale w wersji specjalnej, panie kolego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować