Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Linda Kratosem, Pazura Daxterem!

59 postów w tym temacie

Dnia 01.10.2009 o 18:49, gnysek napisał:

Szkoda, że autor newsa nie napisał, że w grze będzie ANGIELSKI I POLSKI DUBBING DO WYBORU
TAK SAMO JAK W UNCHARTED ŻEBY NIKT NIE NARZEKAŁ, ŻE GO ZMUSZAJĄ !!!


:\ Nie krzycz tak. To już potwierdzone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2009 o 19:04, GuitarHero napisał:

Jednym słowem - fail.


Jak dlamnie to nawet Epic Fail:)
A tak na serio to mam wrażenie że Sony dobiera ludzi do polskich wydań na zasadzie "entliczek pentliczek..." bo jak narazie w ani jednej ich polonizacji głosy nie były chociaż odrobinkę podobne do oryginałów (już nie wspominam o wymowie czy stylu w jakim mówią postacie w oryginale).
Jestem z autorem newsa, polskie wersje "tak", ale tylko w wypadku możliwości ich zmiany, inaczej mówię Sony polska "dzięki" i idę zamawiać za granicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uff... Już się bałem że Kratosem będzie Boberek albo Kopczyński. Więc z jednej strony jestem zadowolony ale z drugiej jak próbuję sobie wyobrazić Linde w roli Kratosa to też coś nie bardzo to widzę. Chociaż jak się przyjrzeć to Boguś jest nawet do tego bohatera podobny... Ale jak patrzę drugi raz to jednak bardziej jest podobny do tego stworka niżej (nie, nie do Pazury). No! Teraz wszystko jasne. W artykule jest błąd. To Pazura ma dawać głos do Kratosa a Linda do Daxter''a. Liczę na to że poprawicie ten błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2009 o 20:25, Tokkarian napisał:

To Pazura ma dawać głos do Kratosa a Linda do Daxter''a. Liczę na to że poprawicie ten błąd.


Pazura jako Kratos? " Trzech synów matka miała, dwóch słynęło z mądrości, a trzeci co był głupi wyrzygał wnętrzności "? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2009 o 19:15, Renor_Mirshann napisał:

> Szkoda, że autor newsa nie napisał, że w grze będzie ANGIELSKI I POLSKI DUBBING
DO WYBORU
> TAK SAMO JAK W UNCHARTED ŻEBY NIKT NIE NARZEKAŁ, ŻE GO ZMUSZAJĄ !!!

:\ Nie krzycz tak. To już potwierdzone?


Ty się pytasz czy to już potwierdzone? Przecież to Ty jesteś newsmanem kurKa jego mać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyobraźcie sobie Linde w "stroju" Kratosa- pasuje? Na pewno z byle jakiego powodu go nie wybrali.
P.S. Kratos do Herkulesa - "Co ty wiesz o zabijaniu?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wam nie pasuje głosowo Linda, to może np. Daniel Olbrychski? Ja już nie znam lepszego, podobnego głosem do Kratosa. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ranor, może nie potwierdzone, ale pewne. Ostatecznie zawsze tak było z grami na Playstation. Władca Pierścieni: Powrót Króla na PS2 czy Killzone 2 na PS3 są tego przykładami. Masz do wyboru w jakim języku chcesz grać. Zresztą, nawet jeśli nie jest gra tłumaczona na polski, a np. na hiszpański czy niemiecki, to i tak zawsze masz do wyboru angielski, nie? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow, widzę że naprawdę warto będzie rzucić okiem na polskie wersje językowe nowych gier na PS3.
Linda, Pazura...no no...jedni z lepszych aktorów naszego kraju. Jak dla mnie rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2009 o 22:09, Carlossio napisał:

Hmm nie wiem co o tym myśleć... :/ jakoś Pazura mi nie pasuje do roli Kratosa, bardziej
by był już Nergal


Ekhm... Pazura?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i fajnie. Prawie udało mi się to przewidzieć ( http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=51825&pid=60 , fragment o Bogusławie L. i Cezarym P. ).

Pozostaje jedynie złożyć w ofierze kilka parówek i jakąś czerstwą bułkę, że Sony wpadło na genialny pomysł, i pozostawi do wyboru oryginalny dubbing. Żeby tak jeszcze wersji kinowej można było się pozbyć...

Brawa dla Sony za pójście tą samą ścieżką, którą podążają polscy tfurcy filmowi. Rzeczywiście, zatrudnienie Lindy i Pazury jest szalenie oryginalnym pomysłem. Szczególnie Bogusław L. pasuje do roli Kratosa. "Co ty wiesz o Sparcie?", "W imię zasad, s.....synu" itp. Zaiste, lepszego Kratosa nie można sobie wyobrazić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

że tak to ujmę od chędożyć mi się od Kratosa czy oni nie uczą się że ludzie wolą gry z napisami ?? a Polacy średnio potrafią oddać klimat postaci w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować