Zaloguj się, aby obserwować  
Albii

Two Worlds II

529 postów w tym temacie

A ja kupię obie gry ale liczyłem na to że w " Two Worlds II " pogram sobie przed " Arcanią " a tu taki zoonk ...
i tak właściwie,nikt nie potwierdza tych wczorajszych doniesień z gry-online,nawet forum TW podaje tylko link do Goola a CDP milczy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2010 o 11:20, Maximo napisał:

Śledzę materiały o obu grach,i jednego jestem pewien.Premierówkę TW II kupię ,jakoś im
ufam i liczę że się nie zawiodę.


Co prawda materiałów jest niewiele, ale nic, z tego co widziałem, nie straszy. TW II kupię na pewno, najprawdopodobniej niedługo po premierze za pierwotną cenę. Chcę tylko najpierw poczytać opinie graczy, tak na wszelki wypadek, a poza tym, mam jeszcze kilka tytułów do zagrania czekających w kolejce i nie ma sensu wydawać kasy i kazać grze grzecznie czekać na półce.

Natomiast materiały o Arcanii nie nastrajają optymizmem

Dnia 09.09.2010 o 11:20, Maximo napisał:

i raczej nie wydam tym razem kasy w ciemno na tę grę.


Delikatnie pisząc. Ponieważ nie jest to temat o Arcanii, nie będę wypisywał wszystkich szczegółów, ale niedociagnięć jest cała masa, a ostatnio doszła koszmarna mimika postaci. Podobno nie jest to finalna wersja, ale nie bardzo w to wierzę. Premiera za pasem, a wydawca pokazuje wersję roboczą???

Gram teraz ponownie w TW I, i jeśli

Dnia 09.09.2010 o 11:20, Maximo napisał:

dwójka ma być lepsza to jestem spokojny.Deweloperzy powinni czytać opinie,oczekiwania
graczy.Ludzie chcą klimatu i jakości zbliżonej do G-I,G-II, Morrowinda, Obliviona-grywalność
to trzon cRPG,poproszę fabułę z 2000-2005r,a grafikę i bajery z 2010r:).Za dobrą robotę
z chęcią zapłacę,ja chcę się świetnie bawić,a oni zarobić-proste.


Dokładnie tak. Nie bardzo rozumiem, dlaczego prawie zawsze fanów jakiegoś tytułu, raczy się czymś innym, nowym, pozmienianym. Jak pokazuje przykład StarCraftaII, można zrobić i fajnie i tradycyjnie i zarobić na tym masę kasy. Mądrale z JoWood i innych Speelboundów niech sobie to zapamiętają, a nie zmieniają połowę gry i nawet stary tytuł pokazują jako dodatek do nowego (lepszego, fajniejszego ???). Arcania nie jest już podtytułem kolejnej części Gothic, ale patrząc na wszelkie grafiki, to nowa, a figę że lepsza, marka.

A w pierwszą część Two Worlds też mam zamiar niedługo zagrać i przypomnieć sobie jak to było, zanim zabiorę się za część drugą, po której sporo sobie obiecuję zresztą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nagle data premiery Two Worlds II, została zmieniona na "Pażdziernik 2010" bez określenia konkretnej daty? Czyżby to miało związek z dzisiejszymi bardzo nieciekawymi informacjami na temat Arcanii? Poczekam, spokojnie.I tak kupię to co sprawdzone,nie wydam ani złotówki na żadne wątpliwe eksperymenty.Dosyć tego,Agonii...sory Arcanii i tak to niewiele pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://gamecorner.pl/gamecorner/1,102651,8484227,Two_Worlds_II___juz_gralismy_i____chcemy_grac_dalej.html

Jeżeli ktoś poszukuje informacji na temat TW2, to zapraszam do czytania. Zapowiada sie gra może nie wybitna, ale na pewno konkurencyjna w stosunku do mało gothicowej Arcanii i, przynajmniej moim zdaniem, bardziej od niej interesująca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2010 o 14:12, lis_23 napisał:

A ja mam pytanko do przedstawicieli CD Projectu: czy można liczyć na to że rodzima edycja
kolekcjonerska będzie wyglądać tak,jak amerykańska i niemiecka?:
http://www.two-worlds.pl/wp-content/uploads/2010/09/royal.png



A dlaczego nie sprawdzisz w sklepie, jak wygląda EK?.
http://www.gram.pl/sk3_9AfjGu5_Two_Worlds_II_Edycja_Kolekcjonerska.html

Jak dla mnie, zamiast figurki mogliby coś innego wymyślić. Kufel z Arcanii, to chyba lepsze rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2010 o 15:53, KrzychW napisał:



A dlaczego nie sprawdzisz w sklepie, jak wygląda EK?.
http://www.gram.pl/sk3_9AfjGu5_Two_Worlds_II_Edycja_Kolekcjonerska.html

Jak dla mnie, zamiast figurki mogliby coś innego wymyślić. Kufel z Arcanii, to chyba
lepsze rozwiązanie.


Wiem jak wygląda EK,mam ją zamówioną od dwóch miesięcy ;)
mam tylko nadzieję że nie jest to prawdziwa wizualizacja i że pudełko będzie bardziej stonowane i że będzie miało takie otwarcie jak to ze screena,który wkleiłem
ciekawe też,czy i my dostaniemy te wirtualne przedmioty?

Heh,ja będę miał i figurkę i kufel ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2010 o 16:27, lis_23 napisał:

Heh,ja będę miał i figurkę i kufel ;)


To dopiero będzie zabawa, gdy zaczniesz figurkę poić z tego kufla. Alkoholowo-RPGowy odlot zagwarantowany. No , chyba że nalejesz mleczka. Fajny kufel wiele zniesie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłbym EK 18+ ,dorzucil taki zamykany ,porządny kufel, a do tego antałek dobrego, staropolskiego miodu pitnego.To byłby wypas ,a jaka reklama światowa:).Brałbym EK w ciemno ,nawet za 200zł...chyba nie tylko ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2010 o 10:20, Maximo napisał:

,nawet za 200zł...chyba nie tylko ja:)


Antałek dobrego miodu to nawet bez dorzuconej gry warto zakupić za 200 zł. Z grą TWII, to już zupełnie zwariowana promocja byłaby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.10.2010 o 12:01, KrzychW napisał:

Antałek dobrego miodu to nawet bez dorzuconej gry warto zakupić za 200 zł. Z grą TWII,
to już zupełnie zwariowana promocja byłaby.

Ówczesny antałek:2,5 l ,dobry % czwórniak to jakieś 75zł +25zł za kufel , bibeloty , i już jest odjazdowa promocja.Grało by się zacnie, a dyskusja na forum ,jakże owocna mogła by być! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przed chwilą dostałam informację od zamówienia.gram.pl

W dniu dzisiejszym zostaliśmy poinformowani przez firmę CD Projekt, że
premiera gry Two Worlds II na platformę Playstation 3 została przesunięta z
22 października na listopad. Konkretna data premiery gry zostanie podana
wkrótce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2010 o 12:30, mara130 napisał:

przed chwilą dostałam informację od zamówienia.gram.pl

W dniu dzisiejszym zostaliśmy poinformowani przez firmę CD Projekt, że
premiera gry Two Worlds II na platformę Playstation 3 została przesunięta z
22 października na listopad. Konkretna data premiery gry zostanie podana
wkrótce.

Ale to dotyczuło tylko PS 3, czy PC również?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2010 o 12:30, mara130 napisał:

W dniu dzisiejszym zostaliśmy poinformowani przez firmę CD Projekt, że
premiera gry Two Worlds II na platformę Playstation 3 została przesunięta z
22 października na listopad. Konkretna data premiery gry zostanie podana
wkrótce.


Też ładnie, to znaczy że ostrzegają o opóźnieniu premiery, a nie z powodu przesunięcia daty wydania. Od jakiegoś czasu coś tam w niusach wspominali o takiej możliwości, chociaż w przypadku premiery w USA podobno było to zamierzone przez wydawcę i nie miało nic wspólnego z ewentualnym niedopracowaniem gry. Zobaczymy, czy na PC wyjdzie o czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2010 o 12:34, Maximo napisał:

> przed chwilą dostałam informację od zamówienia.gram.pl
>
> W dniu dzisiejszym zostaliśmy poinformowani przez firmę CD Projekt, że
> premiera gry Two Worlds II na platformę Playstation 3 została przesunięta z
> 22 października na listopad. Konkretna data premiery gry zostanie podana
> wkrótce.
Ale to dotyczuło tylko PS 3, czy PC również?


ja mam grę zamówioną na PS3, tylko taką informację dostałam, nie wiem nic poza tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.10.2010 o 12:46, mara130 napisał:

ja mam grę zamówioną na PS3, tylko taką informację dostałam, nie wiem nic poza tym

Na PC widzę datę nie zmienioną.Mam tylko nadzieję że nie będziemy betatesterami, bo na zdrowie to by im nie wyszło ,oj nie.W sumie przydalo by się jakieś konkretne info ze żródła.Jakoś do PR podchodzą z taką nieśmiałością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://gamecorner.pl/gamecorner/1,102651,8494298,Two_Worlds_II___odpowiedzi_na_Wasze_pytania.html

Zapowiada się ciekawa gra, posiadająca w miarę rozbudowane elementy, jak np kradzież kieszonkowa i minigierka z otwieraniem zamków, które zostały wywalone z Arcanii. Do tego wielki, otwarty (dzięki Ci Panie) świat, zupełnie nielogiczne ale bardzo fajne rozwiązanie z nakładaniem na siebie kolejnych kawałków ekwipunku i można zabierać się do grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować