Zaloguj się, aby obserwować  
ProChaoS

Myszki - Jakie używacie?

1476 postów w tym temacie

To jak niema chetnych to moze ja zaczne. Uzywam myszki A4tech X-718 2000dpi posiada przycisk za pomoca ktorego mozna zmieniac dpi z 600 na 800 / 1200 / 1600 / 2000. Swietna mysz do gier fpp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że temat o myszkach, bo akurat mam duży problem z gryzoniem...

Ostatnio kupiłem słuchawki z mikrofonem i po ich podłączeniu w magiczny sposób przestała działać myszka. Ale potem zacząła działać spowrotem. Tyle, że to było wczoraj...
Dziś przy kolejnej próbie zainstalowania słuchawek, myszka padła znowu. Tyle że na dobre. Jest to mysz optyczna, więc świeci. Nawet wtedy gry komp jest wyłączony. Teraz w ogóle nie swieci i nie daje żadnego znaku życia... Komp jej w ogóle nie widzi.
Przy próbach podłączenia innych myszek (kulkowych) jest to samo. Komputer w ogóle nie zauważa ich podłączenia.

Czym to może być spowodowane i jak to naprawić?

[teraz pisze z drugiego kompa]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja używam takiej od A4 Tech-a. Modelu nie pamiętam, ale jest optyczna i działa na tekiej specjalnej podkładce dzięki której dziła bez baterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od dwóch lat używam myszki Creative - laserowa, bezprzewodowa. Ostatnio zaczęły sie drobne kłopoty - niekiedy po zmianie baterii myszka się nie uruchamia. Ale sądzę, że jest to spowodowane jej stażem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2006 o 19:53, ProChaoS napisał:

Hmm. Mysz masz podlaczona do usb ? Moze jest jakies spiecie jak masz podlaczone sluchawki i mysz. Lub cos nie tak z usb.


I do USB i do PS2 (przez przejściówke).
Podejżewam spięcie i możliwe spalenie jakiś obwodów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam myszke vobisa, do kompa była w zestawie i jest ok , 3 przyciski ( jeden w rolce) , zajfajne podświetlanie a''la neon, model: MT 1018 nie wiem ile dpi.

A tak na marginesie, to czy używa ktos jeszcze myszek z kulką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam optyczną A4 Tech. Sprawuje się całkiem dobrze. O wiele lepiej od tego samego modelu, ale kulkowego (strasznie długo się wałki brudziły, więc przed każdą rozgrywką w Enemy Terytory musiałem ją czyścić).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedys potrzebowalem jak najszybciej myszki, to kupilem jakas tania optyczna i jestem ogromnie zadowolony z zakupu. 4 przyciski + scroll jest piekna rzecza. :) I do tego ma cieniutki kabelek, wiec jest taka, jaka chcialem. :) Przypal z bateriami i opoznieniem (ktorzy wszyscy mi wybijaja z glowy, ale ja naprawde je widze! :D) nie jest na mohe nerwy. A jakos nigdy nie mailem zamiaru chodzic z myszka po domu, wiec jes idealna jak dla mnie. Tylko srebrna farba sie juz starla od mojej dloni juz... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować