Zaloguj się, aby obserwować  
ProChaoS

Myszki - Jakie używacie?

1476 postów w tym temacie

Mam myszkę A4 Tech op-720 kupioną za 15 zł. Używam jej od 2 lat i nie widzę żadnych oznak zużycia. Używam jej do pracy i gier, średnio kilkanaście godzin dziennie. Jest nie do zajechania. Miałem wiele myszek o wiele droższych i wszystkie wysiadały po kilku miesiącach, gumki się zużywały i nie dało się komfortowo ich trzymać, przyciski wysiadały. Ta myszka jest idealna, cała plastikowa, żadna z części się nie zużyła po takim mordowaniu. Mógłbym ją przetrzeć szmatką i sprzedać jako nową. Precyzja i szybkość (jest kabelek, WiFi to jednak potrafi sygnał zakłócić) - coś niesamowitego. Stare i sprawdzone rozwiązania są najlepsze. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładając do tego, co napisano powyżej - Razer mimo tego, że swoje produkty wycenia dość wysoko, często korzysta z zamienników lub innych wersji sprawdzonych podzespołów (switche w klawiaturach mechanicznych, sensory - niektóre uznane wręcz za buble) po to tylko by koszt produkcji był niższy, nie wspominając już o jakości wykonania niektórych z nich.

Z tego co wyczytałem na szybko na temat tej myszki, sensor w niej zastosowany do złych nie należy, jest jednak modyfikowany (po co nie mam pojęcia) i ma problemy - szczególnie w FPSach - jeżeli wierzyć temu co napisali ludzie na sieci.

Sprawdź sobie:

Zowie FK1-2,
Steelseries Rival / Kinzu,
Logitech G402 / 502,

Wszystko na sprawdzonych, oraz docenionych podzespołach, z niezgorszymi recenzjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2015 o 18:08, mrosi napisał:

Corsair Vengeance M65


Niezła, tylko kosztuje 300 zł, więc przekracza mój budżet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie używam Logitech M90, przy czym "używam" znaczy bardziej męczę niż wykorzystuję.
Maleństwo to kupiłem jako backup na wypadek wypalenia się myszki gamingowej X7 - okazało się, że przetrwał miej niż tamta. Maleństwo ostatnio zaczęło mieć tzw. doble click issues i poważnie zastanawiam się nad złomowaniem.
Jaki, zbliżony parametrami i ceną, model polecilibyście w jej miejsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2015 o 16:21, Kraju napisał:

Jakie myszki do 200-250 zł polecacie?

Dnia 18.11.2015 o 16:21, Kraju napisał:

Jakie myszki do 200-250 zł polecacie?


< SteelSeries / Sensei RAW / Rival - dobry sensor, świetne możliwości,
< Zowie / FK1 / 2 - myszka która rozpoznawana jest w zasadzie wszędzie,
< AVIOR / 7000 / KS - zbiera świetne opinie - głównie ze względu na zastosowany sensor - konkurencyjna cena szczególnie biorąc pod uwagę dodatkowe możliwości.

+ może:

< Logitech G402 / 502

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, szukam myszy bezprzewodowej do 100 zł . Polecacie coś? Próbowałem coś znaleźć sam, ale na samym komputroniku jest tego ze 100
Najważniejsze żeby była wygodna .
z góry dzięki za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2016 o 14:17, oskiiq napisał:

Witam, szukam myszy bezprzewodowej do 100 zł . Polecacie coś? Próbowałem coś znaleźć
sam, ale na samym komputroniku jest tego ze 100
Najważniejsze żeby była wygodna .
z góry dzięki za pomoc :)


Do czego będzie używana (gry, programy biurowe, jeszcze coś innego)? Preferujesz większe czy mniejsze myszki? Dla praworęcznych, czy symetryczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2016 o 20:58, pawbuk napisał:

> Witam, szukam myszy bezprzewodowej do 100 zł . Polecacie coś? Próbowałem coś znaleźć

> sam, ale na samym komputroniku jest tego ze 100
> Najważniejsze żeby była wygodna .
> z góry dzięki za pomoc :)

Do czego będzie używana (gry, programy biurowe, jeszcze coś innego)? Preferujesz większe
czy mniejsze myszki? Dla praworęcznych, czy symetryczna?


Programy biurowe, raczej do żadnych gier jej używać nie będę. Myszka dla praworęcznych :)
Wydaję mi się, że preferuje większe. Chyba lepiej się trzymają w dłoni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ma coś do powiedzenia na temat Rival 100? Mogę za tą samą cenę kupić Rivala z x-kom''u, ale tam się straszliwie wycierają boki. Mogę kupić CM Storm Alcor ale nie chcę profilowanej. Jest też Genius M6-600 ale... to Genius :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemanko. Czy ktos z tutejszych moglby mi polecic jakas myszke dla srednio zaawansowanego gracza, koniecznie ze sklepu www.mediaexpert.pl, tak to 200 zl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować