Zaloguj się, aby obserwować  
ProChaoS

Myszki - Jakie używacie?

1476 postów w tym temacie

Wcześniej miałem Logitecha na kuleczke była ok tylko w grach juz nieciekawie było, a teraz Logitech SBF96 ponoc ma 800dpi ale widac różnice, a po kieszeni ubyło mi 35zł ;-) chyba niewiele....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2006 o 11:30, VaRIaT napisał:

Aktualnie mam Miscro$oftu Intelli Mouse Optical (5 lat!). Wymieniam na: albo A4techa x118
albo Logitech G5


Polecam G5, lecz jak niechcesz przeplacac to kup X-718

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najprostszy model Logitech: optyczna, na kablu, dwa przyciski, przycisk-rolka. Używam już od dwóch lat i sprawuje się rewelacyjnie, choć osobiście chciałbym coś o większym DPI. Jak się patrzy na takiego Razora to aż przyjemnie się robi na duszy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2006 o 15:43, mariusz123 napisał:

ja uzywam firmowej myszki vobis digital myszka jest laserowa ale z kablem

Ja używam identycznej. Mam już ją z 2 lata i nie narzekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2006 o 10:12, Minsc i Boo napisał:

ekhmmm to miał być mój post, tylko zapomniałem się wylogować z konta mojej dziewczyny....jak
to zobaczy zabije mnie...... Wieć cicho sza!!! Nic nie widzieliście!


Zacznij się już modlić, odpowiedziałeś na posta, więc na jej koncie będzie taka chmurka z wykrzyknikiem :P


Ja gram jakąs standardową myszką firmy A4Tech. Pudełko się zapodziało, więc nie znam jej DPI :), myszka ma 2 przyciski + rolka/trzeci przycisk. I jakoś działa, chociaż myślę nad zakupem Razora :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam myche Logitecha Mx 510 - optyczna rzecz jasna USB (kabel).
Mycha sprawuje się fantastycznie + to długa gwarancja, zastosowanie dobrych i trwałych materiałów, a także ergonomiczny kształt. Polecam szczególnie graczom, a także zwykłym użytkownikom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam bezprzewodową i to mnie nie cieszy...
odradzam takich serio jeszcze nie ta technologia, są bardzo zawodne i jak mi bateria siądzie a nie zdąże się zalogować to nie ma sygnału i musze latac po kumplach żeby pożyczyli myszke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wsumie za Logitecha się nieprzepłaca jesli jakaś rzecz kosztuje dana kwote a producentem jest Logitech to znaczy, że naprawde warto dołożyć te pare groszy i cieszyć się o wiele lepszą jakością. Pamiętam czasy jak nie było myszek optycznych na kulkowe Logitech dawał nawet 6 lat gwarancji, a to chyba o czymś świadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować