Zaloguj się, aby obserwować  
penny

xbox360 i peryferia

15534 postów w tym temacie

Kolego tego szybkiego kompa nie uzywam w połaczeniu z internetem nie chcę załapac wirusa a do netu uzywam słabszego! Więc nie dam Ci screna. Przykro mi mozesz mi nie wierzyć co mnie nie obchodzi gdyz nie mam obowiązku pokazywania ;))

Ps. ucinaj cytowany tekst

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 22:19, wdowiakm napisał:

Kolego tego szybkiego kompa nie uzywam w połaczeniu z internetem nie chcę załapac wirusa a
do netu uzywam słabszego! Więc nie dam Ci screna. Przykro mi mozesz mi nie wierzyć co mnie
nie obchodzi gdyz nie mam obowiązku pokazywania ;))

Ps. ucinaj cytowany tekst

... myslales o kabarecie o malo co sam sie nie kopnelem polobrotu jak upadalem ze smiechu.. jokami dzis walisz niemilosiernie stary ale podziwiam cie za inwencje w suzkaniu tylu podzespołów choc nie chce mi sie szukac czy ta plyta glowna obsluguje ten procesor itp ale gz dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.08.2006 o 22:21, Solstheim napisał:

... myslales o kabarecie o malo co sam sie nie kopnelem polobrotu jak upadalem ze smiechu..
jokami dzis walisz niemilosiernie stary ale podziwiam cie za inwencje w suzkaniu tylu podzespołów
choc nie chce mi sie szukac czy ta plyta glowna obsluguje ten procesor itp ale gz dla ciebie


Kolego.... albo zostawie to bez komentarza.....nie wierzysz trudno to nie musisz mi wytaczac tego raz powiedziales starczy ja ci odpisalem ale jak nie wierzysz to trudno....Pozdrawiam i bez odbioru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi juz o to czy masz ten komp czy nie tylko o to "Kolego tego szybkiego kompa nie uzywam w połaczeniu z internetem nie chcę załapac wirusa a do netu uzywam słabszego!" hmm slyszales o antivirach bo wiekszego bzdeta nieslyszalem to tak samo jak bys kupil nowe buty i chodzil w nich tylko po domu bo sie ubrudza^^ ok koniec oftopu bo modki zaraz sypna mi -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 22:29, Solstheim napisał:

nie chodzi juz o to czy masz ten komp czy nie tylko o to "Kolego tego szybkiego kompa nie uzywam
w połaczeniu z internetem nie chcę załapac wirusa a do netu uzywam słabszego!" hmm slyszales
o antivirach bo wiekszego bzdeta nieslyszalem to tak samo jak bys kupil nowe buty i chodzil
w nich tylko po domu bo sie ubrudza^^ ok koniec oftopu bo modki zaraz sypna mi -


Uzywalem antywirusa i mnie zawiodl i stracilem raz komputer wiecej nie mam zamiaru. Dlatego jak zrobie na tamtym kompie ten zrzut obrazu to tu zamieszcze ok? pasi? Pozdro
I konie offtopu ;)) Miłej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj, zdecydowałem się za zakup routera, lecz nadal dzieje sie tak samo, słyszałem gdzieś ze trzeba coś pokobinować przy adresie IP, moze wiesz co. Z góry dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może wytrzymasz 2,3 dni?:P Bo ja właśnie czekam na przesyłkę router''a z komputronika. Jak będę własny ustawiał to przy okazji Tobie pomogę. Ja tym się jeszcze nie zajmowałem i trudno mi teraz tak wirtualnie kombinować co może być źle:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś telewizor\monitor HD?? grałem na takim w Austrii, ale nie wiem czy się opłaca kupować, niedługo zakupię X360 i chciałbym kupić wraz z monitorkiem. Podobają mi się te z www.ultima.pl ale nie wiem jak się spisują, ma ktoś propozycje na zakup?

PS. czy CDP ma zamiar wydawać Carbon-a na Xboxa 360??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2006 o 23:05, Raffiti napisał:

ma ktoś telewizor\monitor HD?


Monitor HD posiada każdy użytkownik PC. No chyba, że ktoś używa jakiegoś monochromatycznego antyka sprzed 25 lat:)

Dnia 16.10.2006 o 23:05, Raffiti napisał:

Podobają mi się te z www.ultima.pl ale nie wiem jak się spisują, ma ktoś propozycje na zakup?


Osobiście ultimę odradzam. Najdroższy polski sklep internetowy. Przepłaca się tam chyba na wszystkim:). Co do propozycji na zakup to musisz zakres funduszy podać. Ogólnie TV HDReady od LG spisują się bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 22:29, Solstheim napisał:

nie chodzi juz o to czy masz ten komp czy nie tylko o to "Kolego tego szybkiego kompa nie uzywam
w połaczeniu z internetem nie chcę załapac wirusa a do netu uzywam słabszego!" hmm slyszales
o antivirach bo wiekszego bzdeta nieslyszalem to tak samo jak bys kupil nowe buty i chodzil
w nich tylko po domu bo sie ubrudza^^ ok koniec oftopu bo modki zaraz sypna mi -


A slyszales, ze exploity i inne dziury w systemach Microsoftu wykrywaja najpierw hackerzy, a goscie od antywirusow musza najpierw dostac wirusa, zeby stworzyc "szczepionke"? A moze zauwazyles, ze wszystkie (?) wykryte dziury w systemie Microsoft lata w cyklach w najlepszym przypadku miesiecznych? A moze orientujesz sie, ile forsy duze firmy laduja co roku w zabezpieczenia, rozne firewalle i inne wodotryski, a mimo to ktos sie co jakis czas wlamuje? A moze miales kiedys jakiegos kolege, ktory "dla jaj" podeslal Ci jakies swinstwo, albo probowal Ci sie wlamac?
A na marginesie, Australijczycy np. stwierdzili niedawno, ze niemal 80% zagrozen nie jest wykrywanych przez popularne antywirusy...
Powodzenia w dalszym zyciu w blogiej nieswiadomosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2006 o 23:25, shinian napisał:

> ma ktoś telewizor\monitor HD?

Monitor HD posiada każdy użytkownik PC. No chyba, że ktoś używa jakiegoś monochromatycznego
antyka sprzed 25 lat:)

> Podobają mi się te z www.ultima.pl ale nie wiem jak się spisują, ma ktoś propozycje na
zakup?

Osobiście ultimę odradzam. Najdroższy polski sklep internetowy. Przepłaca się tam chyba na
wszystkim:). Co do propozycji na zakup to musisz zakres funduszy podać. Ogólnie TV HDReady
od LG spisują się bardzo dobrze.




sesesese :P mam monitor z przed 10 lat :P (philips 15)
zakres funduszy...w granicach 1200zł
na ultimie są po 999zł :D ale słyszałem, że trzeba przy nich siedzieć bardzo blisko (ze względu na rozdzielczość)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2006 o 23:54, Raffiti napisał:

zakres funduszy...w granicach 1200zł na ultimie są po 999zł :D


W chwili obecnej to są już po 899zł. Ja nadal uważam to za pieniądze wyrzucone w błoto. Okazuje się, że ten monitor ma wejście tylko wejście VGA, żadnego DVI lub D-suba. Czyli w sumie do niego będziesz mógł podłączyć jedynie x360 albo PC. Nie wiem jakie wyjścia mają pozostałe nadchodzące konsole.

Dnia 16.10.2006 o 23:54, Raffiti napisał:

ale słyszałem, że trzeba przy nich siedzieć bardzo blisko (ze względu na rozdzielczość)


Przy takim monitorze to siedzi się normalnie jakbyś grał w gry na PC. Jeżeli ktoś ma SDTV lub HDTV o dużej przekątnej to wygodniej jest się rozłożyć na kanapie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli w sumie do

Dnia 17.10.2006 o 08:01, shinian napisał:

niego będziesz mógł podłączyć jedynie x360 albo PC.


czego chcieć więcej! mi tylko oto chodzi aby x-a podłączyć, a tak nawiasem znasz jakiś dobry sklepik z grami itp. ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2006 o 10:11, Solstheim napisał:

Gratulacj własnie odpowiedziałes na posta z przed dwóch miesięcy wiięc następnym razem zamiast
sie ***** wymądrzać sprawdz daty....


Chcesz powiedziec, ze tak zmadrzales przez te dwa miesiace? Jakos mi sie nie chce wierzyc...
A kto Ci powiedzial, ze na Twoje posty trzeba odpowiadac na biezaco? To nie jest chat, tylko forum dyskusyjne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2006 o 13:32, Raffiti napisał:

czego chcieć więcej! mi tylko oto chodzi aby x-a podłączyć, a tak nawiasem znasz jakiś dobry
sklepik z grami itp. ??


gram.pl Limitki są tu naprawdę w przystępnych cenach. Na edycjach standartowych też oszczędza się kilkanaście złotych w stosunku do innych sklepów. Jeżeli czegoś nie ma w tym sklepie to polecałbym DVDCrave.com Tylko że tu już sporo wydłuża się czas oczekiwania na przesyłkę i do tego trzeba mieć kartę płatniczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmm no to i tak ci radze wyłącz kompa z neta bo ktoś jeszcze ukradnie tą twojom inteligencje zanim wydana zoastanie stosowna łata do windowsa... i w ogóle nie rozumiem twojego postu który napisałeś ja w swoim o ile sięgam pamięciom(te 2 miechy:-) to napisałem to z ironia i podałem przykład o co mi chodzi z butami ze skoro ma sie dobrego kompa ale sie go nie wykorzystuje w pełni to jego indywidualna sprawa a ja wyraziłem tylko swoją opinie więc nie widze powodu przez który próbujesz zwiększyć moją wiedze na tematy" jak sie robi łatki do windy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2006 o 15:05, Solstheim napisał:

hmmm no to i tak ci radze wyłącz kompa z neta bo ktoś jeszcze ukradnie tą twojom inteligencje
zanim wydana zoastanie stosowna łata do windowsa... i w ogóle nie rozumiem twojego postu który
napisałeś ja w swoim o ile sięgam pamięciom(te 2 miechy:-) to napisałem to z ironia i podałem
przykład o co mi chodzi z butami ze skoro ma sie dobrego kompa ale sie go nie wykorzystuje
w pełni to jego indywidualna sprawa a ja wyraziłem tylko swoją opinie więc nie widze powodu
przez który próbujesz zwiększyć moją wiedze na tematy" jak sie robi łatki do windy"


wybacz, ale Twoja ironia byla zbyt dobrze ukryta, bo ja to odebralem jako dosyc chamski atak "pana, ktory wie wszystko" na czlowieka, ktory po prostu chce miec swiety spokoj ze wszystkimi tymi "hackerami"... Osobiscie to malo mnie interesuje stan Twojej wiedzy, ale jak widze, ze ktos na publicznym forum pisze bzdury na temat bezpieczenstwa w sieci, to mam na uwadze raczej dobro tych , ktorzy byliby sklonni Ci uwierzyc... Poza tym nie wiem, co Ty wyrabiasz w tym internecie, ale ja nie widze powodu, aby uzywac nowoczesny i zapewne mocno pradozerny sprzet do korzystania z inetrnetu, skoro ma sie do dyspozycji inny, slabszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2006 o 15:04, shinian napisał:

> czego chcieć więcej! mi tylko oto chodzi aby x-a podłączyć, a tak nawiasem znasz jakiś
dobry
> sklepik z grami itp. ??

gram.pl Limitki są tu naprawdę w przystępnych cenach. Na edycjach standartowych też oszczędza
się kilkanaście złotych w stosunku do innych sklepów. Jeżeli czegoś nie ma w tym sklepie to
polecałbym DVDCrave.com Tylko że tu już sporo wydłuża się czas oczekiwania na przesyłkę i do
tego trzeba mieć kartę płatniczą.



że gram.pl to to ja wiem :P ale i tak dzięki za info....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować