Zaloguj się, aby obserwować  
szaq138

Prywatne wiadomości na gramsajtach - betatesty!

73 postów w tym temacie

Witajcie!

Ponieważ gramsajty w końcu doczekały się prywatnych wiadomości (obecnie testują je konsulowie) postanowiliśmy rozpocząć bardziej "globalne" betatesty nowej funkcjonalności.
Pewnie zastanawiacie się co trzeba zrobić by dołączyć do grona betatesterów? Wystarczy że napiszecie w tym temacie że chcielibyście otrzymać dostęp i są duże szanse że wasze konto otrzyma dostęp.

Dla wszystkich zainteresowanych dodam, że korzystanie z tzw. PMów wymaga od was dodania nowego ZASOBNIKA w UKŁADACZU STRONY na waszym gramsajcie.

W razie jakichkolwiek pytań bądź sugestii proszę pisać tutaj lub wysyłać prywatne wiadomości!

szaq138

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja, ja, ja chcę, weź mnie, weź mnie...
Jakoś tak to ten osioł wykrzykiwał :). Przyda się, czasami ludzie nie podają kontaktów, więc wreszcie nie będą całkowicie nieosiągalni i będzie można im po spamować trochę :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2009 o 13:15, superbob napisał:

Włączone :) Spróbujcie zepsuć te wiadomości na wszystkie sposoby jakie wam przyjdą do
głowy.

Psuć, to akurat jako rodowity Polak potrafię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pierwsze pytanie/zastrzeżenie. Wybierając adresata wiadomości z listy znajomych mogę wybrać też osoby, które mają bana. W jaki sposób niby mają odebrać tą wiadomość? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2009 o 13:24, rob006 napisał:

Mam pierwsze pytanie/zastrzeżenie. Wybierając adresata wiadomości z listy znajomych mogę
wybrać też osoby, które mają bana. W jaki sposób niby mają odebrać tą wiadomość? :D


O proszę i już pierwsze pytanie/zastrzeżenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja odpowiedź. Na końcu wyjaśnienie, dlaczego nie wysłałem ;]

Oryginalna wiadomosc:
Czy jakieś elementy okienka z wiadomościami się zasłaniają ? Wyglądają na rozjechane ?
Coś nie działa, nie wysyła się, nie odbiera ?
Jakieś przyciski nie reagują na kliknięcie ?
Coś nie jest intuicyjne ?
Lista wiadomości zbyt wolno reaguje ?

Daj znać.
-----------------------
Musiałem kliknąć F5 w przeglądarce (FF) żeby móc odpowiedzieć. Ona nie jest super aktualna, ale to nie moja, więc co mi tam :). W domu sprawdzę operę i FF w aktualnej wersji.
wydaje mi się jednak, że powinny się wyświetlać pierwsze wiersze wiadomości przed otwarciem całości. Sam tytuł to troszkę mało. Brak przycisku wyślij w odpowiedzi na wiadomość :P


Oooo, a teraz jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastrzeżenie nr 2: Dzielenie długich ciągów znaków. Kompletnie schrzanione, rozwala wszelkie linki, nie uwzględnia "enterów" przez co niektóre spacje dzielące ciągi są zupełnie zbędne. Może nie jest to coś uniemożliwiającego korzystanie z PMów, ale można to dopracować. ;]

20091218134049

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2009 o 13:24, rob006 napisał:

Mam pierwsze pytanie/zastrzeżenie. Wybierając adresata wiadomości z listy znajomych mogę
wybrać też osoby, które mają bana. W jaki sposób niby mają odebrać tą wiadomość? :D

Osoby przez Ciebie zablokowane mogą odebrać tę wiadomość ale nie mogą na nią odpowiedzieć - chyba, że je odblokujesz. Czy może chodziło Ci o osoby mające bana na gramsajty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o osoby mająca bana w ogóle - status Wróg ludu. Tak się jakoś śmiesznie składa że wielu moich znajomych dorobiło się właśnie takiego statusu, i choć na liście znajomych ich już nie ma (no bo i gramsajta nie mają) to już przy wysyłaniu wiadomości mogę ich wybrać z listy znajomych. Mogę też bez problem wysłać do nich PW (a przynajmniej dostaję komunikat o tym że wiadomość została wysłana).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować