• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
TheKolumb

The Settlers 3 : złota edycja - Vista

Pytanie

Witam,
Otóż, mam pewien problem. Zainstalowałem sobie wczoraj osadników na moim laptopie, instalacja przebiegła pomyślnie. Uruchamiam grę, wpisuję numer seryjny i co widzę? Błąd widzę.
Wersja gry to 1.60.

20091218152726

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

49 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 04.02.2010 o 17:37, Assurubalit napisał:

A do jakiej wersji nero ta instrukcja dotyczy?


Dowolna wersja Nero Burning Rom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.02.2010 o 21:33, RobeN napisał:

> A do jakiej wersji nero ta instrukcja dotyczy?

Dowolna wersja Nero Burning Rom


Dzięki, właśnie nie zajrzałem do Burning Rom, ale do tych ogólnych i nie mogłem znaleźć takich szczegółów.

Obraz udało mi się zrobić, ale ... bez efektów, tj nie ma muzyki.. Może, więc dodatkowo mam coś z płytkami...
Albo coś z ustawieniami Deamon/dźwięk..
Bo co by nie było, to obrazy płyty dołączone przez CD-Action, też mi dźwięku nie dawały..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Po ponownych próbach po przerwie jakoś udało mi się uruchomić muzykę, ale cały czas mam problem... uruchamia się jeden utwór, po tym jak się skończy kolejny nie jest uruchamiany, ergo muzykę mam w pierwszych minutach od uruchomienia gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam zakupiłem laptopa i chciałem zagrać w S3 i nie mogę dopasować rozdzielczości!tzw. po obydwu stronach monitora zostają dwa czarne pasy . Posiadam windows 7 proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.01.2011 o 08:21, Meviu napisał:

Witam zakupiłem laptopa i chciałem zagrać w S3 i nie mogę dopasować rozdzielczości!tzw.
po obydwu stronach monitora zostają dwa czarne pasy . Posiadam windows 7 proszę o pomoc.


Ta gra nie obsługuje rozdzielczości panoramicznych 16: czy 16:10.
Jedyne wyście, to grać tak, jak widzisz.
W czasach S3 nikt nie myślał o monitorach innych niż 4:3 czy 5:4 (kwadratowych).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam

Od wielu lat próbuje na nowo zainstalować The Settlers 3 na moim komputerze ,za każdym razem nie wychodziło.Kupowałem kolejne płyty z tą grą lecz to nie pomogło. Mam windowsa viste , dziś znalazłem na gram.pl tę oto stronę http://www.gram.pl/pliki_lista.asp?pt=p&g=62 lecz nie wiem czemu ale nic nie moge pobierać tych paczów . Proszę o pomoc ponieważ nie wiem co mam robić dalej

Ps. próbowałem pobierać na wielu przeglądarkach lecz wyskakuje coś w tym stylu

Strona internetowa pod adresem ftp://ftp4.gram.pl/pub/eng/settlers_3/patch/settlers_3_eng_patch_old_159.zip może być tymczasowo niedostępna lub została na stałe przeniesiona pod nowy adres internetowy.
Błąd 601 (net::ERR_FTP_FAILED): Nieznany błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 26.03.2012 o 21:53, Dawid96 napisał:

Od wielu lat próbuje na nowo zainstalować The Settlers 3 na moim komputerze ,za każdym
razem nie wychodziło.


Tzn. co się dzieje? Bo ja chyba nigdy nie miałem problemów z instalacją, ot różne problemy w trakcie gry, ale z instalacją nie..

Dnia 26.03.2012 o 21:53, Dawid96 napisał:

dziś znalazłem na gram.pl tę oto stronę http://www.gram.pl/pliki_lista.asp?pt=p&g=62
lecz nie wiem czemu ale nic nie moge pobierać tych paczów .


Chyba każda wydanie gry z ostatnich 9 lat ma te wszystkie patche.
Zresztą, piszesz o problemach z instalacją, a nie z grą, a patche się instaluje po zainstalowaniu gry.

Najlepiej poszukaj informacji w Pomocy Technicznej, tam są wymienione konkretne popularne problemy z grą i sposób ich rozwiązania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ah sorry mój błąd z tą instalacją . Chodziło mi o to że jak wpisuje cd key to wyskakuje error który od razu wyłącza gre : windows error #80070005 ( odmowa dostępu.) occured at error chec file E:\Siedler3\Win32\Registry.cpp line 48

To jest właśnie ten error z wpisywaniem klucza
Jeszcze raz przepraszam za wczorajszą pomyłkę bo byłem trochę zmęczony .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Kurcze nigdy nie próbowałem otwierać jako administrator.
Teraz otworzyłem i wszystko jest okej.
Najmocniej Cię Assurubalit przepraszam za stratę czasu przez moje niedopatrzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 31.03.2012 o 19:20, tevezPL napisał:

Mam ten sam problem co kolega... jak wpisuje cd key to wyskakuje error...
nie wiem jak sobie z tym poradzic


Dawid96 napisał, że uruchomienie jako administrator pomogło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

cześć,
ja mam taki problem, że kiedy już włączam planszę (zarówno kampanię, jak i inne mapy), po prostu nie działa mi myszka i nie porusza się obraz; mogę przeskoczyć do przodu za pomocą f12, ale nic więcej, w ogóle nie działa mi menu (zarówno budynków, jak i save game itd.), nie mogę zaznaczać settlersów itd.
identyczna sytuacja była tuż po instalacji samej gry (bez dodatku z amazonkami), wtedy sobie jakoś poradziłem, tyle że nie mam pojęcia jak, wiem że miało to coś wspólnego z rozdzielczością. zmieniłem i już było okej. później doinstalowałem amazonki, obraz znowu jest powiększony, nie mogę tego zmienić, muzyczka gra, a obraz bez ruchu trwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 03.06.2012 o 20:50, Dejmons napisał:

Ktos pomoże?
Kiedy wpisuje kod seryjny do settlers 3 wyskakuje mi bład i wyłącza sie gra..


Stary, masz na samej górze odpowiedź. Trzeba było przeczytać skoro już odkopałeś temat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam mam problem, zaintalowałem S3 gra odpala sie i działa (mam Windows 7 x64) lecz niestety obraz sie przycina i
pozostaja na nim pasy, co moge zrobic by to naprawic? dodam jeszcze ze nie działa minimapa . O dziwo jak robie screena to nie widac problemu , pasy ktora sa na ekranie sa tak jakby czesciami mapy tyle ze przysłaniaja prawdziwy obraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Cześć
Próbuje zainstalować Settlers lecz za każdym razem gdy gra jest w trakcie instalacji wyskakuje mi taki komunikat i instalacja się wyłącza. Czy ktoś może pomóc?

20131125112043

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować