• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
VaraQ

HP pavilion dv5t-1200se Problem z uruchomieniem

Pytanie

Witam, mam problem z moim laptopem hp pavilion dv5t-1200se. Mianowicie po uruchomieniu pojawia się logo HP Invent, po czym dysk przestaje pracować i współpraca ze sprzętem się kończy. Używanie skrótów do BIOSU czy czegokolwiek nie przynoszą żadnego efektu, poza irytującym pikaniem (dopiero po paru próbach). System nie bootuje płytek, gdyż w ogóle nie dochodzi do tego momentu rozruchu. Problem pojawił się z nijakiej przyczyny. Żaden system operacyjny nie był instalowany ani nic. Czytałem na forach o tym problemie i niektórzy mają to samo tylko, że instalowali system operacyjny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 20.12.2009 o 19:04, VaraQ napisał:

Witam, mam problem z moim laptopem hp pavilion dv5t-1200se. Mianowicie po uruchomieniu
pojawia się logo HP Invent, po czym dysk przestaje pracować i współpraca ze sprzętem
się kończy. Używanie skrótów do BIOSU czy czegokolwiek nie przynoszą żadnego efektu,
poza irytującym pikaniem (dopiero po paru próbach). System nie bootuje płytek, gdyż w
ogóle nie dochodzi do tego momentu rozruchu. Problem pojawił się z nijakiej przyczyny.
Żaden system operacyjny nie był instalowany ani nic. Czytałem na forach o tym problemie
i niektórzy mają to samo tylko, że instalowali system operacyjny..

Czy jak naciśniesz któryś z przycisków to reaguje? Chodzi o te co są napisane na początku przy znaczku HP na niebieskim tle (nie chce mi się restartować kompa by sprawdzić jakie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

/ciach/

Dnia 20.12.2009 o 19:23, tofikt25 napisał:

Czy jak naciśniesz któryś z przycisków to reaguje? Chodzi o te co są napisane na początku
przy znaczku HP na niebieskim tle (nie chce mi się restartować kompa by sprawdzić jakie)

Nic nie reaguje, nie rozumiem za bardzo o co Ci chodzi :) Na f11 mam recovery, naciskam i nie reaguje a To może być jedyna forma ratunku ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 20.12.2009 o 19:45, VaraQ napisał:

/ciach/
> Czy jak naciśniesz któryś z przycisków to reaguje? Chodzi o te co są napisane na
początku
> przy znaczku HP na niebieskim tle (nie chce mi się restartować kompa by sprawdzić
jakie)
Nic nie reaguje, nie rozumiem za bardzo o co Ci chodzi :) Na f11 mam recovery, naciskam
i nie reaguje a To może być jedyna forma ratunku ;[

Masz go na gwarancji? Odeślij do serwisu niech BIOS zaktualizują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

/ciach/

Dnia 20.12.2009 o 19:47, tofikt25 napisał:

Masz go na gwarancji? Odeślij do serwisu niech BIOS zaktualizują

Brat dostał go od kuzyna na komunię, laptop jest z ameryki i musiał bym pytać ale jest nowy raczej. Pomyślałem sobie, że może wyjmę dysk twardy jeśli nic się nie da zrobić skopiować dane i jakoś go sformatować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować