• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Zaskron

PSP GO - temat ogólny.

Pytanie

Witam. Dzisiaj dostałem PSP GO. Jednak nie mam do niej instrukcji po polsku ani po angielsku. Jest chyba rozładowana. Ma ktoś z was ją? Też wam przyszły rozładowane? Ile ją ładować? Formatuje się baterię? Podajcie mi jakieś wskazówki i jakby ktoś mógł prześlijcie mi instrukcje po polsku w pdf lub skserowaną. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Jak jest całkiem naładowana to najlepiej podłącz ją na 24 godziny i tak trzy razy tzn. Najpierw podłączasz na 24 godz. Potem grasz do całkowitego wyczerpania baterii i znowu na 24 godz. I ta trzy razy. Wtedy bateria będzie Ci dłuuuugo trzymać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 24.12.2009 o 13:36, Czarek188 napisał:

Jak jest całkiem naładowana to najlepiej podłącz ją na 24 godziny i tak trzy razy tzn.
Najpierw podłączasz na 24 godz. Potem grasz do całkowitego wyczerpania baterii i znowu
na 24 godz. I ta trzy razy. Wtedy bateria będzie Ci dłuuuugo trzymać :P


Nieprawda, w instrukcji tak nie pisze. Była totalnie rozładowana i naładowałem 2 h 20 min. Tak jak pisze w instrukcji. Masz w ogóle PSP GO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Tak czy owak, ładujesz PSP do pełna, zużywasz, potem znów do pełna i tak trzy razy. Wtedy na baterii nie osiądą się na stałe elektrony walencyjne, które na stałe zabiorą dla siebie część energii. A tak będzie ci o jakieś 20-30 procent dłużej działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 24.12.2009 o 18:59, Zaskron napisał:

nie mam do niej instrukcji po polsku ani po angielsku

...

Dnia 24.12.2009 o 18:59, Zaskron napisał:

Nieprawda, w instrukcji tak nie pisze.


Zdecyduj się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować