Zaloguj się, aby obserwować  
Maker3

Formuła 1

10066 postów w tym temacie

W ten weekend zaczyna się nowy sezon w formule 1

Czy ogłądacie te sobie czasem jakieś zawody, można je oglądać na TV4

W tym sezonie będzie startować też polak narazie jest rezerwowym, ale na dzisiejszym treningu był najlepszy z teamu i może zmienią go,
czy ktoś oglądał trening na tv4 bo pokazywali dzisiaj, ja nie oglądałem i nie zabardzo wiem co tam było oprócz wyniku Kubicy, jak ktoś oglądał to niech zda relację czy blo coś ciekawego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mam TV4 :(
W wiadomościach słyszałem, że Kubicy poszło nieźle. W pierwszym przejeździe był pierwszy (ale zabrakło m. in. Fernando Alonso). W drugim zajął dziesiąte miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że w tym roku stary skład znów będzie wygrywać. GP Bahrajnu wygrał Alonso przed M. Schumacher''em i Raikkonen''em. Dalej standard: Button, Montoya, Webber. Stary wyjadacze można powiedzieć. Ale Schumi pokazał ,ze w tym roku ma zamiar znów powalczyć. Ciekawe czy gdyby wygrał ten sezon to zakończy karierę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2006 o 20:04, HumanGhost napisał:

Tutaj masz relacje: http://www.f1.and.pl/php/wiad_gen.php?id=3077
Mam nadzieje, że Kubica odnajdzie się w F1 i będzie się liczył jako jeden z lepszych zawodników.
Jeśłi jeszcze nie w tym sezonie to w przyszłym. Trzymam za niego kciuki. :-)

W tym sezonie chyba będzie mógł tylko szlifować umiejętności. Jedyna szansa w tym sezonie wynikłaby tylko z powodu kontuzji któregoś kolegi z teamu lub czegoś w tym stylu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to z anami kolejne GP - Malezji tym razem. Wygrana team''u Renault - Fisichella & Alonso. Co ciekawe Schumacher nie traci dystansu do Alonso i zapewne powalczy o tytuł w tym sezonie. Ale zawody F1 stały sie duzo ciekawsze kiedy tacy dominatorzy jak Schummi nie błyszczą specjalnie. Chyba dobrze. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dzięki Kubicy to Formuła 1 staje się coraz bardziej popularna w Polsce. No i bardzo dobrze bo to fascynująco szybki sport :P A Kubicy życzę jak najlepiej oby tylko jak najczęściej stawał na podium :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie ciekawi kiedy Kubica zasiadzie za kierownica ale w wyscigu juz :) Najszybciej moze sie to stac w przyszlym sezonie. Jesli bedzie sie uczyl i dalej szybko jezdzil to moze to byc wielce prawdopodobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2006 o 12:16, Adham napisał:

Mam nadzieję, że dzęki Kubicy F1 będzie pokazywane w TVP. Z chęcią obejrzałbym, a nie mam kablówki...
:(


Ale TV4 mozna odbierać naziemnie i nie trzeba mieć kablówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.03.2006 o 20:24, Maker3 napisał:

Ale TV4 mozna odbierać naziemnie i nie trzeba mieć kablówki


Kiedyś znaazłem TV4... ale biało-czarny obraz i bez głosu... lepiej się nie dał ustawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swojego czasu na Novej byla F1, ale to bylo z piec lat temu i nie wiem czy dalej jest, poza tym nie ma juz tyle czasu by sledzic na zywo zmagania kierowcow, jedyne co mi pozostaje to telegazeta i net :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2006 o 20:24, Maker3 napisał:

Ale TV4 mozna odbierać naziemnie i nie trzeba mieć kablówki


Ale z tego co się orientuje to w momencie startu wyścigu program przechodzi na kodowane pasmo. Przynajmniej w zeszlym sezonie tak było.
TVP nie kupi praw do F1. Po pierwsze za mało osób by to oglądało ,taka jest prawda. Po drugie takie prawa kosztują majątek. F1 to jeden z najdroższych, jesli nie najdroższy sport świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2006 o 21:20, HumanGhost napisał:

> Ale TV4 mozna odbierać naziemnie i nie trzeba mieć kablówki

Ale z tego co się orientuje to w momencie startu wyścigu program przechodzi na kodowane pasmo.
Przynajmniej w zeszlym sezonie tak było.
TVP nie kupi praw do F1. Po pierwsze za mało osób by to oglądało ,taka jest prawda. Po drugie
takie prawa kosztują majątek. F1 to jeden z najdroższych, jesli nie najdroższy sport świata.


ja oglądam od trzech lat naziemie i nigdy nie zakodowali

a jest wogule jakieś kodowanie w telewizji naziemnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2006 o 13:38, Maker3 napisał:

ja oglądam od trzech lat naziemie i nigdy nie zakodowali
a jest wogule jakieś kodowanie w telewizji naziemnej?


Hmm na jakim kanale? Bo jak ostatnio chciałem obejrzeć to w momencie startu kanał zaczął być kodowany. :-/ Ja to mam pecha..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2006 o 14:02, HumanGhost napisał:

> ja oglądam od trzech lat naziemie i nigdy nie zakodowali
> a jest wogule jakieś kodowanie w telewizji naziemnej?

Hmm na jakim kanale? Bo jak ostatnio chciałem obejrzeć to w momencie startu kanał zaczął być
kodowany. :-/ Ja to mam pecha..


Na TV4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2006 o 19:31, HumanGhost napisał:

> Na TV4

Hmm, to ja nic nie kapuje. Ale sprawdze na najbliższym GP i napisze jak jest u mnie.


możliwe że kodują, ale przekaz satelitarny
jak w tv4 była liga mistrzów, to kiedy były reklamy zapowiadające mecz to na dole szedł pasek z informacją że mozna odbierać tylko naziemnie, w kablówkach i platformach cyfrowych, a nie da się z darmowymi odbiornikami satelitarnymi( takimi bez abonamentu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2006 o 19:41, Maker3 napisał:

możliwe że kodują, ale przekaz satelitarny


[wali się teraz otwartą dłonią w czoło] No tak, wszystko jasne. Nie doczytałem poprzednio, że mówiłeś o naziemnych nadajnikach. Sorki. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować