Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Xbox 360 zdominuje Europę?

66 postów w tym temacie

Domek

Przedstawiciele Microsoftu są przekonani, że ich najnowsza konsola będzie miała w Europie bardzo dużą przewagę czasową nad PlayStation 3. Xbox 360 pojawić ma się na naszym kontynencie w zaledwie kilka dni po amerykańskiej premierze, zaś na platformę Sony - jak przypuszczają - możemy być zmuszeni poczekać aż do 2007 roku.

Przeczytaj cały tekst "Xbox 360 zdominuje Europę?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

właśnie- to się nazywa wojna. Z tym, że Sony nic nie pokazało, nie zgodzę się. MGS4- 100% ta gra będzie tak wyglądała. Baa nawet lepiej (Hideo nawet tak mówi). No i są jeszcze tytuły takie jak DMC4, GT Vision, The Getaway, Lair, Warhawk- i z pewnością nie są to prerendery. A co do premiery- Sony Poland ma już przygotowane eventy na 2006 rok dotyczące PS3. No i jakoś ostatnio krążą pogłoski o wrześniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2005 o 08:30, megazielarz napisał:

A co do premiery- Sony Poland ma już przygotowane eventy na 2006 rok dotyczące PS3


jakie? prezentacje pierwszego trailera na ps3? :>>>. Sorry ale po ich wielkiej premierze PSP w wawie na ktora przyszly jakies 4 osoby nie spodziewam sie niczego :>. taaak, starczylo nawet kartonowych siateczek ktore rozdawali jako wielki bonus przy zakupie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiem, że już się przymierzałem do zakupu X360, ale po tym jak ogłosili że mogą być problemy ze wsteczną kompatybilnością to muszę to jeszcze przemyśleć. Żeby nie można było nawet w takie Jade Empire pograć? Toż to wstyd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ubi Soft twierdzi, że premiera PS3 będzie w drugiej połowie 2006, a ponieważ oni chyba nie wydają gier w Japonii (zainteresowanie "zachodnimi" grami jest tam bardzo małe), więc chodziło im o premierę w cywilizowanym świecie, to jest w USA i ewentualnie w Europie. Czyli MS ma prawie rok przewagi nad Sony (w Europie zapewne ponad rok). Ciekawe jak MS to wykorzysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście czekam na MGS4 i nowe odsłony FF więc do czasu ich premiery zamierzam zostać przy PS2 i żaden xbox360 nie zmieni mojego zdania. A o gry na PS3 nie ma co się martwić to co wiem teraz wystarczy by mnie zmotywować do czekania niezależnie jak długiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wogóle wie ktoś czy XBOX360 bedzie miał oficjalną premierę w naszym kraju?
Bo pamietając jak to było z xboxem i słysząc różne pogłoski zaczynam sięzastanawiać jak to jest z tym naszym byciem w europie.

Z zasłyszanych wieści dowiedziałem się, ze rynek Polski jest nie opłacalny dla microsoftu i raczej nie wydadzą X360 u nas.
Paranoja.

No jak mająmieć wyniki w sprzedaży jak oficjalna premiera xboxa w naszym kraju miała miejsce 3 lata po swiatowej...

Łapiecie siew tym bo ja zgłupiałem. A zamierzałe msię zaopatrzyć w X360... ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam Xbox 360 nie interesuje, kupie PS3 z myślą o MGS4, Tekkenie, Vision Gran Turismo. I do czasu premiery PS3 pozostane przy PS2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KiRSDRAKE- jeszcze łatwiej jest kupić X360 w sklepie w Polsce ;)- chociażby www.ultima.pl . Ja jestem za PS3. To potężna maszyna. PS2 miał wspaniałe gry ale gorszą grafike od X''a. Teraz będzie miał jedno i drugie. A X360- hymm, troche dobrych gier będzie. Ale i tak nie podbije rynku. I nie należy zapominać o Revo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2005 o 16:03, Arin napisał:

Myślę, że Sony bedzie miało takie same kłopoty z produkcją jak w wypadku PSP i konkurencja to wykorzysta.


Chodzi o to, że jak na razie na ten okres żadnej konkurnecji nie będzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

X360 będzie hitem jak nie patrzeć... Czy go kupie? A kupie, tylko nie zaraz po premierze - nie stać mnie, a za uboższą wersje podziękuje (po co w ogóle MS zdecydowało się na taki podział?). PS3 będzie mocno spóźnione i podobno wcale nie takie banalne w programowaniu, pozatym jej obódowa wygląda jak "gówno w lesie" (ale to moja subiektywna opinia)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hyyyh moi skromnym zdaniem sony nie ebdzie mial jzu tak rozowo jak w batalii current genow :-] . Microsoft nauczyl sie co trzeba zrobic aby zdobyc duzo wiekszy kawalek tortu niz przy starym x''ie :-]. Nezapominajmy ze seria Final Fantasy nie jest juz wlasnoscia konsol playstation :D . Ogfolem na x''a 360 pwostaje ponad 2x wiecej gier i coraz iwecej ich przybywa wiec jestem za xklocem (choc mam ps2 to teraz zakosztuje tej platformy :D ,sony z ich ps3 i dziwnymi zagrywkami odstawilem na daleki plan ). Mam nadzieje ze w stosunku do starego xklocka przybedzie wiecej bijatyk :P tyle :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PS3 nie wygląda jak gówno w lesie, bo ma gorszy odcień niż rzeczone... :P
Mimo wyglądu, ceny i innych pierdół liczę na PS3. Dlaczego? Cóż, trudno powiedzieć z sentymentu? Mam nadzieję, że poprowadzą swoją passę od czasu PSX i będą krok przed konkurentami. Jakoś nie wyobrażam sobie żeby MS wyprzedził Sony po jednej konsoli na rynku - szybko się uczą? keke. Dev-kit do PS3 jest tak trudny (co tu mżemy przeczytać jako rozbudowany), że developerzy sie zaginają na sam widok. Wiadomo (na gry.wp.pl) o cenach jednego tytułu na PS3 - będzie strasznie drogi w wykonaniu. Jeżeli się pomyśli - filmy też są lepsze jak mają duże zaplecze finansowe i dużo kasy na nie idzie (oczywiscie sa wyjatki podaje to jako ogolny przyklad filmow tzw. Akcji) jeżeli na gry PS trojkowe będzie szło też tyle pieniędzy to nie dlatego, że sony się rypneło przy pisaniu dev-kit''a czy samej konsoli. Powiem wiecej - nie stac ich na to bo sami doskonale wiedza, że wyleca z rynku po klapie takiej "pierdółki".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować