Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Krzysztofowi "actionkot" Kotowskiemu z Action S.A.!

304 postów w tym temacie

Dnia 23.06.2010 o 10:38, actionkot napisał:

Tak , są prowadzone rozmowy ale za wczesnie na podanie konkretów . Czy na jakąś konkretną
lokalizację czekasz ?

Tak na Przemyśl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2010 o 13:20, dreamer94 napisał:

> Tak , są prowadzone rozmowy ale za wczesnie na podanie konkretów . Czy na jakąś
konkretną
> lokalizację czekasz ?
Tak na Przemyśl.


Na pewno będzie , ale jeszcze za wczesniena daty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2010 o 14:11, dreamer94 napisał:

> Na pewno będzie , ale jeszcze za wczesniena daty.
Czyli nie ma na co liczyć w tym roku ?


Przeciwnie , są duże szanse ,że w tym roku ale nie juz w te wakacje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2010 o 14:31, actionkot napisał:

Przeciwnie , są duże szanse ,że w tym roku ale nie juz w te wakacje .

Ale przed listopadem? Głownie chodzi mi o premierę AC: Brotherhood, która ma mieć miejsce 18 XI. Czy są szanse, że odbiorę go osobiście ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2010 o 15:27, dreamer94 napisał:

> Przeciwnie , są duże szanse ,że w tym roku ale nie juz w te wakacje .
Ale przed listopadem? Głownie chodzi mi o premierę AC: Brotherhood, która ma mieć miejsce
18 XI. Czy są szanse, że odbiorę go osobiście ?


Tak , będzie szybciej niż to przewidywałem . Jak w innych lokalizacjach zawsze informujemy mailingiem do Klientów z danego wojewodztwa o otwarciu nowego punktu - więc nie przegapisz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2010 o 17:00, actionkot napisał:

Tak , będzie szybciej niż to przewidywałem . Jak w innych lokalizacjach zawsze informujemy
mailingiem do Klientów z danego wojewodztwa o otwarciu nowego punktu - więc nie przegapisz
.

A czy ten nowy punkt nie będzie się czasem znajdował w nowym CH Tesco na lwowskiej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2010 o 17:57, dreamer94 napisał:

> Tak , będzie szybciej niż to przewidywałem . Jak w innych lokalizacjach zawsze
informujemy
> mailingiem do Klientów z danego wojewodztwa o otwarciu nowego punktu - więc nie
przegapisz
> .
A czy ten nowy punkt nie będzie się czasem znajdował w nowym CH Tesco na lwowskiej ?


Taki jest plan .Docelowo będzie inny sklep z Przemyśla ale na szybko własnie wyspa z tego Tesco .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2010 o 21:20, czupryn napisał:

A w Żywcu (Śląskie) planujecie jakiś punkt odbioru osobistego?

Z góry dzięki za odpowiedź.


Z założenia w każdym miesiecie powyżej 20 tyś ludności . Jeszcze z nikim nie rozmawiamy w Żywcu a w Bielsku B. mamy 2 punkty. To jednak nie przekreśla niczego tylko ,że nie ma konkretów . Jeżeli będzie chętny sklep z Żywca który będzie spełniał nasze wymogi to możemy w kilka dni go wciągnąć na listę GO24.com.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2010 o 10:40, actionkot napisał:

> A w Żywcu (Śląskie) planujecie jakiś punkt odbioru osobistego?
>
> Z góry dzięki za odpowiedź.

Z założenia w każdym miesiecie powyżej 20 tyś ludności . Jeszcze z nikim nie rozmawiamy
w Żywcu a w Bielsku B. mamy 2 punkty. To jednak nie przekreśla niczego tylko ,że nie
ma konkretów . Jeżeli będzie chętny sklep z Żywca który będzie spełniał nasze wymogi
to możemy w kilka dni go wciągnąć na listę GO24.com.pl .


Czyli jest mozliwość że moje miasto Mława bedzie miała punkt ? Bo mnie meczy korzystanie z kuriera i licze że to sie skonczy, mam taka nadzieje.
Ile planujecie w tym roku jeszcze otworzyć punktów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się cieszę, że dodaliście punkt w Olsztynie, ale na waszej stronie internetowej jest błąd. Mapa wskazuje, że punkt sprzedaży jest w banku, który jest obok Tesco i nie wiem czemu, ale również mieści się na Pstrowskiego 16. Po 15 minutach krążenia w ulewie musiałem zadzwonić pod podany numer i dopiero pracownik mi powiedział, że punkt sprzedaży jest w Tesco. Spodziewałem się sporego sklepu i będąc w Tesco nigdy nie zwróciłem na Wasz punkt uwagi. Wasza mapa wprowadza w błąd.

20100706173615

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2010 o 09:39, karolekx23x napisał:

> > A w Żywcu (Śląskie) planujecie jakiś punkt odbioru osobistego?
> >
> > Z góry dzięki za odpowiedź.
>
> Z założenia w każdym miesiecie powyżej 20 tyś ludności . Jeszcze z nikim nie rozmawiamy

> w Żywcu a w Bielsku B. mamy 2 punkty. To jednak nie przekreśla niczego tylko ,że
nie
> ma konkretów . Jeżeli będzie chętny sklep z Żywca który będzie spełniał nasze wymogi

> to możemy w kilka dni go wciągnąć na listę GO24.com.pl .

Czyli jest mozliwość że moje miasto Mława bedzie miała punkt ? Bo mnie meczy korzystanie
z kuriera i licze że to sie skonczy, mam taka nadzieje.
Ile planujecie w tym roku jeszcze otworzyć punktów ?


Mława docelowo TAK , ale za wcześnie żeby obiecać ,że napewno w tym roku . Ogólnie w tym roku jeszcze około 50 Punktów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2010 o 17:36, Sypcio napisał:

Bardzo się cieszę, że dodaliście punkt w Olsztynie, ale na waszej stronie internetowej
jest błąd. Mapa wskazuje, że punkt sprzedaży jest w banku, który jest obok Tesco i nie
wiem czemu, ale również mieści się na Pstrowskiego 16. Po 15 minutach krążenia w ulewie
musiałem zadzwonić pod podany numer i dopiero pracownik mi powiedział, że punkt sprzedaży
jest w Tesco. Spodziewałem się sporego sklepu i będąc w Tesco nigdy nie zwróciłem na
Wasz punkt uwagi. Wasza mapa wprowadza w błąd.


Nie będę się spierał co do mapy ale przy składaniu zamówienia i w zakładce odbiory jest konkretnie napisane :
Wyspa ActiveJet, Tesco
ul. Pstrowskiego 16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2010 o 14:22, actionkot napisał:

> > > A w Żywcu (Śląskie) planujecie jakiś punkt odbioru osobistego?
> > >
> > > Z góry dzięki za odpowiedź.
> >
> > Z założenia w każdym miesiecie powyżej 20 tyś ludności . Jeszcze z nikim nie
rozmawiamy
>
> > w Żywcu a w Bielsku B. mamy 2 punkty. To jednak nie przekreśla niczego tylko
,że
> nie
> > ma konkretów . Jeżeli będzie chętny sklep z Żywca który będzie spełniał nasze
wymogi
>
> > to możemy w kilka dni go wciągnąć na listę GO24.com.pl .
>
> Czyli jest mozliwość że moje miasto Mława bedzie miała punkt ? Bo mnie meczy korzystanie

> z kuriera i licze że to sie skonczy, mam taka nadzieje.
> Ile planujecie w tym roku jeszcze otworzyć punktów ?

Mława docelowo TAK , ale za wcześnie żeby obiecać ,że napewno w tym roku . Ogólnie w
tym roku jeszcze około 50 Punktów .



Mam taka nadzieje , oj miłą była by niespodzianka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry panie Krzysztofie ;) Powtórzę pytanie z innego tematu:

Jest jakaś szansa na mniejsze miejscowości pokroju Kościana/Śremu? W Kościanie (na którym najbardziej by mi zależało) Sferisa co prawda nie ma, ale już Tesco by się znalazło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Czy wprowadzenie punktu odbioru osobistego do Rybnika jest osiągalne? Na ankiecie, która kiedyś widniała na gram.pl miasto to znalazło się dość wysoko, a punktu jak nie było tak nie ma. Jest szansa? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wprowadzenie punktu odbioru osobistego w Jeleniej Górze (Dolny Śląsk) jest możliwe do zrealizowania? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować