Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Krzysztofowi "actionkot" Kotowskiemu z Action S.A.!

304 postów w tym temacie

Dnia 22.07.2010 o 23:52, icearas napisał:

Witam. Jeśli była by możliwość, to bym prosił o uruchomienie punktu odbioru w Legnicy.
:)


Legnica jest w planach ale nie ma jeszcze żadnych konkretów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2010 o 11:30, jarek2045 napisał:

Ja bym prosił o otwarcie punktu w Bytowie (woj. Pomorskie) oczywiście o ile jest taka
możliwość. :)


Tu może być ciężko , jeżeli jest jakaś ciekawa firmakomputerowa ze sklepem w dobrym punkcie komunikacyjnym to możemy spróbować .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2010 o 11:34, Kretoszczur napisał:

Ja poproszę o Ursynów, najlepiej gdzieś w metrze :)


Bedzie i to jeszcze w lipcu w C.H. LAND dalej w strone Ursynowa na razie nie ma planów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2010 o 14:07, actionkot napisał:

> Ja poproszę o Ursynów, najlepiej gdzieś w metrze :)

Bedzie i to jeszcze w lipcu w C.H. LAND dalej w strone Ursynowa na razie nie ma planów
.

Dzięki, tak też może być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2010 o 14:04, actionkot napisał:

> Ja bym prosił o otwarcie punktu w Bytowie (woj. Pomorskie) oczywiście o ile jest
taka
> możliwość. :)

Tu może być ciężko , jeżeli jest jakaś ciekawa firmakomputerowa ze sklepem w dobrym punkcie
komunikacyjnym to możemy spróbować .



Firm Komputerowych jest 3 z tych które znam.

Ich lokacje są dobrze znane mieszkańcom, ale to już trzeba się z Którąś z Nich dogadać :)

Znając życie to można by wykluczyć już jedną z nich , bo raczej "Komputronik" nie prowadzi punktów z przyczyn czysto biznesowych. Ale po za "Komputronikiem" to są jeszcze 2 sklepy w których są sprzedawane gry PC i mają dobre lokacje oraz są znane osoba z miasta i okolic (Jeżeli pod tym względem patrzeć) . :)

P.S

Jest jeszcze 4 , ale Ona jest na obrzeżach miasta , ma klientów , ale dzieli ją spora odległosć od centrum, dla jednych lepiej, ale dla drugich gorze, chociaż w miarę czasu i z dużymi chęciami dałoby być może otworzyć dwa punkty w moim mieście , bo przydały by się :)

Jak co to mogę podać link do Spisu firm Komputerowych z Mojego miasta i podać nazwy tych które polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2010 o 21:39, Ichibanboshi-kun napisał:

Witam, bardzo bym prosił o dodanie Opola do listy miast, w których można odebrać produkty
z waszego sklepu :) W Opolu istnieje sklep o nazwie HMS Computers oraz HMS Computers
II, które zajmuje się sprzedażą wyłącznie gier. Może dałoby radę się jakoś dogadać?
Byłaby to bardzo miła wiadomość gdyby w Opolu powstał taki punkt :)


Mało prawdopodobne aby się zgodzili -łatwo się domyśleć dlaczego ale na szczęście sa inne firmy z branży dlatego punkt będzie napewno ale raczej po wakacjach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2010 o 00:09, jarek2045 napisał:

Jak co to mogę podać link do Spisu firm Komputerowych z Mojego miasta i podać nazwy tych
które polecam :)


KTR jasne że nie będzie :) , a co do pozostałych to po proszę , porównam z naszymi danymi . Firmy nie muszą zajmować się sprzedaża gier a nawet lepiej jeżeli tego nie robią .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2010 o 15:53, actionkot napisał:

Mało prawdopodobne aby się zgodzili -łatwo się domyśleć dlaczego ale na szczęście sa
inne firmy z branży dlatego punkt będzie napewno ale raczej po wakacjach .


Oczywiście, tak zasugerowałem tylko :)
Ale ta informacja bardzo mnie cieszy, bo szczególnei interesuje mnei właśnie okres powakacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2010 o 15:53, actionkot napisał:

Mało prawdopodobne aby się zgodzili -łatwo się domyśleć dlaczego ale na szczęście sa
inne firmy z branży dlatego punkt będzie napewno ale raczej po wakacjach .


świetna informacja :) dziękuję serdecznie i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólną listę daję w tym linku :

http://www.firmy.net/komputery-i-internet,bytow.html

A z tamtych firm polecam [oczywiście w innych też można spróbować, bo mi zależałoby na "Punkcie Odbioru Osobistego" ;] :

Gricom J. Grinczelis - W samym Centrum miasta :)

Niedaleko też stoi Biedronka, ale tam raczej dostarczać Punktu odbioru zrobić się nie da :)

Jantar sp. z o.o. Zakład Systemów Informatycznych > Ten najbardziej polecam, także w centrum jest to najbardziej znany sklep w Moim mieście , blisko są dwie szkoły, więc sporo osób zagląda ;)

Trefnet s.c. Komputery, kasy fiskalne, alarmy < ten sklep byłby dobry gdyby chciano otworzyć drugi punkt, osoby które mieszkają nie za blisko centrum mogły by tam odbierać :) Chociaż gdyby była to jedyna alternatywa, to nawet osoby z centrum przeszły by się tam po paczkę :) bo sklep też znany, ale Mniej niż Jantar :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2010 o 00:54, jarek2045 napisał:

Ogólną listę daję w tym linku :

http://www.firmy.net/komputery-i-internet,bytow.html

A z tamtych firm polecam [oczywiście w innych też można spróbować, bo mi zależałoby na
"Punkcie Odbioru Osobistego" ;] :

Gricom J. Grinczelis - W samym Centrum miasta :)

Niedaleko też stoi Biedronka, ale tam raczej dostarczać Punktu odbioru zrobić się nie
da :)

Jantar sp. z o.o. Zakład Systemów Informatycznych > Ten najbardziej polecam, także
w centrum jest to najbardziej znany sklep w Moim mieście , blisko są dwie szkoły, więc
sporo osób zagląda ;)

Trefnet s.c. Komputery, kasy fiskalne, alarmy < ten sklep byłby dobry gdyby chciano
otworzyć drugi punkt, osoby które mieszkają nie za blisko centrum mogły by tam odbierać
:) Chociaż gdyby była to jedyna alternatywa, to nawet osoby z centrum przeszły by się
tam po paczkę :) bo sklep też znany, ale Mniej niż Jantar :P


OK ,dzieki zobaczę czy będą zainteresowani współpracą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze strony Action S.A. chciałem przeprosić wszystkich zawiedzionych Gramowiczów , którzy nie mogli dziś odebrać swojego zamowienia . Niestety krótka awaria serwera w dziale logistyki uniemożliwiła nam realizacje niektórych zamówień .Awarię usuneliśmy w godzinę ale i tak częśc zamowień nie załapała sie na wczorajszą wysyłkę i pojechała dopiero rano . Poszkodowani klienci otrzymają atakcyjne gadżety w ramach rekompensaty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2010 o 15:08, actionkot napisał:

Ze strony Action S.A. chciałem przeprosić wszystkich zawiedzionych Gramowiczów , którzy
nie mogli dziś odebrać swojego zamowienia . Niestety krótka awaria serwera w dziale logistyki
uniemożliwiła nam realizacje niektórych zamówień .Awarię usuneliśmy w godzinę ale i
tak częśc zamowień nie załapała sie na wczorajszą wysyłkę i pojechała dopiero rano .
Poszkodowani klienci otrzymają atakcyjne gadżety w ramach rekompensaty .


Bardzo się chwali takie informacje i fajna rekompensata , nich inni biorą tylko przykład z Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie - czy gram.pl zdaje sobie sprawę z istnienia Gliwic? Takie ponad 200tys miasto na południu Polski. Trochę dziwne, że w sąsiednim, dużo mniejszym, Zabrzu jest punkt odbioru osobistego, a w Gliwicach nie.

EDYCJA: Zapomniałem napisać - ja sam wiele razy nie skorzystałem z Waszych ofert właśnie z powodu braku takiego punktu. A biorąc pod uwagę liczbę mieszkańców Gliwic - nie ja jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować