Zaloguj się, aby obserwować  
Paluch_222

Zarost - baki, wąsy i broda

67 postów w tym temacie

Dnia 31.03.2010 o 10:27, meryphillia napisał:

Kobieta, która sili się na decydowanie o tym, jak niby mam wyglądać, szybko zamyka u
mnie drzwi z drugiej strony.


Tym lepiej dla niej. ;] I to nie jest kwestia wyglądu tylko dyskomfortu, bo broda ma to do siebie że drapie. A o kompromisach wspomniałeś sam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No popatrz, a jakoś te miliony kobiet potrafi żyć z facetami co mają brody...
Ale nie ma co się przekomarzać przez kilkanaście postów. Wniosek jest z tego tylko jeden. Niektórzy są pantoflarzami, a ci szczęśliwsi żyją z takimi kobietami, co im broda nie przeszkadza. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2010 o 21:50, meryphillia napisał:

Ale nie ma co się przekomarzać przez kilkanaście postów. Wniosek jest z tego tylko jeden.
Niektórzy są pantoflarzami, /.../

...a niektórzy są egoistami dostrzegającymi tylko czubek własnego nosa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2010 o 21:55, rob006 napisał:

...a niektórzy są egoistami dostrzegającymi tylko czubek własnego nosa :D


Raczej brody ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba mogę się dopisać do tematu jak zwolennik zarostu. Jestem co prawda jeszcze młodziakiem, a twarde włoski pojawią u mnie najprawdopodobniej dość późno (po ojcu), to już gdzieś od przynajmniej początku tego roku mam w planach średnią (nie będzie to ledwo widoczny ochłap, ale nie będzie to też krasnoludzki zagajnik) brodę na twarzy. Powinno się to dosyć ładnie skomponować z moimi długimi włosami (nadal zapuszczanymi).
By nie być gołosłownym, załączam obrazek przedstawiający pewnego koleżkę z Niemiec, który posiada interesujący mnie zarost. Jak widać, (mam nadzieję) planuję zapuścić brodę na całej części twarzy, ze szczególnym naciskiem na brodę właściwą i wąsy.

20100728183917

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypomniało mi się takie powiedzenie: "nigdy nie wierz brodaczom przed trzydziestką" :P W jakimś filmiku-dowcipie ze studentami jakimiś to było ...

A ogólnie: zarost jest git, jak najbardziej. Coś w stylu Dave''a Grohla jest świetne :)

20100728200043

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2010 o 20:01, Outlander-pro napisał:

A ogólnie: zarost jest git, jak najbardziej. Coś w stylu Dave''a Grohla jest świetne
:)

Jack Sparrow - pierwsze skojarzenie. :)
Nie mówię, że Depp podczas kręcenia Piratów miał taki zarost, skojarzenie jest jednak tylko skojarzeniem. ;)
Ale chyba zapuścił wtedy coś dość podobnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2010 o 20:01, Outlander-pro napisał:

A ogólnie: zarost jest git, jak najbardziej. Coś w stylu Dave''a Grohla jest świetne
:)


Masz racje, taki mi się najbardziej podoba ;]
Sam chce taki ^^ Jeszcze troche ;]

PozDro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4 miesiące zapuszczania brody w kilka sekund - http://www.youtube.com/watch?v=y6YUjyPksyE&feature=related
Filmików tego typu jest na YT mnóstwo, śmiesznie się je ogląda, mają w sobie coś ... inspirującego.
Świetna rzecz, anyways.

No i mały bonus: moustache feeling song - http://www.youtube.com/watch?v=-e6cetQBawE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2010 o 22:59, Outlander-pro napisał:

4 miesiące zapuszczania brody w kilka sekund

Ciekawe ile Myszasty zapuszczał swoją brodę. I jak długo już ją nosi... Nie chwalił się kiedyś na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze z rok temu to mi się chciało bawić, kombinować z brodą, no i jakieś kozie bródki sobie zapuszczałem... chyba mi przeszło bo zawsze mi coś tam nie pasowało, nie wychodziło jak bym chciał itp. Także teraz albo normalnie się golę, albo w ogóle nie golę - tak jak teraz, dwa tygodnie bez maszynki i broda zaczyna coraz lepiej wyglądać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do zarośniętych.

Czego używacie do strzyżenia brody? Ja do tej pory radziłem sobie bez problemu nożyczkami oraz jednorazówkami (do tych części twarzy, na których zarostu nie ma być w ogóle), ale teraz na święta mam szansę wyhaczyć maszynkę elektryczną z regulacją 4-30 mm i zastanawiam się, czy byłbym w stanie jakoś efektywnie ją wykorzystać. Używa ktoś podobnej maszynerii i jest w stanie się wypowiedzieć?

Brodę formuję sobie tak: http://i.imgur.com/nUQcWpX.png. Przy mojej mapie zarostu to chyba najlepsze rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zapuszczam brodę i ostatnio dziewczyna stwierdziła, że mam już za długą brodę... nie chcę specjalnie iść z brodą do fryzjera więc pomyślałem o zakupie trymera. Pytanie tylko jaki trymer jest dobry ? Używa ktoś z Was ? Może jesteście w stanie mi coś polecić ? Dziękuję !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2010 o 23:19, Sandro napisał:

> 4 miesiące zapuszczania brody w kilka sekund
Ciekawe ile Myszasty zapuszczał swoją brodę. I jak długo już ją nosi... Nie chwalił się
kiedyś na forum?


Wygląda na to, że przyciął ją, bo w tym filmiku niedawnym z odpowiedziami na pytania wyglądał inaczej. Chyba, że to nie on tam był :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować