Zaloguj się, aby obserwować  
Budo

Morrowind - pytania, przemyślenia - temat ogólny

14067 postów w tym temacie

Widział ktoś gdzieś mod który pozwala na kilka takich samych efektów przy tworzeniu czarów? Kojarzę, że kiedyś grałem z takim modem a teraz nie mogę go znaleźć. Głównie zależy mi na tym dla przywoływania. Z góry dziękuję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2015 o 17:22, Fanagir napisał:

Widział ktoś gdzieś mod który pozwala na kilka takich samych efektów przy tworzeniu czarów?
Kojarzę, że kiedyś grałem z takim modem a teraz nie mogę go znaleźć. Głównie zależy mi
na tym dla przywoływania. Z góry dziękuję. :)


Z tego co pamiętam to jedna z funkcji Morrowind Code Patch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2015 o 16:29, Fimbulvinter napisał:

Czy wersja steamowa Morrowinda jest jakaś lewa? To już drugi quest, który nie znika z
dziennika, nie wspominając o innych, mniejszych i większych, błędach.


To akurat błąd niezwiązany ze Steamem. Niektóre zadania nie są poprawnie oznaczone w grze, przez co nie znikają z dziennika (przed premierą dodatków w ogóle nie było listy zadań, co było katorgą). Próbowałeś wgrać fanowskie patche? Np. Morrowind Patch Project, warto też dorzucić Morrowind Code Patch poprawiający sam silnik gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak pomyślałem aby wrócić do Morrowinda :) i mnie jedna rzecz nurtuje otóż w jednym z folderów znajdują się zmodyfikowane odgłosy jakie miały mieć wampiry.

Miały ale ich nie mają, Pomyślałem że może moja postać z nich korzysta jako wampir, i co się okazuje że też nie.
To w takim razie jakie postacie używają z zawartośći folderu V?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować