Zaloguj się, aby obserwować  
Prometeusz

Age of Conan: Hyborian Adventures

4161 postów w tym temacie

Gra zapowiada się niesamowicie ciekawie...piszcie że prawie herezje ale mi to wygląda na pogromce Guild Wars i World of Warcraft :D. Kiedy ukaże się gra i jej demo na pewno zagram i zdecyduję czy warto tę gre kupić(mam nadzieję że demko będzie bo kupowanie mmo w ciemno to niezbyt fajna sprawa). Niesamowicie intrygujące są także te wojny z królestwami i gildiami :D. Premiera gry 28 marzec 2008.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 12:34, Konował napisał:

Gra zapowiada się niesamowicie ciekawie...piszcie że prawie herezje ale mi to wygląda na pogromce
Guild Wars i World of Warcraft :D. Kiedy ukaże się gra i jej demo na pewno zagram i zdecyduję
czy warto tę gre kupić(mam nadzieję że demko będzie bo kupowanie mmo w ciemno to niezbyt fajna
sprawa). Niesamowicie intrygujące są także te wojny z królestwami i gildiami :D. Premiera gry
28 marzec 2008.


A demko kiedy wyjdzie ?...wiesz moze ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 13:49, kabak5 napisał:

Ludzie kiedy premiera i czy będzie trzeba placic za abonament?!


dosłownie 3 posty wyżej masz odpowiedź na pierwsze pytanie... a co do drugiego to sam chciałbym wiedzieć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 23:50, roos- napisał:

Byloby calkiem milo wydac to po Polsku :)


ej hola, bez takich przerazajacych zartow ;-)

BTW co do abonamentu:
Will we have to pay a subscription fee to play?
Yes, there will be a monthly subscription fee. The price is yet to be determined, but will most likely follow the norm of the genre. The first 30 days of gameplay will be included when you purchase the retail box.

Czyli standard: po kupnie gry 30dni free potem trzeba placic - ile, jeszcze nie wiadomo

ja tam mam nadzieje, ze skoro gre robia Norwegowie a wydawca jest brytyjski Eidos to cene abo podepna pod Europe - czyli ustala dajmy na to 10€ i dopiero potem przelicza na USD ... bo co by nie mowic ale ze wzgledu na malejacy od lat kurs $ Blizzard doi z Europy okolo 19$ (!) za miesiac gry w WoWa, a w USA miech gry kosztuje 14.99 - niby nic a jednak 10zl oszczedzamy ;-) a 36zl za abo wyglada znacznie przystepniej niz ~48 :/

Poza tym nie zdziwilbym sie wcale gdyby abonament byl odrobine nizszy niz zazwyczaj - przeciez musza czyms kusic ;-p skoro WoW zagarna wieksza czesc graczy ;-p no i konkurencja nie spi
pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 14:18, player000 napisał:

mnie mógłby skusić abonament na poziomie 7 EUR nie stać mnie by płacić miesięcznie 45zł za
jeden tytuł...


Jak wyznacza 9.99€/month to bedzie super, bo na nizej bym nie liczyl ;-p a najgorszym wypadku bedzie kosztowac tyle samo co WoW
Swoja droga, LOTR Online mial jeszcze ciekawa opcje Founders Program dla pre-orderowcow - mozliwosc wykupienia dozywotniej subskrypcji za ''jedyne'' 250€ czy cos kolo tego... albo nizsze stawki przy kupnie 3 miesiecy naraz (9.99€/miesiac a to wychodzi 107zl za 3 miesiace ;-p prawie tyle co pre-paid WoWa)... no ale coz, pozyjemy zobaczymy ;-p ja i tak mam mature w maju wiec pogram dopiero jak sie examy skoncza ;-( pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 12:47, Misquamaqus napisał:

> Gra zapowiada się niesamowicie ciekawie...piszcie że prawie herezje ale mi to wygląda
na pogromce Guild Wars i World of Warcraft :D. Kiedy ukaże się gra i jej demo na pewno zagram i zdecyduję
> czy warto tę gre kupić(mam nadzieję że demko będzie bo kupowanie mmo w ciemno to niezbyt
fajna sprawa). Niesamowicie intrygujące są także te wojny z królestwami i gildiami :D. Premiera
gry 28 marzec 2008.

A demko kiedy wyjdzie ?...wiesz moze ?.


Pisałem że nie wiem przecież. Ale znając życie to pewnie coś koło premiery(w wypadku mmo to raczej po premierze).

Tak szczerze to od dawna czekam na jakieś godne uwagi mmo. WoW według mnie już ma swoje najlepsze czasy za sobą a takie GW nie przypadło mi do gustu(w demko grałem i mi się nie spodobało). Myślałem że będę czekał na już zapowiedziane mmo w uniwersum Warhammera 40k ale cichutko o tej grze więc najprawdopodobniej na wakacje kupie sobie Age of Conan. Chyba się na tej gierce nie zawiodę. Oby ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Edycja Kolekcjonerska gry Age of Conan: Hyborian Adventures (edycja amerykańska) zawierać będzie:

2 DVD z grą, 1 DVD z bonusami (wywiady, trailery, etc.), CD z OST, 128-stronicowy artbook, mapa świata (35x50 cm), dwa ekskluzywne przedmioty - Ring of Acheronia oraz The Drinking Cape, pięć czasowych przepustek dla znajomych. To wszystko zapakowane w duże pudło. :) Cena 89.95$. Wizualizacja i oficjalny opis poszczególnych bonusów:

* Hand-Finished Collector''s Edition Box - A true piece of art, the metalay-embossed box comes with the royal emblem of King Conan. Naturally it comes in a larger-than-life box, with inlay page and individually numbered holographic sticker.

* Hyborian World Faux Leather Map - Made with a unique finish and designed by celebrated cartographer Clayton Bunce, this 14" x 20" faux leather map gives players an authentic overview of the vast Hyborian world.

* Unique Bonus DVD - The bonus DVD is filled to the brim with visual entertainment, and includes trailers, a greeting from the game director, behind-the-scenes videos, developer diaries and artwork.

* Official Age of Conan Soundtrack - The official game soundtrack CD features a hand-picked selection of the best music from the game. Composed by Knut Avenstroup Haugen, the official Age of Conan soundtrack delivers an incredible and powerful musical journey.

* Age of Conan Art Book - With hundreds of art pieces hand-picked by the Art Director, this 128-page book delivers a stunning visual experience. Featuring never-before-seen pieces, it fully depicts the incredible amounts of art which went into the creation of the savage world of Hyboria.

* The Drinking Cape (Bonus In-game Item) - Fitting for a mature MMO game, the Drinking Cape gives you access to free drinks in all the taverns of Hyboria. This dream-come-true outfit will never be available after the game launches, and with it you can impress friends down the road by proving your status as a pioneer player.

* Ring of Acheronia (Exclusive In-Game Item) - The Ring of Acheronia is an exclusive in-game item which will only ever be available in the Collector''s Edition. Stemming from the ancient civilization of Acheron, the ring offers special XP and stamina enhancements for players, making it a powerful companion on the brutal journey through Hyboria.

* Five Free Guest Passes - Online games are all about having fun with your friends, and only in the Collectors Edition will you get five special guest passes to Hyboria. With the guest passes, you can invite five selected friends, allowing them to play together with you, at no cost, for a limited time
period.

Ciekawe jak będzie wyglądała taka edycja w Europie. O ile w ogóle będzie. :)

20080112164405

20080112164536

20080112164632

20080112164710

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolekcjonerka wygląda całkiem przyjemnie. Ale raczej się nie skuszę - nawet jeżeli można by kupić taką edycję na gram.pl. Po prostu "droższe" wydania gier do mnie nie przemawiają. Nie byłbym zły jeżeli listonosz przyniósłby mi po prostu małą kopertę z płytą i paseczek z cd-keyem :] - wszystko dla najniższej ceny ^^.

Znalazłem bardzo ciekawy wywiad (Przez sekundę widać pół-nagą Succubuskę(!) Ostrzeżenie :)
http://www.gametrailers.com/player/29634.html --> Na stronie można znaleźć jeszcze jeden nowy trailer, ale bez żadnych ciekawych informacji (znowu paplanie o systemie walki wręcz).

Na tym trailerze możemy usłyszeć co nieco o oblężeniach, miastach graczy i "gildiowym" PvP. A także o petach dwóch klas - Demonologa i Nekromanty.

PS: Coś się cicho zrobiło ostatnio o wydaniu AoC''a w Polskiej Wersji językowej. O ile dobrze pamiętam - cenega miała takie plany. Cd-Projekt też coś tam o tym mruczał. Pewnie będziemy grali po Angielsku ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2008 o 16:48, Vormulac napisał:

Ciekawe jak będzie wyglądała taka edycja w Europie. O ile w ogóle będzie :)


Moge sie mylic ale jako ze rynek MMO siega milionow szt (powazne produkcje vide WoW ;-)) to nie bedzie zadnych regionalnych CE - bedzie dokladnie tak samo jak z WoWem, 1 naklad CE rzut na caly swiat ;-) i nie bedzie wiele CE dostepnych, tak jak CDP sprowadzil 300szt The Burning Crusade CE... Zreszta wlasnie sobie przypomnialem, ze WoW i LOTR Online byly sprowadzone przez CDP (oryginalne eng pudelka tylko z ulotka po polsku) a tloczone przez wydawce ''na swiat''. Ja juz swoja CE zaklepalem w pre-orderze w Angli :P w koncu ziscily sie marzenia o skorzanej mapie^^ tylko ze ktos powinien wysadzic Microsoft za ten cholerny pasek Games for Vista na boxie... chyba ze bedzie w formie nalepki ;-) BTW pod tym linkiem mozna znalesc fotke CE BOXa w wersji beta ;-) ( http://www.tentonhammer.com/node/18219)

@KrisK91:
wiesz, zrobienie chocby kinowej wersji PL byloby ''ciezkie'' ze wzgledu na ilosc textu :P poza tym rozwalilo by polowe gry (pomysl chociazby o dlugich polskich wyrazach ktore nie mieszcza sie w buttonach albo w ramkach ... tragedia :P) Zreszta niemozliwe byloby zrobienie takiej wersji, ZADNE znaczace MMO nie zostalo nigdy przelokalizowane (wyjatkiem sa tylko hiszpanskie/niemieckie/francuskie wersje i serwery ale one sa robione od podstaw, rownolegle z cala gra). Do tego dochodzi decyzja wydawcy ktory moze nie wyrazic na to zgody :P No i warto jeszcze wspomniec o kompatybilnosci takiej zlokalizowanej gry :P Po polskiej wersji NWN2 ja mam dosc wersji PL ;-)
pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 19:36, KrisK91 napisał:

> Płaci się comiesięczny abonament, czy jeszcze nie wiadomo?

Gra będzie wymagała opłacania abonamentu. Zapewne standard --> ok. 15$ miesięcznie.


Mam nadzieje ze wezma pod uwage aktualny kurs $-€ , czyli ~10.25€/miesiac , czyli niecale 38zl :P czyli bedziemy mieli wysokiej jakosci MMO w dosc przystepnej cenie biorac pod uwage znizki przy kupnie kilku miesiecy z gory ;-) no ale... pozyjem, zobaczym
pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować