Zaloguj się, aby obserwować  
Prometeusz

Age of Conan: Hyborian Adventures

4161 postów w tym temacie

Dnia 24.07.2011 o 16:41, kryst90 napisał:

Ile zajmuje cała gra ? Bo mam chęć spróbować bo od dawna przyglądam się tej grze.


Mój folder zajmuje 21,5 GB, podejrzewam, że to nie jest całość.

Moje powyższe pytania aktualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2011 o 17:42, Triderus napisał:

Czy może ktoś i w końcu odpowiedzieć czy karty prepaid EU działają na polskich serwerach?

Nie, wiele razy było to na forum wyjaśniane. Jeśli posiadasz takową, pisz do supportu, byle nie polskiego, Funcom nie robi problemów. Jesli zamierzasz kupić prepaid, polecam raczej itemschop w samej grze, kredytową kartą opłacisz co będziesz chciał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnosnie zbieractwa.
Wziąłem questy na równinie Lacheish
Teraz gdy próbuję zbierać np srebro lub miedź to klikam na złożu i po ukończeniu czynności nie zbiera mi się nic. co robię nie tak
Ps. Czy mogę nauczyć się wszystkich umiejętności zbieractwa i rzemiosła jednocześnie?
Czy po tym jak wykonam te questy związane ze zbieractwem to, żeby zbierać surowce poziomu 2 to wystarczy awansować na wyższy poziom (40 czy tam któryś...)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie z innej beczki
Co zawiera wydanie gry age of conan w platynowej kolekcji. poza grą i instrukcją jest tam coś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko. Istnieją jescze serwery PL, czy już są tylko zagraniczne? Bo jak stworzyłem nowe konto, to mam tylko "Age of Conan (USA)"
I jak to jest? Kupię sobie premium, stworzę profesję, która jest zablokowana i co dalej? Jak się skończy konto premium, to już tą postacią nie będę mógł grać, czy nadal będę mógł grać?

P.S. I jakby ktoś chciał dostać punkty, za zwerbowanie nowego gracza, to niech powie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakładając konto przez ageofconan.com zawsze zakładasz wersję amerykańską. Żeby mieć konto na serwery europejskie, trzeba było zrobić coś tak nie oczywistego, że nawet tego nie próbowałem zapamiętać, skoro tworzenie konta mnie nie interesuje, skoro poza głównym mam i tak 2 inne założone na betach.

Co do stworzenia postaci przy opłaconym koncie premium, to po wygaśnięciu abonamentu będziesz mógł nią grać. Gdy abonament się skończy będziesz musiał wybrać 2+(ilość slotów którą dokupiłeś) postaci, do których chcesz mieć dostęp. Skasowanie jednej z wybranych, powoduje, że możesz wybrać kolejną albo pusty slot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2011 o 16:45, Piotrbov napisał:

I jeszcze jedno pytanie. Jest jakaś różnica, w tym momencie, pomiędzy kontami PL, a EU?


Oficjalny dostęp do polskiej wersji, choć podobno na EU korzystając z jakiegoś moda zrobionego przez Rosjan można grać po polsku. Ale ja tam nie polecam, to nie GW gdzie jednym klawiszem można przełączać się miedzy rożnymi wersjami językowymi, żeby się bez problemu dogadać.
Na EU dostęp do 3 typów serwerów (HC-PVP, PVP i PVE), na PL tylko 2 typy.
Na EU gra więcej ludzi.
Na PL tańszy abonament do końca roku, potem będzie wyrównany i najprawdopodobniej serwery będą połączone, albo zostawione same sobie na powolną agonię. Nowy content ma już nie być tłumaczony.

Tak imho, zaczynanie nowej gry na polskich serwerach jest kompletnie bezsensowne. Chyba, że ktoś z góry zakłada, że pogra miesiąc, dwa i potem nie będzie chciał wrócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten klucz służy do jednorazowego założenia konta, przynajmniej robił tak do czasu wprowadzenia F2P. Pewnie dalej do tego służy, bo nie mając terminu ważności FC nie wypłacił by się chcąc zwracać pieniądze tym, którzy go kupili.

Z jego pomocą możesz raz stworzyć konto, które będzie przez 30dni kontem premium. Potem, trzeba opłacać abonament kartą, 60-dniowymi pre-paidami, paypalem i czym tam jeszcze FC pozwala. Kolejne próby dodania takiego kodu do istniejącego już konta są zablokowane i nic nie dają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słaby na niskich poziomach, potem się zaczyna rozkręcać. Po 80 jest świetny jeżeli płacisz i masz dostęp do systemu AA, inaczej będziesz odstawał strasznie od innych templarów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2011 o 19:25, bVarador napisał:

Słaby na niskich poziomach, potem się zaczyna rozkręcać. Po 80 jest świetny jeżeli płacisz
i masz dostęp do systemu AA, inaczej będziesz odstawał strasznie od innych templarów.


No dobra, to już powinno być ostatnie pytanie ;)

Możesz ( każdy kto chce ;) ), mi podać plusy i minusy, Bear Shaman''a i Tempest of Seth''a? Która z tych dwóch klas jest lepsza?
Czy Tempestem da się grać samemu, czy jest ciężko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdym healerem gra się w miarę przyjemnie, z uwagi że każdy ma niezły dps (choć część mniej ogarniętych będzie uważać że tylko tos ma niezły, on ma świetny) i może się leczyć.

W pve
- granie tosem jest bardziej na zasadzie odpal i zapomnij, podstawowe czary do dmg to takie które castuje się raz na 15/30sec, one sobie biją, a ty masz dużo czasu żeby coś innego robić. Przy czym to inne to kolejne z 4 czary do dpsu, z czego każdy z dużym cd, jeden debuff i leczenie którego podstawowy spell jeśli jest sfeatowany zadaje dmg, więc nawet jeżeli w celach leczniczych spamowanie nie jest wskazane (najlepsze efekty ma kiedy jest używany raz na 15 sec) to i tak robi się tak żeby poprawić dps :D
- granie BSem jest dużo bardziej angażujące, choć efekty (dps) będą wyglądać słabiej. Niemniej BS to klasa walcząca wręcz więc już z samego systemu combo można mieć dużo zabawy jeżeli się polubi. Co do twojego poprzedniego pytania, to klasa najbliższa asasynowi (combo) ale z drugiej strony nie jest tak dynamiczna. Korzysta z dwuręcznej broni a te są 2x wolniejsze niż sztylety. Do tego animacje sina są bardzo szybkie, a w przypadku broni dwuręcznej FC genialnie oddał masywność i bezwładność przy korzystaniu z takich ciężkich zabawek. Ma to swój minus - można się zmęczyć już samym patrzeniem na animacje, bo postać wydaje się być ślamazarna.

W pvp:
- bs jest świetny, duża przeżywalność, dobry dps, a dzięki sporej ilości buffów, można na krótkie okresy czasu (20sec) przy dobrym opanowaniu bardzo mocno go poprawić i wtedy zabijanie nie stanowi żadnego problemu
- tos - nie wiem, nie grałem - ale z tego co widziałem dobry w grupie, jeżeli się go pilnuje jest genialnym wsparciem i miesza przeciwnikowi aż miło, zostawiony sam sobie idzie do piachu dość szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki wielkie. To prawdopodobnie skasuje asska i robię ToS ( gram na Rage''u ), ogólnie jeszcze do wyboru miałbym DT, lecz jakoś tanków za bardzo nie lubię.
A teraz 2 ostateczne pytania. Czy ToS''em da się dobrze solować, czy jest dość ciężko? ( przeczuwam, że BS''em się bez problemu da ). A po drugie jaka jest radość z gry na wyższych poziomach, gra się fajnie, przyjemnie, czy raczej później jest nudnawo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować