Zaloguj się, aby obserwować  
Prometeusz

Age of Conan: Hyborian Adventures

4161 postów w tym temacie

temat widze troche martwy. ale znow spobuje uzyskac pomoc. Mianowicie. Stworzylem barba i zastanawiam sie czy ktos moglby mi pokazac dobry build na solo pve? i jesli solo pve to 2h czy 2x1h? Nie interesuje mnie pod pvp. Ani chwilowo raid pve. Bo tylko takie buildy znajduje...wiec prosilbym doswiadczonych graczy o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest moj build na 2x1h. Co prawda nie gram juz od ponad roku, ale szczerze mowiac, wyciagalem wtedy jeden z lepszych buildow. Jeszcze mam dobry build na 2h ale musialbym go gdzies poszukac.

A co do Rangera to lepiej miecz i tarcza, ale to tez tak jak mowie ,gdy gralem kiedys.

20120419213228

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema, mam pytanie czy jak kupie Age of Conan: Hyborian Adventures to jak nie będę płacił abonamętu będę grał w Age of Conan: Unchained? Czy może będę musiał go zpatchować... Chciał bym wiedzieć jak najwięcej na ten temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2012 o 18:38, yyym napisał:

Siema, mam pytanie czy jak kupie Age of Conan: Hyborian Adventures to jak nie będę płacił
abonamętu będę grał w Age of Conan: Unchained? Czy może będę musiał go zpatchować...
Chciał bym wiedzieć jak najwięcej na ten temat...


Od jakiegoś czasu gra Age of Conan nie ma żadnego abonamentu. Można dokupować konto premium, któe daje bonusy, jak i dostęp do większej ilości lokacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2012 o 21:34, dzawora napisał:

To jest moj build na 2x1h. Co prawda nie gram juz od ponad roku, ale szczerze mowiac,
wyciagalem wtedy jeden z lepszych buildow. Jeszcze mam dobry build na 2h ale musialbym
go gdzies poszukac.

A co do Rangera to lepiej miecz i tarcza, ale to tez tak jak mowie ,gdy gralem kiedys.



dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zainstalowąłem grę z płyty i chciałbym zapytać ile GB będą ważyły wszystkie patche? Bo narazie manager wyświetla mi 23 GB, ale to chyba trochę za dużo ;) Ale jeżeli naprawdę tyle ważą to czy po wyłączeniu kompa moge dalej kontynuować pobieranie od momentu kiedy skończyłem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sory, że 2 posty pod sobą ale mam jeszcze jedno pytanie. Czy idzie jakoś wykorzystać ten 30 dniowy darmowy kod na premium? Bo pisze mi że nie mogę go użyć na Eu, tylko na PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2012 o 23:06, Sithis napisał:

Sory, że 2 posty pod sobą ale mam jeszcze jedno pytanie. Czy idzie jakoś wykorzystać
ten 30 dniowy darmowy kod na premium? Bo pisze mi że nie mogę go użyć na Eu, tylko na
PL.


To ci pisze przy tworzeniu konta, czy jest napisane na kartce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2012 o 08:34, Piotrbov napisał:

To ci pisze przy tworzeniu konta, czy jest napisane na kartce?

Utworzyłem konto i w polu Key Registration wpisałem klucz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2012 o 19:55, Sithis napisał:

Utworzyłem konto i w polu Key Registration wpisałem klucz.


I wywala błąd? Że nie możesz zarejestrować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2012 o 19:56, Piotrbov napisał:

I wywala błąd? Że nie możesz zarejestrować?

Coś takiego:

This key is for the Polish version of the game and includes 30 days of premium game time. Note that only the Polish language is supported and it is not possible to log on to other EU servers. We wish to thank you for your purchase and wish you the best of luck for your journey into the barbaric lands of Hyboria!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2012 o 21:16, Sithis napisał:

This key is for the Polish version of the game and includes 30 days of premium game time.
Note that only the Polish language is supported and it is not possible to log on to other
EU servers. We wish to thank you for your purchase and wish you the best of luck for
your journey into the barbaric lands of Hyboria!


Napisz do supportu. Wydaje mi się, że jest szansa, że oni ci ten kod zmienią.

Ogólnie to chodzi o to, że od dłuższego czasu nie ma serwera polskiego, ani wsparcia w języku polskim, a jako, że ten kod jest na wersję polską ( wtedy to był podział i tym kodem nie można było grać na serwerach EU ), to ci nie pozwala się zarejestrować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2012 o 21:28, Piotrbov napisał:


Podziałało:) tzn. zrobiłem takjakby drugie konto i na nim mam napisane 1 miesiąc premuim;) tylko jest pewien problem. A mianowicie mam tak jakby 2 konta w jednym tzn. Mam konto xyz i 123. Do gry i na stronę logować się mogę tylko tym xyz, a na 123 mam premium. Po lewej stronie mam ramkę i tam moge wybrac jedno z tych kont ale tylko jednym się moge zalogowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2012 o 21:55, Sithis napisał:

>
Podziałało:) tzn. zrobiłem takjakby drugie konto i na nim mam napisane 1 miesiąc premuim;)
tylko jest pewien problem. A mianowicie mam tak jakby 2 konta w jednym tzn. Mam konto
xyz i 123. Do gry i na stronę logować się mogę tylko tym xyz, a na 123 mam premium. Po
lewej stronie mam ramkę i tam moge wybrac jedno z tych kont ale tylko jednym się moge
zalogowac

Niektóre specjalne kody tworzą nowe podkonta - dotyczy to zwłaszcza kodu dołączanego przy zakupie nowej gry. Ja mam chyba ze 4 konta, bo kiedyś tam dawali triale z bonusikami na różnych stronkach, ale każdy tworzył nowe konto :(

Będziesz musiał zapomnieć raczej o poprzednim koncie i używać tego opłaconego - jak skończy się abonament to przejdzie z automatu na f2p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2012 o 21:55, Sithis napisał:

>
Podziałało:) tzn. zrobiłem takjakby drugie konto i na nim mam napisane 1 miesiąc premuim;)
tylko jest pewien problem. A mianowicie mam tak jakby 2 konta w jednym tzn. Mam konto
xyz i 123. Do gry i na stronę logować się mogę tylko tym xyz, a na 123 mam premium. Po
lewej stronie mam ramkę i tam moge wybrac jedno z tych kont ale tylko jednym się moge
zalogowac


Chodzi o to, że pierwsze konto jakie rejestrujesz jest traktowane jako główne konto (w sensie taki sam login, bo hasło można zmienić), a pozostałe to sub konta. Od teraz jakąkolwiek gre Funcomu będziesz chciał zarejestrować, to wystarczy że ją dodasz do tego istniejącego konta i po prostu wszystkie będziesz miał w jednym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2012 o 18:37, Sithis napisał:

Jeszcze jedno pytanie :) Czy i jak mogę zmienić "prawa członkowskie" w gildii?



Ogólnie rangi są predefiniowane - czyli nie możesz zmieniać uprawnień dla poszczególnych rang, ale różne systemy cechują się różnymi rangami z różnymi uprawnieniami ;p

Przy założeniu że jesteś założycielem gildii (posiadasz wtedy najwyższą możliwą rangę w danym systemie) możesz według własnego upodobania awansować/zdegradować każdego członka, lub zmienić system "władzy" i wtedy będziesz miał dostęp do innych rang.

Trochę to zawiłe jak się tak tłumaczy na "papierze", ale w grze powinieneś szybciutko zorientować się o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2012 o 18:45, Sithis napisał:

Myślałem, że się da;) nawet znalazłem poradniik i tam jest wszystko opisane ;) http://conanvault.ign.com/wiki/index.php/Basic_Guild_Guide
bo chciałem zrobić żeby np jedna z rang miała np tylko dodawanie nowych członków i nic
więcej


Niestety nie, też kiedyś w 2008 zmyliły mnie łobuzy tym poradnikiem, ale szybko odkryłem że to oni się pomylili :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować