Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 06.08.2010 o 19:36, Karol44 napisał:

Ile się tego golda codziennie dostaje?


150, oczywiście po premierze trzeba będzie kupować.

No i musisz stoczyć 1 walkę na dzień, aby go dostać. Dodam również, że dzień zaczyna się o 2.00 w nocy (moskiewska strefa czasowa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2010 o 19:54, Karol44 napisał:

To ja bym musiał 2 miesiące grac żeby sobie nowy czołg kupić kupiłem at-1 za 13tys a
następny jest za ponad 100...


Kiedy kupisz konto premium (za 250gold) dostajesz 50% więcej kredytów i exp. Oczywiście im lepiej pójdzie Ci w bitwie, tym lepiej zostaniesz nagrodzony. Na początku polecam kupić coś szybszego, np. BT-2 i robić zwiad. Czym więcej wrogów wykryjesz, tym więcej kasy i exp. dostaniesz.
Golda możesz również wymienić na kredyty, co jest bardzo przydatne na początku. 150 golda = 60 000 kredytów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMO T44, poza tym skoro już masz BT-7, to idź dalej. Sam ze swojego doświadczenia mogę powiedzieć, że t44 trudno mi rozwalić, natomiast panterkę mam na 2 celne hity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A oplaca sie brac A-20 ?
Bo z kasa krucho ledwie na BT-7 mam 2k za mape A golda zbieram na prenium
Masakra co sie dzieje jak wyskoczysz na takiego tygrysa a ty patrzysz sie zeby tylko z tylu nie dostac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już mówiłem, na początku lepiej golda wymienić na kredyty i robić zwiad. Niezależnie od tego, jaką ścieżkę wybierzesz, będziesz musiał zapłacić te 200k za tier IV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2010 o 10:30, Kolumbiadek napisał:

Jak już mówiłem, na początku lepiej golda wymienić na kredyty i robić zwiad. Niezależnie
od tego, jaką ścieżkę wybierzesz, będziesz musiał zapłacić te 200k za tier IV.


Mam 1,5k golda
Ale na pelnej jak wyjdzie to bedzie masakra bo tak nikomu kasy wywalac sie nie bedzie chcialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2010 o 10:40, Kolumbiadek napisał:

W patchu 0.5x ceny czołgów zostaną obniżone. Zapraszam na polski kanał: poland (n0way).
Tam możesz pytać o wszystko. :)


A kiedy on wyjdzie ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomóżcie, ściągnąłem sobie ze strony głównej instalatora (100Mb) i za każdym razem zacina się na 95%, zamulając przy tym cały komputer. Jak ściągnąłem sobie w pliku torrent, to w ogóle nie chciało się uruchomić. Mam Win 7 32b. Miał ktoś z was coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2010 o 11:12, Karol44 napisał:

Po Bt-2 jaki czołg mam kupić ide sovietami.


Po BT-2 jest BT-7, ale to Ty wybierasz czym chcesz grać. Grając dalej dotrzesz do T44 i koniec. Wszystko jest w Tech-Tree

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja wam mówię, najlepiej gra się TD''kami. Przede wszystkim tanie i mniej expa wymagają. Problem polega tylko na tym, że jedyny naprawdę dobry z niemieckiego drzewka to Jagdpanzer IV, na którego trzeba najpierw zarobić. Jagdpanterka też niezła, ale imo za droga w eksploatacji.
wada? mało która mapa pozwala na to, do czego TDki są stworzone - bezkarnego kampienia. A inni gracze w medkach/lightach zwykle są za głupi, by chronić twoje boki i tyłek (z drugiej strony czego od nich wymagać, jak wolą kampić za kamieniami zamiast scoutować a "base defense" to dla nich pojęcie w języku chińskim). niby fajnie że dokładniej celują, ale po ~900 meczach mogę powiedzieć, że niższa cena i wyższa celność nie rekompensuje wolnego przeładowania, braku wieży. I to o czym mówiłem, z tych co prowadziłem, tylko jagdpanzer IV jest dobrze wyważony, choć dobry tylko na 5Tier i mniej. Wyższych zwykle nie jest w stanie uszkodzić (pociski się odbijają), a te z tego samego techu już po pierwszym strzale wiedzą gdzie nas szukać i stosują n00bowską (i niestety legalną) taktykę taranowania, uniemożliwiającą nam obrócenie się i nawiązanie walki. a jeśli prędkość obrotu, przeładowania et cetera ma zostać niezmienione, to przynajmniej niech zadają wyższe obrażenia lub mają lepszą penetrację, bo obecnie to masakra, wytrzymałośc i mobilność artylerii, obrażenia średniego czołgu.

A tak w ogóle, szukajcie na polach bitew Salmanasara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować